Имате ли мании?И кои са те?

  • 2 570
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
Сега съм на мания секси бельото, обичам да правя изненади на мъжа си.

# 16
  • Мнения: 4 733
Обувките са ми мания Whistling

# 17
  • Мнения: 3 342
Книги. И колкото по-малко време за четене имам, с толкова повече книги се заривам. Малко ме е срам да отворя шкафа с нови, непрочетени книги и да ги преброя, но са не по-малко от десет Confused
Беше ми официално указано да поддържам разстояние "книжарница - мен" от около 10-15 метра Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 039
Като всяка жена е ясно,че обичам обувки,дрехи,очила,парфюми и т.н.
Обаче като мания определям 3 неща-СВЕЩИ,бижута и чаршафи  Crazy Grinning

# 19
  • Мнения: 2 663
Коли!!!
Детски дрешки и колички!!
Телефони!

Като тук не слагам всички женски мании

# 20
  • Мнения: X
 Обичам да пера...Обожавам да пера! В пералнята и на ръка ( само новите дрехи). Обожавам да ми мирише на изпрано, на омекотител....и затова пера прекалено често всичко. Слувало ми се е да пера чисти дрехи само за да ги ароматизирам.
 Другата ми мания са дрехите. Ако имах достатчно пари, сигурно всеки ден щях да си копувам поне по един чифт дънки и блузка.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
на мен манията ми са миризмите,все душа насам натам дане би да мирише на нещо(за вкъщи става въпрос)провертявам и правя забележки ако има нещо което не ми допада като миризма.И понеже живеем в къща,готвенето е предимно в мазето,да не си омирисвам кухнята на манджи.

# 22
  • Мнения: 1 937
Книги, подобно на Тони.
Напоследък повече купувам, отколкото чета.  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 971
Моята мания са часовниците!
Напоследък и да се ровя в магазини втора употреба  Embarassed но това е по-скоро хоби, несвързано с покупка.

# 24
  • Мнения: 803
Якета, особено спортни..Също и кецове Crazy

# 25
  • Мнения: 1 063
Има разлика между мания и вманиачаване - понякога когато си наумя да имам определено нещо се превръщам в маниячка - изследвам, проверявам, трябва да имам най-доброто за мен. Обикалям по няколко дни, седмици магазините в търсене само на даденото нещо - червило, бельо, точно определени обувки, чанта, крем, а когато рисувах бои, всичко, което ми хрумне. Имам аз някакво вманиачаване, само имената на маниите се менят.
Не винаги съм така, но понякога, напоследък.

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Да си купувам дрешки и козметика newsm44

# 27
  • Мнения: 10 758
Сутиените са мойта мания Crazy

# 28
  • Мнения: 191
Екстремните спортове и обувките.Това са моите мании!

# 29
  • София
  • Мнения: 383
Ами ако справянето с депресията и лошото настроение чрез шопинг е мания - да имам мания.
А иначе в ежедневието в дома ми не понасям пердета дръпнати встрани. И мъжът ми като пуши на прозореца в кухнята все ми го дърпа, за да отвори и аз след него вървя и връщам в изходно положение. Иначе къщата ми може да е нагоре с краката, не ми прави много впечатление, но това ме влудява.

Общи условия

Активация на акаунт