пазарене за родилното?

  • 2 045
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За родилното не съм се пазарила, но си напазарувах в края на осми месец.

# 16
  • Мнения: 3 089
аз реших, че в темата иде реч за пазарене с лекари за пари. а то било за ПАЗАРУВАНЕ.

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За родилното не съм се пазарила, но си напазарувах в края на осми месец.
Joy

# 18
  • Мнения: 8 242
Е то голямото пазарене  Crazy Не се шашкай, и с багаж и без пак ще родиш  Mr. Green

# 19
Аз запо4нах да пазарувам за родилното в 7я месец. В на4алото на 8я си стегнах багажа и сега просто 4акам момента:))) Но като знам, 4е голяма 4аст от бебоците се раждат в 7я месец реших да съм подготвена за всеки слу4ай, защото се оказа, 4е не  било дребна работа да си подготвиш багажа и вси4ко необходимо:)) Ина4е за бебка сме купили леглото и коли4ката, другото бабите искат да напазаруват и не дават и дума да се издума. Ина4е да и бяхме накупили ве4е вси4ко от ...до:))

  bouquet

# 20
  • Мнения: 949
За родилното-в началото на 9 месец.

# 21
  • Мнения: 731
За родилното не съм се пазарила, но си напазарувах в края на осми месец.

 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 361
И при двете раждания щом влезех в 9-тия месец си купувах всичко, което ще ми трябва за родилното и след това. Всички дрехи, аксесоари и т.н. за които бях се сетила. Не исках да разчитам на никой за това, исках сама да избера и да приготвя всичко. А то винаги има неща, които трябва да се купят и след това, но все пак най-важните ми бяха готови. Успех! Hug

# 23
  • Мнения: 666
Аз мисля да се приготвя изцяло към средата на 8 месец с багажа за родилното, иначе още от сега си купувам разни неща за бебчо ако много ми харесат, но за сега съм наблегнала предимно на дрешки.

# 24
  • Мнения: 259
В началото на 9-ти месец бях готова.

Терминът ми е след 5 дни и чакам... preggo

# 25
  • Мнения: 551
Аз също в началото на 9м си взех необходимите неща за родилното, а нещата за бебето си ги бях избрала и запазила в един  детски магазин и след като родих мъжа ми отиде и ги взе. Успех и леко раждане.

# 26
  • Мнения: 2 956
Ами аз нямах абсолютно нищичко и в началото на 9-ия месец като разбрах една сутрин,че влизам в болница и ще седя докато родя , прибрах се даси взема нещата за болницата ,но преди това отидох и къпих всичко- абсолютно- от креватче, през спален комплект , памперси,биберони,шишета та до дрешките 2-3 ката ... ooooh! приготвих всичко и след почти месец се прибрахме с малкото човече да ги ползваме придобивките  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 891
Още за 7 м. бях готова Simple Smile

# 28
  • Мнения: 260
Аз още не съм започнала даже.  Thinking Майка ми ми е забранила (не се купувало така преди да се мроди бебето  Naughty ) но ми се иска сега докато обикалям магазините за коледните подаръци да си накупя някои неща. Пък тя да си говори каквото иска.  Wink

# 29
  • Мнения: 3 092
 В началото на 9-тия месец сакчето ми беше стегнато за болницата. Wink
за бебето всичко пазарува тати след като се роди.Това последното бе по негово желание . Grinning И се справи повече от добре.  Flowers Rose
Леко раждане! Peace

Общи условия

Активация на акаунт