вашият класически хомеопат във Варна

  • 242 519
  • 943
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 306
sky* , много благодаря за информацията! 

# 466
  • Мнения: 2 096
Преглежда Джеджев.. звъннете по късно отново..

# 467
  • Мнения: 13
Здравейте!
Намерих темата и прочетох нещата, които сте писали за хомеопатите във Варна.
Аз лично се колебая между д-р Джеджев и д-р Хаджиева. Моля, тези които са ги посещавали (може би и двамата) да ме посъветват кой да избера.
Ние, аз и сина ми се лекувахме при класически хомеопат няколко месеца, но той е от друг град и е малко трудно. Свикнал е да работи с течни лекарства с голяма потенция, а тук не намирах такива и т.н.
За мен е важно хомеопатът да е класически и да е отзивчив - както по телефона, така и при посещенията, ако се налага по-често. Моят син боледува доста и още не съм свикнала с хомеопатичното лечение затова ми е необходимо да имам достатъчно доверие в хомеопата. За д-р Хаджиева малко ме притеснява, че изписвала (според познати) доста добавки. Това съвместимо ли е с класическата хомеопатия?
Преди години пробвахме при една хомеопатка, но тя ме накара да стана дистрибутур на Аквасорс (мисля, че така беше името) и като чели по-скоро зарибяваше с тях отколкото да лекува. това ни отказа за доста дълго от хомеопатията. 

# 468
  • Мнения: 89
Здравей Merymoly !
Аз лично съм ходила на класически хомеопат само в София, но мъжа ми посещава във Варна и Джеджев и Хаджиева.
Сега го питах за мнение и каза, че като човек по-достъпен и по-непосредствен му се струва Джеджев. Според него е и по-интуитивен, и по -ангажиран към пациента. Лично той, по-лесно се доверява на Джеджев и мисли, че повече може да му сподели.
Хаджиева е малко по-комерсиална сякаш, има си отделен човек, който прави интервюто, което според мъжа ми е недостатък, защото нещата стигат до нея интерпретирани по някакъв начин от някой друг ...
Според мен, избора на хомеопат е като този на любим примерно, трябва да има "химия" между вас и нещата се усещат, ако не е този, пробва се с друг и така ...И ако един не допада на някой, на теб може да допадне, така че послушай интуицията си и опитай, после да споделиш и на нас Simple Smile). Успех   bouquet.

# 469
  • Мнения: 601
Сега чувам че при Хаджиева някой друг прави интервюто. Това явно е нещо ново.

# 470
  • Мнения: 0
Здравейте,
да кажа че при Хаджиева друг прави интервю.И аз съм съгласна с по-горе написаното ,че е по комерсиална.Утре имаме час при Джеджев и се надявам да го харесаме с малкия.Нямам нищо против Хаджиева разбира се, но за Джеджев съм чувала по добри отзиви.Утре и аз ще кажа Grinning

# 471
  • Мнения: 13
Много ви благодаря за коментарите, момичета.   bouquet
И аз клоня към Джеджев (но ми трябваше малко още убеждаване Simple Smile) и в най-скоро време ще му се обадя за интервю. Дано да си допаднем с него, че и като местоположение ми е по-удобно. Simple Smile

# 472
  • Мнения: 0
zdarevite 6ivej v varna i tarsq dobar homepat lekar molj daite mi adres  i telefoni.sinami e  s ogolemena treta  slivica  i samose  ma4i s tezi sti4a6ti sekreti,molj pomognete.

# 473
  • Мнения: 173
Здравейте!Може ли някой да ми каже телефоните на д-р Джеджев и къде преглежда и също и цената на първичен преглед?Благодаря!

# 474
  • Мнения: 35
 тел. на Джеджев 0896669729, преглежда в терапията, на 9ет., първичен преглед е 50лв, след това по 30лв.

# 475
  • Мнения: 13
Здравейте!
Преди време ви бях питала за съвет при избора на хомеопат във Варна. Посетихме д-р Джеджев и искам да споделя, че първите ми впечатления от него са много добре. Става въпрос само за интервюто, още слава богу не сме лекували остро състояние. Това, което ме впечатли при интервюто беше, че поиска да разговаря с мен и детето насаме - по отделно с всеки. Има неща, които наистина не можем да кажам един пред друг и това е начина да ги споделим с него. 
Другите хомеопати имат ли подобна практика?

# 476
  • Мнения: 13 512
Здравейте!
Преди време ви бях питала за съвет при избора на хомеопат във Варна. Посетихме д-р Джеджев и искам да споделя, че първите ми впечатления от него са много добре. Става въпрос само за интервюто, още слава богу не сме лекували остро състояние. Това, което ме впечатли при интервюто беше, че поиска да разговаря с мен и детето насаме - по отделно с всеки. Има неща, които наистина не можем да кажам един пред друг и това е начина да ги споделим с него. 
Другите хомеопати имат ли подобна практика?
Тези, при които аз съм ходила- да.

# 477
  • Мнения: 1 351
Здравейте , какво да ви кажа писала съм вече , но ще напиша и тук- ние бяхме при Кремена Хаджиева - но вече няма да ходим при нея , съжелявам че доста мои познати ги заблудих на базата на впечатленията си от преди години. Всички са недоволни и много съжелявам за това. Изгубих време , нерви и пари . Два пъти се опитваме да се лекуваме и двата пъти стигаме до антибиотик . Моите познати също едните стигнаха до болница и спешен кабинет , другите едвам се отърваха. Какво да ви кажа - всеки си преценява , но аз лично приключих с посещенията си там Sad

# 478
  • Мнения: 1 935
Здравейте , какво да ви кажа писала съм вече , но ще напиша и тук- ние бяхме при Кремена Хаджиева - но вече няма да ходим при нея , съжелявам че доста мои познати ги заблудих на базата на впечатленията си от преди години. Всички са недоволни и много съжелявам за това. Изгубих време , нерви и пари . Два пъти се опитваме да се лекуваме и двата пъти стигаме до антибиотик . Моите познати също едните стигнаха до болница и спешен кабинет , другите едвам се отърваха. Какво да ви кажа - всеки си преценява , но аз лично приключих с посещенията си там Sad


Аз от април миналата година не водя сина си при нея.За няколко месеца разбрах, че няма да ми помогне

# 479
  • Мнения: 802
Аз също ходих 2 пъти при Д-р Джеджев,но засега нищо не мога да кажа,понеже проблемите ми все още са налице.Четох,че класическите хомеопати изписвали ХЛ само в течна форма,а на мен и двата пъти ми даде гранули,какво мислите по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт