Боя за коса - Blond52 - Клуб на блондинките

  • 43 946
  • 856
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Нещо не мога да се разбера с пустия Олаплекс и реших да го махна.
Имам травел кит (OlaplexTraveling Stylist Kit )
- 1 бр. Стъпка 1 и 2 бр. Стъпка 2.
Сета е ползван е 2 пъти. Купен от Нотино и отворен през Ноември.
Ако някой го иска да пише. Бих разменила за друг продукт или за минимална сума, че ще се пукна от яд колко финанси изсипах.

# 16
  • Мнения: 4 591
Нещо не мога да се разбера с пустия Олаплекс и реших да го махна.
Имам травел кит (OlaplexTraveling Stylist Kit )
- 1 бр. Стъпка 1 и 2 бр. Стъпка 2.
Сета е ползван е 2 пъти. Купен от Нотино и отворен през Ноември.
Ако някой го иска да пише. Бих разменила за друг продукт или за минимална сума, че ще се пукна от яд колко финанси изсипах.
Здравей, пиша ЛС Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
С най - голямо удоволствие бих заменила за Колорплех Simple Smile
Просто ме е страх да ползвам пак Олаплекса.
Отрязах 5 см. дължини след него и идея нямам защо се получи това. Ходих на диагностика и състоянието на косата ми си е повече от прилично. Обаче след самостоятелна терапия с Олаплекс става на слама. Или не е толкова добро като самостоятелна терапия или може би просто не е моето.

# 18
  • Мнения: 468
Момичета,този цвят 8ца ли е според Вас?
Дължините ми са такива в момента,боядисани със 7ца,но предвид изсветляване отдолу,се изми бързо.Корена ми е по-тъмен и се чудя как да докарам горе долу уеднаквен цвят-дали с 9ка?имам 10 супер изсветляваща на лорвен,но тя ще докара доста по светъл корен.

Последна редакция: пн, 02 яну 2023, 23:07 от Екатеринна

# 19
  • Мнения: 78
Здравейте! Вчера боядисах корен. Не матирам, ползвам само боя. Какво да го правя този корен? Винаги е различен от косата надолу.


# 20
  • Мнения: 1 593
Ако е много тъмна косата сменете боята с по-силна, плюс изсветляваща добавка, много профи бои имат такава, коректор в сместа или матиране след боядисване. Аз с моята тъмна коса обаче (наистина много тъмна, с червен пигмент), каквото и да правех, коренът винаги ставаше различен, с гореописаните начини беше ок, но с измиването на боята след 10 дни примерно пак не беше достатъчно задоволително положението. Та се отказах от боята на 3 седмици и вечната борба с корена. Сега съм с естествен корен и балеаж 🤷‍♀️

# 21
  • Мнения: 101
Момичета привет.
Успешна 2023 и по - блондинска Simple Smile .
Според вас с боя 10 , ще може ли да се изсветли този участък на косата ми от снимката или ще си трябва блондор ?

# 22
  • Мнения: 78
Ако е много тъмна косата сменете боята с по-силна, плюс изсветляваща добавка, много профи бои имат такава, коректор в сместа или матиране след боядисване. Аз с моята тъмна коса обаче (наистина много тъмна, с червен пигмент), каквото и да правех, коренът винаги ставаше различен, с гореописаните начини беше ок, но с измиването на боята след 10 дни примерно пак не беше достатъчно задоволително положението. Та се отказах от боята на 3 седмици и вечната борба с корена. Сега съм с естествен корен и балеаж 🤷‍♀️
Благодаря! Сега ще сменя и боята, защото съм с дрогерийна и много ме изсуши. Препоръчайте ми

# 23
  • Мнения: 1 593
Ами индивидуално е, разбира се, но аз бях доволна от Пермес, Лорвен, Алфапарф, Кюн, Лисап. С тях постигах най-добър резултат.

# 24
  • Мнения: 5 203
Мартина, боядисвана ли е с тъмна боя косата?

# 25
  • Мнения: 101
Мартина, боядисвана ли е с тъмна боя косата?

Да , със 7 , Sad изпадала е и оранжавее , мисля си че нищо няма да се получи

# 26
  • Мнения: 5 203
Може би ще се получи в такъв случай. Според мен с 12 оксидант.

# 27
  • Мнения: 101
Може би ще се получи в такъв случай. Според мен с 12 оксидант.

Благодаря ще пробвам , дано да успея да се справя

# 28
  • Мнения: 383
с 12% и аз мисля, че ще стане. Бих си направила 2 смеси ако се цели изравняване - с 12%за корени и 6%, а дори 3% за надолу. И естествено първо корени, а надолу 15 мин макс.

А някой написа коректор за боя - това е, което се слага в боята против отенъци ли?

Аз се чудя (смейте ми се) ако в боята сложа малко тонер, примерно 10% от общото количество след разбъркване с оксидант. Според вас каква манджа ще стане, има ли смисъл?  Отново като вид корекция на отенъци. Просто в момента имам боя 10 (на олиосета) и тя няма никакъв индекс з корекциа на отенъка, основния номер си е 10.0. та затова ги замислям такива, а имам един коректор останал от много време и да влезе в употреба

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Аз слагам лилав тониращ шампоан в боята с цел корекция. Съвсем добре си се получава.

Общи условия

Активация на акаунт