Хапчета срещу косопад!

  • 53 721
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 880
аз препоръчвам хапчеата на Phyto, скъпи са, но са много резултатни Wink
След колко време забеляза резултата,защото аз ги пия повече от месец и ефект не виждам. Confused

след раждането имах ужасен косопад, продължаваше с месеци и изглеждаше неспасяемо...хапчетата на Phyto, в комбинация с ампулите против косопад и шампоана против косопад на същата марка, но мъжкия шампоан, защото е по-силен имаха много добър, почти мигновен ефект...максимум до месец се прояви и след това отново косата ми взе да си възвръща предишния вид.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, имам за задача да питам за този продукт:
http://www.teleshop.bg/detail.php?item=%2091

Ще пусна нова тема, пиша и тук. ще се радваме на отзиви, макар че аз лично съм песимист.

Aurora, говори се, че спират мъжкия шампоан от производство. Наистина е много добър и ще бъде жалко, ако е вярно. А каква ли ще бъде алтернативата?

# 62
  • Мнения: 2 414
аз препоръчвам хапчеата на Phyto, скъпи са, но са много резултатни Wink
След колко време забеляза резултата,защото аз ги пия повече от месец и ефект не виждам. Confused

след раждането имах ужасен косопад, продължаваше с месеци и изглеждаше неспасяемо...хапчетата на Phyto, в комбинация с ампулите против косопад и шампоана против косопад на същата марка, но мъжкия шампоан, защото е по-силен имаха много добър, почти мигновен ефект...максимум до месец се прояви и след това отново косата ми взе да си възвръща предишния вид.
Е,аз ги пия месец и резултат няма. newsm78
Може би ще трябва да поизчакам още,на опаковката пише да ке пият 4 месеца.

# 63
Soff благодаря ти за отговора. Аз също ги пия по време на хранене или след това.Пия ги от 10 дена по 1 сутрин и 1 вечер и смело мога да кажа че косопада ми намаля и косата ми е по-лъскава. Наистина са супер тия хапчета.

# 64
  • Мнения: 302
Да ви попитам и за Приорин Crossing Arms
На каква цена са 120 таблетки Hug
Не съм решила какви витамини да си взема този месец, а за Приорин никаква информация не откривам в нета smile3502
Предварително благодаря  bouquet

# 65
  • Universe
  • Мнения: 1 556
На мен ми помогнаха таблетките Dermabion® / Дермабион® - http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/dermabion/.

Независимо, че ще прочетете, че препаратът е за акне, на мен ми подейства против косопада, въпреки, че въобще не вярвах, имайки предвид, че цената им е 3,65 лв /60 таблетки - дозата за 1 месец/. Предписани ми бяха от лекар-дерматолог  Peace

Вземат се сутрин и вечер по 1 таблетка.
Пих ги 2 месеца .

# 66
  • Мнения: 83
Да ви попитам и за Приорин Crossing Arms
На каква цена са 120 таблетки Hug
Не съм решила какви витамини да си взема този месец, а за Приорин никаква информация не откривам в нета smile3502
Предварително благодаря  bouquet
доколкото знам Приoрин  съдържа само аминокиселини,аз ползвах анакапс той съдържа и аминокиселини и витамини от групатаB

# 67
Цената на 120 табл. Приорин в Германия е около 47 евро, в Гърция мисля че е по-висока.

# 68
  • Мнения: 51
 С много добър ефект са таблетките "Ултраподхранване на косата" - американски на GNC!

# 69
  • Мнения: 83
 а повишават ли апетита?

# 70
  • Мнения: 83
 а повишават ли апетита?

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 357
ПАНТОГАР-ОКОЛО 40ЛВ СА 90 КАПСУЛИ Peace

# 72
Случайно попаднах на темата, но както и да е.
Тези формули, които се коментират са как да кажа....много слаби. И ефекта е почти нулев. Ако искате най-доброто - редувайте
Now - EVE и Optimum Opti-women.
Иначе в основата на всичко е правилното хранене.
Прочетете статията "Умрелите доктори не лъжат", както и "Да се храним за здраве и добра фигура: Шокиращата истина"
Лекция на д-р. Уолък".

# 73
  • Мнения: 1 394
http://www.kozmetikata.com/show.php?storyid=11002
Ето това са моите хапчета против косопад-наистина действат.
ПП-При мен ги няма само рибата и месото...иначе всичко останало си заслужава и действат тези "хапчета" безотказно!  Peace

# 74
  • Мнения: 8 242
аз препоръчвам хапчеата на Phyto, скъпи са, но са много резултатни Wink
След колко време забеляза резултата,защото аз ги пия повече от месец и ефект не виждам. Confused

след раждането имах ужасен косопад, продължаваше с месеци и изглеждаше неспасяемо...хапчетата на Phyto, в комбинация с ампулите против косопад и шампоана против косопад на същата марка, но мъжкия шампоан, защото е по-силен имаха много добър, почти мигновен ефект...максимум до месец се прояви и след това отново косата ми взе да си възвръща предишния вид.

Косопада след раждането е естествен процес, който нормално си трае няколко месеца Simple Smile .. след което спира..

А най-добрата профилактика и лечение на косопада е точно правилното хранене.. Но не става веднага - поне около 3-4 месеца трябва, за да се настрои организма.. Същото важи и за резките диети - веднага се отразяват на косата - макар че ефекта - т.е. космопадането - се вижда пак след няколко месеца..

Общи условия

Активация на акаунт