E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~208

  • 32 157
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 776
Привет:hugs:
У дома съм и пиша от телефона затова ще бъда кратка





Довиждане август. Дано новия месец да бъде по-добър и да няма лоши изненади

# 706
  • Мнения: 41 833
Здравейте,момичета!



Петък започва с кафе Coffee, усмивка Nature Sun With Face, нов месец Flowers Maple Leaf и нова възможност Flowers Four Leaf Clover
Да си пожелаем здраве и много сбъднати мечти. Добре дошъл, Септември!


Ани,
Скрит текст:
Свърши ми гледането на внуците 1 месец.Вчера по обяд зетят ме докара.След обяд нещо не ми беше добре.Кръвното ми ту падаше,ту се вдигаше.Снощи едва съм спала няколко часа.Имаше май и пълнолуние,при нас вечерта преваля и дъжд.Големи аномалии на времето и ми се отразиха.Добре,че кракът не ме боли.

Срещнах инфо за сериала с Йозджан и Йозгю Намал...
#DZMnews
Подготовката за сериала ''Kizil Goncalar'', в който главните роли ще се изпълняват от Йозджан Дениз, Йозгю Намал и Мерт Язъджъоолу, продължава с пълна скорост.
Сериалът, който проследява две 14-15-годишни момичета, живеещи в различни култури, ще удари зрителите на FOX през ноември. Снимките ще започнат на 10 октомври.



Приятен ден ви желая!

# 707
  • Мнения: 36 776
Злати днес нас обяд се прибирам и ще пиша повече





# 708
  • Мнения: 41 833
Добър ден,девойки!



Ани Hug





Приятна събота ви желая!

# 709
  • Мнения: 36 776
Здравейте прекрасни

Прибрах се...Друго е да се чете и пише от лаптопа, а не на телефона....

Злати последните дни сервираш кафе в моите разцветки, ама не можах да ти благодаря Hug
Скрит текст:
Сега си дай малко почивка,  имаш нужда от релакс....Освен грижи, децата са и отговорност и след спад на напрежението винаги има един период в който си стресиран...

Снимката на Аслъ да не е нова...Вижда ми се поналята.....

Нови снимки от Хатидже...Не пише от къде са....





Приятна съботна вечер

# 710
  • Мнения: 41 833
Добро утро,момичета!



Ани,така се получава,че ми харесват картинките с твоя цвят! Wink Обикалям няколко сайта докато открия какво кафе да ви пусна! GrinningЗа снимката с Аслъ не знам дали е нова,не пишеше.

Скрит текст:
Не знам дали е стрес или прихванах вирус,но след като се прибрах в четвъртък и до вечерта ме заболя гърлото.Лекувах го и вече не ме боли.Но започнах да кашлям.Това не ми се беше случвало от много години,обикновено ме боли гърлото,тъй като двете сливици  са ми извадени,имам и ларигит.Преди да се прибера внучката беше болна.Първо кашлица,оправи се с антибиотик..после вдигна температува и се налижи да се смени  антибиотика.

Ето я и малката принцеса Елай...утре ще направи 2 мес.


...снимката е от видеото пуснато от Аслъ как държи Елай...
https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456241958%2F65b0d … pl_wall_-87501705

А тази снимка на Еркан с фенки е от преди 2 мес.,началото на м.юли ..по-нови не откривам...


Щастлива неделя ви желая!

# 711
  • Мнения: 36 776
Ехо....Отново окъснях....
Скрит текст:
Загледах някакъв филм по Бтв - беше започнал и не разбрах заглавието, но ми стана интересен май е китайски и отново окъснях...Много рядко ми се случва да ми хареса филм по Бтв или Нова, а нямам кабелна и нямам голям избор да гледам нещо интересно....

Злати бързо оздравяване...
Скрит текст:
Не вярвам да е от стрес. По-вероятно е да си купила някой вирус. Мислех, че възрастните не се заразяват от децата, но когато гледах внука постоянно бях болна...Дори дъщеря ми беше забранила да ходя при нея когато Боги е болен, защото само съм разнасяла вирусите - след всяко ходене при нея и тя се разболяваше....
Днес цял ден бях под напрежение, защото на телефона ми излизаше гръмотевична буря...Нито имаше буря, нито гръмотевици...Е сега заваля, ама кротък дъжд. От случилото се на стадиона в Русе, както имах страх от гръмотевици, сега направо се паникьосвам....Знам, че всичко е божа работа, ама....

И аз много трудно намирам нови снимки на нашите патрони...Намерих един фейсбук на латинска америка на Хатидже и от там вземам някоя нова снимка. Тя не пуска нищо....А те от къде ги намират нямам идея....



Снимките  на Ози са от концерта в Бурса....





Прохладна нощ

# 712
  • Мнения: 41 833
Здравейте,момичета!



Ани,
Скрит текст:
Започнах поста сутринта,но ни спряха тока.Правиха профилактика на травопостовете,а не ни уведомиха.Пералнята тъкмо приключваше прането..Дойде по обяд.Днес съм малко по-добре.Нощес кашлях и съм спала малко.

На кого приличала Елай?Днес навършва 2 мес.
Скрит текст:


Приятен остатък от деня.Усспешна нова седмица!

