Радост от Огледала

  • 3 126
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
много й се радвам на Радост, толкова ми е симпатична, мога да я гледам с часове и благородно да й завиждам! радвам се, че си има нова радост в къщи и им желая само приятни моменти заедно!
а за това как изглеждаше , докато беше бременна , и колко бързо се е възстановила, мога само да си мечтая...

# 16
  • Мнения: 2 978
И мен много ме кефи Радост...аз така и не разбрах, че е била бременна. Браво!

п.п. А за другото....Ген му е майката...секцио или  не, това са глупости.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък раждах нормално и дори и коремче нямах, малко след като родих... Mr. Green И наистина си е до ген - майка ми е била така.

А за Радост - и аз й се възхищавам  yes

# 18
  • Мнения: 135
Честито!!  babyuu
Аз я гледах миналата седмица,беше перфектна.А  тази сигурно  е била още по-добре.

# 19
  • Мнения: 537
Аз я гледах на наградите на Блясък по btv, изглеждаше перфектно, но все пак това и е работата. И Онтева и другите в бранша се възстановяват бързо, конкуренцията е голяма. Колкото до гена за възвръщане на фигурата, и той има пръст, но трябва постоянство и лишения.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 408
Я по-спокойно девойки.
Факт е! Попитай си гинеколога и ще те инфорира, че матката при секцио и нормално раждане реагира различно- говоря за дните след раждането, а не за месеци и години след това.
А ако която и да било от вас смята нещо друго- ваша воля, все ми е едно, честно казано.
Аз часове след раждането бях с прибран корем, а след не повече от месец в старите си мерки на модел. Ген ли е, от режима, който години наред спазвам- от всичко по малко, пожелавам го на всички.
Да ви напомня, че Ирен направи секцио в 7 месец, заради фигурата си, което за мен е категорично неприемливо, докато Радост просто не е такъв човек. За нея семейството е ценност.

# 21
  • Мнения: 2 978
Ллеле леко бе дами, не така. Що се пенявите така? Laughing
Ще ме уморите Joy

# 22
  • Мнения: 727
олеле................измествате темата
писах секцио че е раждала защото всички "светски"дами раждат така.....не заради корема и т.н
а че се прибира по-трудно не само че е факт а и е логично ПРИ СЕКЦИО СЕ РАЗРЯЗВА КОРЕМНАТА МУСКУЛАТУРА,а сега помислете лесно ли се прибира ooooh! ooooh! Crossing Arms
Днес я гледах и не беше възстановена имаше коремче.......но е нормално Wink

# 23
  • Мнения: 4 406
олеле................измествате темата
писах секцио че е раждала защото всички "светски"дами раждат така.....не заради корема и т.н
ами да, я си представи Ирен Онтева да се напъва като една проста селянка, и не дай Боже, да се изпусне... и да й се получат хемороиди от напъните... колко от "светските" дами са родили нормално, или е кармата на популярността- на всичките им се налага секцио заради усложнения? май си е въпрос на желание

# 24
  • Мнения: 1 100
Много се кефя на такива мацки. Евала!

# 25
  • Мнения: 727
олеле................измествате темата
писах секцио че е раждала защото всички "светски"дами раждат така.....не заради корема и т.н
ами да, я си представи Ирен Онтева да се напъва като една проста селянка, и не дай Боже, да се изпусне... и да й се получат хемороиди от напъните... колко от "светските" дами са родили нормално, или е кармата на популярността- на всичките им се налага секцио заради усложнения? май си е въпрос на желание
какви ти усложнения те раждат ПОД УСЛОВИЕ да е със секцио,че иначе как ша вземат да си повредят златните шут...и Mr. Green Mr. Green и как ще преживяват Joy Joy

# 26
  • Мнения: 1 030
Честито на Радост, да са живи и здрави с бебчето! Всичко е въпрос на структура според мен, не толкова влияние оказва това, дали си тренирана или не. Аз нямах дори и коремче, едва се забелязваше, че съм бременна, а и си ходех с дънки - специални дрехи не съм си купувала.
А коремът ми хлътна навътре още като излязоха бебето и плацентата - държа да отбележа, че не съм се занимавала със спорт и не съм спазвала диети - то и сега не го правя, а това не ми се отразява на фирурата.

# 27
  • Мнения: 28
Благородно и завидях!Винаги съм и се кефила,сега още повече!Да са живи и здрави Радост и нейната  новородена радост!

# 28
  • Мнения: 306
Попитайте мъжете си дали я харесват!Желая им здраве,любов и семейно щастие!Мен лично не ме кефи!Въпрос на вкус!казало кучето и си облизало гъза Stop

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Да- до генетична особеност е- вида и формата и. Преди време беше казала, че ако не се храни през два часа и започва да слабее, затова задължително похапва разни неща- не просто структура на тялото- нещо като ускорен метаболизъм. Изобщо не става въпрос за спартански режим.

Общи условия

Активация на акаунт