Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 10 тема

  • 32 127
  • 786
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 1 124
Аз май няма нищо да сложа в кошницата. Бях си набелязала 3 неща от миналата зимна колекция, които за съжаление не са включени в намалението.

# 631
  • Мнения: 394
Момичета, аз бих си поръчала този панталон, все го гледам откакто са го пуснали, но заради височината ми все не смея.
Сега като го гледам в намаление, пак го мисля.
Ако го имате в някой от цветовете, бихте ли ми казали дължината как е, че се чудя с моите 173см дали няма да го докарвам на рибар..Simple Smile

# 632
  • Мнения: 2 977
Според мен ще ти е добре , но трябва да видиш , пробвай . И да видиш и с какво да го съчетаеш , яке и така .
За мен са неактуални старите неща . Особено за пуловер и намален да е , отказвам се .

# 633
  • Мнения: 1 415
Защо да не са актуални старите пуловери? Те хората по улиците не са наясно с последните колекции на Алеса 😂Аз не държа да съм с последния принт и лого.

# 634
  • София
  • Мнения: 272
Аз винаги поръчвам бански от стари колекции, защото не са ми мръднали тези на Алесса. И една рокля, че приятелят ми и аз сме родени през един ден през февруари и ще е юбиляр. Та да видим дали ще харесам роклята 💐

# 635
  • Мнения: 841
Този път ми се струва, че има доста неща в намалението и не са крайно стари модели.

Последна редакция: пн, 23 яну 2023, 19:46 от kalina_pehlivanova

# 636
  • Мнения: 264
Теди ,имам панталона в друг цвят .На мен лично не ми харесва ,раздърпа се и се развисва понеже е от плетиво ,като го съблека е заел формата на колената (там се разпъва ) и изключително ме дразни ,но на теб може да ти хареса пък пробвай ако не го върни

# 637
  • Мнения: 673


E, тази рокля беше 169 до скоро. С моите 15% морано. Сега уж с -30%, пак 169?! Аз я върнах, понеже стоеше мнооого огромна и широка надолу, но не беше много отдавна.

# 638
  • Мнения: 1 131
Сайта блокира 🤣

# 639
  • Мнения: 197
Сайта блокира точно в 21:00
Добре, че бях добавила неща в кошницата и бях бърза. Даже и при финалния бутон за поръчка ми излизаше, че зарежда и при рефрешване вече беше блокирал. Но ми изпратиха СМС, че е приета.

# 640
  • Мнения: 77
Да, пуснах си поръчката в 21:00 и почна да върти, но получих смс че поръчката ми е приета. Ще видим, дали съм успяла да поръчам 😀

# 641
  • Мнения: 394
Те 30те% чак сега в 9 започват да се начисляват, иначе се виждаха регулярните цени.
Сайта забии, сигурно пак имат 'починал сървър'😁

# 642
  • Мнения: 841
Горната рокля с намалението е 139.

# 643
  • Мнения: 673
А, да. Извинявам се. Явно не е било почнало, сега вече е 139.

# 644
  • Мнения: 337
Вредих се за това, което исках в 21.06 ч.Grinning. Доволна съм ...

Общи условия

Активация на акаунт