Най-слънчевите мами-в арабските страни-14

  • 17 860
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Охххх, както съм гладна.. тази баница... дали ще остане и за мен едно парченце  Heart Eyes Wink

# 76
  • Мнения: 815
хахаха, баница има за всички  Laughing Laughing
Опекох още за всеки случай и за закъснелите,
пък и винцето сложих, ей-така да се почерпим за здраве  Hug  bouquet

# 77
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Охххх, мерси за баничката, добре ми дойде, ама късметче има ли не разбрах??  Mr. Green

# 78
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хей, имам си нов пц, Party моят мъж с връзки сменил новия стар с още по-нов и то4но, който искахме,ама нямаше нещо !пупу да работи, 4ерпя с щрудел с ябълки! ама нямам снимка,но вие си знаете какво е гурме! аз ползвам тукашните листи за брикове, мансоука! но са прозра4ни и слагам по две! покриха нещо рикотата, никакво бяло сирене няма на пазара! не знам какво да правя за  коледа и тунис, нали аз ще съм готва4ката! дано не се  изложим бг мамите там, накрая както каза аверката, поръ4ваме една пуйка  от ресторанта на мъжа й и пак сме добре! утре сме на път- молете се да оздравеем скоростно!и да мине весело !весели празници на вси4ки-здраве и щастие!пълни къщи с подаръци! Peace Hug  bouquet

тази баница и кафето само с приятели бих си я поделила, нали, любе? варненките  се увели4ихме!

# 79
Хей, мами, забравихте ме! Моля ви, кажете ми какво е времето в Дубай и какво очеквате за другата седмица - за Нова година. Ще сме там, живот и здраве, за 29 декември, а не знам какви дрехи да им взимам на децата. Много ви моля, помогнете ми, защото за първи път ми се случва така да пътувам от студено на топло. Очаквам с голям интерес полезна инфо за Дубай

# 80
  • Мнения: 815
Здравей, Станчева!!
Аз си помислих, че са ти отговорили на ЛС и за това си трая  Crazy

Временцето е все още топло около 25-29 е през деня,
а вечер трябва нещо връхно - пада до 16-20 температурата.
Не се очаква захлаждане повече предполагам  Sunglasses
Колко време ще сте тук?
Обади се, ако съвпадне времето може и да се видим  Simple Smile

Марси, да, варненките се увеличаваме, може и да спретнем една срещичка като си отидем в Бг-то   bouquet Hug

Позрави на всички!!!

# 81
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
малко късно , но с мерак Grinning
кори за баници има навсякъде по суперите. малко са по-тънки от българските, но стават. аз си правя баница с извара и яйца и я заливам с пресно мляко преди да се опече. майка е правила и вита тук- става.
малката ми душица днес ме видя , че съм изморена(имах  простотията да обиколя половината езеро докато спеше в количката #Crazy и като си полегнах и даже си заспах Embarassed си игра кротко с количките покрай мен Heart Eyes
има една мокра кашлица като заспи Cry намазах го един загряваш крем, дадох му сироп и пак буха #Cussing out

Лорекса, ако вие не дойдете сигурно ние ще скокнем до Пловдив . стига да е проходимо Laughing

Станчева, много е различно времето през деня и нощта. така, че май повече багаж ще носите. вземете си пролетни дрехи и нещо по-плътно за вечер.

лека на всички! оздравяване на болните!  bouquet

# 82
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Добро утро!
и  мен не ме подмина настинката Close една кутия салфетки не знам дали ще ми стигнат днес Simple Smile
ние днес сме сами Sad Бути е на някакъв тийм трейнинг цял ден. сигурно ще идем до Мега мола да си поиграе малкия. не ни понася тоя вятър нещо.
Марси, Люба и Манел, дайте да не се ядосваме повече заради тия теми , в които  отчетно ще се намери някой да плюе Исляма или арабите. все ще има такива и само си хабим нервите и времето. и по-долна категория ни искараха. Laughing

лек ден на всички!

# 83
  • Мнения: 206
Добро утро на всички... Hug

Не, че е започнало добре - развален телевизор, и то точно по празниците.. Sick, а не мога да взема този на сина ми, та ще видя какви ще ги къдря.

