кисело мляко-от кога?

  • 1 304
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 390
За първи път дадох на 10 месеца, но не като заместител на АМ, а за разнообразие на сутрешната закуска.
За маслеността, според нашето педи се започва с 2%, ако детето не направи някаква реакция, може постепенно да се премине на по-висока масленост.
Сега сме на 4,5%-ното На Баба.

# 16
  • Мнения: 391
За първи път дадох след осмия месец- от киселите млека на Нестле ,които са за бебета .А  кисело мляко - Верея - дадох след 1 годинка.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
захранен е с кисело мляко от 2 месечен- нищо му няма Peace

# 18
  • Мнения: 1 448
Дадох му след годинката, знам, че до 2 години се дава с висока масленост, а след това - с ниска  Hug

# 19
  • Мнения: 1 555
Дадох му преди няколко дни за първи път, определено го хареса! Купих 2 % на Пършевица !

# 20
  • Мнения: 56
Чета,чета и пак не мога да реша кога и какво кисело мляко да давам.От толкова много и различни мнения се обърках съвсем.Хубаво е че хората които дават мнения по темата си вярват.Аз лично когато и каквото и мляко да дам няма да бъда убедена,че е най-доброто за детето.Мами в крайна сметка едно време е нямало адаптирано мляко и купени кисели млека и пак са растели големи, силни деца и нашите, ще пораснат такива.След целия материал който прочетох по темата реших започвам по-малко да захранвам с кисело млекце от 10 месец,а след годинката по повече,а що се отнася до марката "на баба" защото ние с мъжа ми пием такова.Маслеността според мен е според детето:ако е слабичко по-хранително да расте,а ако е по пухесто по-малка масленост.

# 21
  • Мнения: 5 103
Дадох да пробва на 8 месеца, не и хареса , тия дни пак ще пробвам с Елена 2%.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Дадох за първи път на 10 месеца, редувам 2,9% и 4,5% на Верея, но последно пробва Добруджанско и й се улади повече. Иначе не й е много любимо и давам през две вечери, т.е. яде кисело мляко 2-3 пъти в седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт