Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 10 тема

  • 31 944
  • 786
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 033
Някой има ли тази рокля да си каже мнението?!
Стегната ли е, не е ли?! Диша ли се в нея или не?

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 22:24 от vanya.pavlova

# 646
  • Мнения: 65
Аз поръчах каквото остана в 21:35 мноооооого от намалените се изчерпаха... но каквото, такова.

# 647
  • Мнения: 1 401

Това поръчах. За роклята нямам повод, но я заглеждах по празниците и мисля че е на добра цена. На този цвят пуловер ми харесва, че не личи надписа на деколтето. Панталонките някой има ли ги? Не разбрах дали са с колана, но исках някакви къси панталонки.
Доста от артикулите наистина са на цените от преди без намаление. Big Reputation Ruffles роклята съм я взимала септември с 15% отстъпка за 135 лв., сега с намалението е 125 лв. Онези плетените рокли, когато ги пуснаха бяха по-евтини, от колкото сега намалени.

# 648
  • Мнения: 6
Знаете ли някакъв промо код за отстъпка имаше един bday007 но вече не е валиден минала година го използвах един път

# 649
  • Мнения: 2 933
Панталона би трябвало да е с колана . Даже някои неща сега са по- скъпи от преди като бяха на по- ниска цена , преди увеличението .

# 650
  • Варна
  • Мнения: 3 255
Знаете ли някакъв промо код за отстъпка имаше един bday007 но вече не е валиден минала година го използвах един път
е той е валиден само около рождения ти ден, активират го всяка година.

# 651
  • Мнения: 665
Пуснали са chains and charms и run the world зимните якета.

# 652
  • Мнения: 1 401
Прави ми впечатление, че обувките никой не ги купува, което е нормално - те лятото бяха по евтини, от колкото сега намалени. Явно хората не са толкова заблудени и не минават тея номера с цените.

# 653
  • Мнения: 832
Aз лятото си взех бежовите чехлички с яхтения принт за същата цена (около 120 лева с Морано), на която са сега. После поскъпнаха. Сега уж намалени...

# 654
  • Мнения: 4 276
А някой помни ли цените на Арми банския?
Скрит текст:
Жълтия бански си мисля, че ще описва отпред, но да видим.

# 655
  • София
  • Мнения: 1 123
Не, не помня на каква цена е бил. Този бански мисля е от лятната колекция 2019г.

От намалението поръчах само един топ, колкото да не съм без нищо 😀
Очаквах да бъдат намалени милитъри дънките Vacation On My Mind  и 2 вида поло, които реално са от миналата зимна колекция, обаче не са включени в намалението. Имах дънките, но така лошо и непоправимо ги скъсах…. Много ме беше яд. Нищо де, поръчах си ги пак и без 30%-то намаление.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 3 255
Аз абсолютно нищо не закачих. Гледах, гледах - не и не. Накрая викам айде един колан от тия от плат ще взема колкото да не е без хич, ама гледам тя цената му беше същата лятото без намаление, ядосах се и затворих. Не ща да им купувам старите неща на нови цени.

# 657
  • Мнения: 665
И аз така.. само един пуловер. И както снощи беше 1-2 работни дни. Сега 12.

# 658
  • Мнения: 2 933
И миналият път беше така , но ги изпратиха доста по- бързо .

# 659
  • Мнения: 327
Моята поръчка пък вчера показваше 10-12 работни дни, а сега получих смс, че до 1-2 раб. дни ще я пуснат.

Общи условия

Активация на акаунт