Я, да ви питам, как носите боди? С или без?

  • 15 090
  • 187
  •   1
Отговори
# 105
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Всичките ми бодита са с прашки, а освен това винаги слагам бельо отдолу и то винаги прашки.
точно това щях да пиша и аз

# 106
  • Мнения: 814
Винаги с бельо, независимо, че и бодито е бельо. Но не нося боди-прашка, не ми е комфортно, може би защото имам много външни шевове след раждането.
Карен, ти ме застреля-дама с бикини и боди прашка Joy  #2gunfire  hahaha
 #Crazy

# 107
  • София
  • Мнения: 1 176
като цяло не нося-за мен е като дълъг потник Mr. Green
но имам няколко за най-студените дни Whistlingне ги обичам, но на въпроса-слагам си бельо...на голо не мога... yes

# 108
  • Мнения: 1 546
Бодитата са ми болезнена тема, защото са ми страшно неудобни, а са полезни когато си с плитки дънки...Вече май ги сменям за по-дълги потници. А иначе задължително с бельо отдолу, че ще откача от убиване! #Crazy

# 109
  • Мнения: 3 334
Всичките ми бодита са с прашки, а освен това винаги слагам бельо отдолу и то винаги прашки.

 Peace

# 110
  • Габрово
  • Мнения: 240
Ами зависи какво е бодито - ако е като на снимката на Karen естествено че не бих сложила нищо отдолу. Но ако е тип блуза - да, с прашка.

# 111
  • Мнения: 133
Аз явно сам клиничен случай. Винаги нося бель - сутиен и прашки. Нося боди прашки огоре, а понякога и чорапогащи между тях. Нося и бодита поло върху тях. Не ми е неудобно, просто ми е по-топло. Не нося без бельо от хигиенна гледна точка. Нямам много бодита, но ги пера след всяко обличане - тънки са и съхнат бързо.

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
 Всичките ми бодита са с прашки, а освен това винаги слагам бельо (прашки) отдолу, така е по-хигиенично и удобно.  

# 113
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, винаги слагам прашка отдолу, иначе ми е некомфортно. Не че много ми харесва, а и бодито си е бельо, но нещо не мога да свикна само е него засега. Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 6 212
От миналата година съм фен на бодитата, защото съм зиморничава и обичам да ми е топличко на кръста. Simple Smile Нося ги задължително с бельо отдолу, иначе къде ще му излезе краят - пране и пак пране, а и не е май много удобно...
А при по-специални случаи, когато бодито е по-ефирно... е, то не се задържа дълго  Embarassed

# 115
Задължително с бельо-прашка;бодитата ми също са с прашка.
                                                                                                                                                                                     
 Peace

# 116
  • Мнения: 638
От тази година съм фен на бодитата-от тези тюлените,дантелени също.Нося ги и без и с бельо.За ежедневието ми е по-практично с бельо прашка,но от тези с ниската талия и не се показват бикините изобщо.

# 117
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Бодито си го нося с прашки отдолу,то също е такъв тип с презрамки,не мисля че без бельо ще е комфортно,а и тези копчета... newsm09

# 118
  • Мнения: 1 288
всичките ми бодита са бодита-бельо, отдолу си имат специална платка. не слагам нито сутиени, нито прашки. верно, 7 дни- 7 бодита  Rolling Eyes е, не че ходя постоянно с боди. мисълта ми е, че си ги ползвам като бельо.

# 119
  • Мнения: 1 354
Лично мое мнение-би било отвратително,ако няма беьо под бодито.Най-вече от хигиенична гледна точка,а и заради удобство (тези копчета).Просто ми се вижда гнусничко.Но това си е мое мнение,виждам че  има доста хора,които носят боди без бельо,което за мен  не е нормално. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт