За или против? Вие сте!

  • 2 798
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 063
По принцип съм човек на крайностите, значи и на крайните мнения, но на този въпрос не мога да отговоря еднозначно. Организма е много индивидуално нещо - различните продукти действат по различен начин.
Аз лично се доверявам на чайове от български билки. На таблетки - не!
Така че, не гласувам в анкетката.
Стигнах до извода, че ако няма някакво хормонално нарушение, проблемите с диетите, кг и т.н. се дължат на емоционални фактори, стрес или неправилно хранене, начин на живот.

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами аз гласувах За, въпреки че не съм й почитател, но съм ползвала. От едни съм доволна, от други- не.

# 17
# 18
  • Мнения: 167
Аз гласувам твърдо против Stop
 Пизнавам си не съм ползвала и чесно казано никога не съм имала нужда.
 Може да ви прозвучи малко надменно ,за което се извинявам  bouquet, ама защо е необходимо да станеш 100кила и после да се чудиш newsm78 с какви боклуци да се тъпчеш, за да отслабнеш.
 Аз лично се старая да поддържам едни кг и дори 2 излишни килограма ми пречат.
 Най-добрият вариант според мен е балансирано хранене и движение Peace
 
  П.С. Пак се извинявам, ако съм обидила някой Hug

 

# 19
  • Мнения: 5 317
Против.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Не че съм от засегнатите, т.к. никога не съм имала проблем с килограмите, но все пак ще те попитам- била ли си бременна? Защото имам приятелки, които така като теб и два килограма им пречеха, пък после като забременяха качиха по 25-30 килограма. Хормони - к'во да правиш Rolling Eyes
Та, не че е необходими да станеш 100 кила, за да си създаваш проблеми, но понякога се случва.Чукай на дърво, че не се знае на кой какво му е писано Peace
Иначе по темата - май съм "за" такива добавки. Стига да не съсипват организма, само и само за едното отслабване.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 605
здрасти vodka_s_led как си? Няма ли малко да поплодствеш с нас? LaughingПак? А по темата - ами против съм! Просто до сега не е измислено чудотворно хапче, чайче или ...., с което и да ядеш и да отслабваш. какви ли не съм пила - ефекта е 0 ако не си и на диета. И основно глад си трябва!

# 22
  • Мнения: 3 164
против съм Crossing Arms
смятам,че ефекта е временен и вредят на здравето Stop

# 23
  • Мнения: 3 537
Никога не съм пила каквото и да е за отслабване.
Не ми се лепи толкова храната и слабея само с леки диети. Party

# 24
  • Мнения: 5 362
Аз съм ЗА,но не за всички.
Редовният фитнес и умерената диета плюс Л-карнитина,например,имат чудесен ефект Peace

# 25
  • Мнения: 949
Аз съм ЗА,но не за всички.
Редовният фитнес и умерената диета плюс Л-карнитина,например,имат чудесен ефект Peace
Peace

# 26
  • Мнения: 505
И аз съм ЗА, макар че съм пила много неща и ако не е съчетано с диета и спорт ефектът е 0. Но при мен добавките действат и на подсъзнателно ниво  Laughing започна ли да пия нещо задължително ограничавам яденото и се стимулирам един вид.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз съм ЗА,но не за всички.
Редовният фитнес и умерената диета плюс Л-карнитина,например,имат чудесен ефект Peace
Е да може би само за това съм за. Но за по-голямата част от другите неща.....

# 28
  • Мнения: 194
Незнам, не съм използвала и не ми се е налагало, но мисля че съм против.
Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
За - тези които са на билкова основа Peace

Общи условия

Активация на акаунт