# 713
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Здравейте момичета,
Отпуската свърши ....днес вече съм на работа и в София почти непрекъсното вали кротък ситен дъжд...
Злати, бързо да минава...
Скрит текст:
И ние с майка се заразихме с вируса от детенцето на племенницата....Слава богу вече сме здрави....Минахме с кашлица, хрема и температура 37.8

Представям си как като поотрасне дъщерята Аслъ ще я гласи като кукла. Съпругът и също е с хармонични черти на лицето и се надявам тя да е чаровно дете като майка си....

# 714
  • Мнения: 36 776
Здравейте момичета
Днес
Скрит текст:
започнах да се подготвям за студените дни на есента....Изместих си дървата, които ставаха без рязане и цепене в печката на по-удобно и сухо място...Идва момчето, което ми върши мъжката работа и отряза два клона на черешата, които бяха на покрива на лятната кухня - майстора, който ремонтира покрива каза, че трябва да отрежа тези клони...Наряза ми и стари големи дърва, които утре ще прибера....За сега нещата вървят по план. Дано времето да не ме изненада неприятно....
В неделя ще си ходя, защото моята приятелка влиза на операция...А тя си няма никой - няма деца, братя сестри.....Заедно с нея в болницата влиза и съпругът й, защото той има тежка форма на диабет и няма чувствителност на ръцете и краката и няма кой да му слага инсулина....Та трябва да съм вРусе, ако има нужда от нещо да съм наблизо....

Злати, Гости болните да оздравяват бързо, а здравите да се пазят...Времето е много лъжовно....
Злати
Скрит текст:
на мен много ми помага меда - размазвам мед на хартия, слагам го на гърдите и преспивам с него, още след първата нощ чувствам облекчение и ако се налага слагам още два-три пъти и спирам кашлицата....Мисля, че меда ме спаси по време на ковида да не направя пневмония.....
Гости да ти е спорна работата
За Елай - мисля, че момиченцата по-често приличат на бащите.....или на рода на бащата...а момченцата на майките....При нас е така, а и внука ми прилича на майка си.....
Няма значение на кого ще прилича малката принцеса - да е жива и здрава, а съм сигурна, че ще бъде много обичана Revolving Hearts





Спорна нова седмица

# 715
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Здравейте момичета,

Скрит текст:
Днес моя син става на 24 г....

# 716
  • Мнения: 41 833
Добро утро,момичета!



Ани,
Скрит текст:
Още снощи те прочетох и направих компреса с меда.През деня ми няма нищо.Вечер като легна и се започва.А не ми ще да взимам антибиотик.Нямам температура,гърлото не ме боли.

Гости,честит да е сина ти! BalloonBirthdayTadaМного здраве,любов и да сбъдне мечтите си! Flowers Four Leaf Clover





Приятен ден,макар да е мрачен и дъждовен!

# 717
  • Мнения: 36 776
Здравейте момичета

Гости Честит да е рождения ден на твоя син
Да е жив и здрав, да сбъдва мечтите си с лекота и да ви радва
Благодаря за почерпката Hug
За щастливата мама


Злати разбрах, че твоите хора са живи и здрави
Скрит текст:
Дано да нямат много щети от бедствието Hands Pray С природата не можем да се борим....Като гледам по телевизията, страшно е.  Има и смъртни случаи....
Сигурно няма да се разминеш без антибиотик. Ще чакаме добри новини....

Днес продължих с подготовката за студените есенни дни...Цял ден ми се върти в главата песента, която Сюрея пя на помена на бащата на Фарук. Опитах се да я намеря, но не успях.....

Намерих друга песен......





Спокойна нощ

# 718
  • Мнения: 41 833
Добро утро,момичета!



Честито Съединение!Честит празник! 🇧🇬

Ани,благодаря че снощи ми се обади. Heart Eyes
Скрит текст:
Последно снощи се чух с дъщерята.Беше на работа.Успя да ми каже,че зетят се е прибрал,тъй като имаше работа.Съобщиха по новините,че водата не е годна за пиене и като спрял дъжда всички са тръгнали да купуват минерална вода.Синът също й звънил да се чуят.Днес е първа смяна и като знам,че ще приема много стока не съм й звъняла.Добре,че сватята почива заради празника и ще гледа внуците.Зетят е на работа дневна смяна.Вчера беше с друго зает.
Аз започнах вчера следобед с антибиотика и вечерта като заспах,чак към 5 ч. се събудих и кашлях малко.

За песента се сещам,но нямам време да я потърся.Обади ми се по тел. още една форумка,с която сме се запознавали лично преди няколко години за да попита какво е положението и говорихме 1 час.Преди няколко години беше на с.Равда на почивка с приятелка и дойде до Б-с да се запознаем.



Приятен празничен ден до колкото е възможно!

# 719
  • Мнения: 36 776
Честит празник момичета



Сега повече от всякога имаме нужда от обединение, дано Hands Pray

Злати
Скрит текст:
Добро решение си взела за лечението. Колкото и да съм против антибиотиците, толкова години сме ги гълтали, че вече не става само с бабешки рецепти.
Радвам се, че твоите хора не са пострадали  и вече всички са заедно.

Общи условия

Активация на акаунт