Марси, Люба и Манел, дайте да не се ядосваме повече заради тия теми , в които  отчетно ще се намери някой да плюе Исляма или арабите. все ще има такива и само си хабим нервите и времето. и по-долна категория ни искараха. Laughing


Мariabutti, не съм гледала темите, за които говориш, защото директно тук отворих - обичам темата и обществото ви, но наистина не си струва да се ядосвате.
Не знам за категорията хора, но аз се чувствам в пълен комфорт при вас.
Здраве на всички ви пожелавам!  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 815
Добри утро!!!
Как сте, дами, днес?



Напук на тези, които не им харесва, че всеки ден си пием кафенце тук, аз го сервирам сега!!!  Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

Лек ден и по-малко нерви!!!   bouquet Hug


# 85
  • Мнения: 341
Здравейте момичета  bouquet
Любе замириса ми на мен на кафенце и веднага цъфнах HugПосрещаш ни подобаващо както всяка сутрин Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ей вчера за първи път усетих преближаването на празниците.Дечица от дома за сираци от Стралджа бяха дошли тук на работа.Пяха и коладваха милите от сърце.Най мьничките си бяха нарисували едни засукани мустаци с черен молив.Момиченцата пък си бяна скрили косичките под калпаците... абе големи сладурковци.Накрая събраха по някое левче да усетят и те милите че празници се задават.
На вички болнички бързо да оздравяват  Hug а пък които не ни харесва да ни заобикаля
Лек ден на всички  bouquet

# 86
  • Мнения: 462
Ей, кафенце, Любс - супер !

Как е днес настроението ?
Миме, да се оправяш и никого да не заразяваш!  Naughty

Аз няма да пиша относно кой каква категория човек е! Има хора всякакви и аз отдавна данък обществено мнение не плащам ! И си ми е едно спокойно-о-о ! зазвуча, като Кашпировски

Гале, напълни ми душата с тези дечица от Дома за сираци. Да са живи и здрави и дано да им се случват много хубави неща от тук нататък!

Чакам една приятелка с която не сме се виждали и отивам да си почивам. Тук си имаме едно осиновено куче и той застава зад мен и се облизва всеки път, когато огладнее. И сега е тук ! Е, как да не го нахраня...? Отивам ! #Cussing out Whistling

# 87
  • Мнения: 927
мерси за кафенцето, Любе!
За Аreej  не знам какво да ти кажа - много зависи в кой магазин си. Дръж ме в течение, защото познавам много от мениджърите  и персонала там. Хубавото е ,че има много трейнинги, на които се раздават винаги оригинални продукти - подаръци. Ако искаш по-подробно да ти обясня може на скайп, че е дълго за писане.
Миленка, честито!! Добре,че прочетох постинга на Лорекса,че да разбера! Лека бременост и живо и здраво бебче ти пожелавам!!!
Миме, много ми се иска пак да се видим, но ме е страх да пътувам с Нуну - много е студено. Целувки за сладурчо!
Креми, много се радвам ,че се събирате с татито, но все пак си пази гърба.
Да ви кажа какъв подарък получих преди 2 дни от пшеничени пуканки " Слънчо". в коледното им пакетче открих играчка GSM с лика на.....Осама Бин Ладен  #Crazy  #Crazy  #Crazy !!! В коя друга държава може да се случи това !?!?

# 88
  • Мнения: 152
Ето ме и мен.Здравейте на всички  Hug.Колко много сте изписали,ама така е като не мога да ви посещавам редовно,после има да чета  Mr. Green
Креми много се зарадвах за теб.Надявамсе всичко да е наред.Много щастие ти желая,ти го заслужаваш.Снимките на Сами са много хубавви,много сладко детенце си имаш   bouquet
Веси и вие сте много хубави.
Сега ще трябва да ви оставям,че не съм си довършила украсата,е то останаха само лампичките и да направя снежните фигурки.
Лек ден на всички и скорошно оздравяване.И да не се разболявате повече,че празници идват .Много целувки за всички мами и тешните съкровища Kissing Heart.Ооо,щях да пропусна-Добре дошли на всички нови мами

# 89
  • Мнения: 205
   Здравейте, мили мами!Аз се включвам малко късно, защото pc-то ми все ми устройва някакви засади #2gunfireблазе им на всички вас, които сте на топлото сега, и аз искам ама нямаааааааааа Winkами вие хубаво, че черпите с кафенце рано сутрин,ама дайте и по чайче да сервираме за тези ,които не пият кафе-като мен Crazyееееех, как прозвуча само...надявам се вече всички, които бяхте болни да сте много по-добре...УСПЕШЕН ДЕН И МНОГО УСМИВКИ!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт