вашият класически хомеопат във Варна

  • 242 223
  • 943
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 9
Четох,че класическите хомеопати изписвали ХЛ само в течна форма,а на мен и двата пъти ми даде гранули,какво мислите по въпроса?
Допуска се първият прием на дадено ХЛ да е гранула, а всеки следващ трябва да е в течна форма. Джеджев беше мой хомеопат в порядъка на 6-7 месеца и винаги ми е давал гранули, но не е повтарял едно и също л-во в еднаква потенция . Така, че относно гранулите не се притеснявай Simple Smile Всъщност от изчетеното във форума стигнах до заключението, че във Варна май само Джеджев спазва този принцип в хомеопатията.

# 481
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте,
Ние посещаваме д-р Мишо Костадинов в МЦ Марешки.Мноооого съм доволна.
Нашият син беше от ежемесечно боледуващите деца и то по 2 пъти,като стигахме до АБ.
Благодарение на доктор Мишо намалихме приема на Аб на 1 път годишно и то когато той е извън страната,защото заместниците му явно не могат да му нацелят лекарствата.
Мога да похваля доктор Мишо,че успешно се справи с нашето заекване,което се получи след ухапване от куче.С хомеопатини успяхме да се справим с проблема,както и с този с изпускането по голяма нужда.Нашият синковец щеше да падне в тоалетната 1 път и от тогава започна да пуска по малко на гащите акита....Правеше го понякога по 4-5 пъти на ден.
В момента и аз съм пациент на доктора.Реших да се пробвам и аз след като обиколих около 10 вида лекари,поради факта че съм със завишено СУЕ и С-реактивен протеин.Никой не може да каже каква е причината за това.Сега се лекувам при Костадинов и след месец прием имам лека промяна на резултатите в положителна насока.Сега съм на нова схема за лечение и след Нова година ще видим какво сме направили:)Вярвам,че ще успее да ме оправи:)
Поздрави!
П.С.Нашите ХЛ също са гранулки, но не от Боаронските!Отделно прези зимата давам на детето и водорасли да пие.Определено мисля,че му помагат.Вече 3 месеца не ми е покашлял! Hug

# 482
  • Мнения: 0
аз също ходих при доктор Хаджиева и съм изключително доволна от начина по който се проведе интервюто, както при психолога така и при Д-р Хаджиева.Бяха много предразполагащи, радвам се, че го направих. Мисля, че много от хората които са писали тука малко разбират от принципите на хомеопатията и от ползата от психолога.Лечението беше успешно,мога само да  благодаря!

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 15:59 от donatela11

# 483
  • Мнения: 1 351
Здравейте , какво да ви кажа писала съм вече , но ще напиша и тук- ние бяхме при Кремена Хаджиева - но вече няма да ходим при нея , съжелявам че доста мои познати ги заблудих на базата на впечатленията си от преди години. Всички са недоволни и много съжелявам за това. Изгубих време , нерви и пари . Два пъти се опитваме да се лекуваме и двата пъти стигаме до антибиотик . Моите познати също едните стигнаха до болница и спешен кабинет , другите едвам се отърваха. Какво да ви кажа - всеки си преценява , но аз лично приключих с посещенията си там Sad


Да допълня , отново сме си в къщи , но след едноседмичен престой в болница със бронхиолит. Два за година и един бронхит. Какво да кажа - нямам думи . Детето ми се съсипа от АБ , къде е тогава смисълът от хомеопат /специално нашият/ ?

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 6 613
Направо се запитай какъв е смисъла от хомеопатията.Сажалявам,че някой трябва да го научи по трудния начин.

# 485
  • Мнения: 2 096
Хич не се запитвай какъв е смисъла от хомеопатията, а си смени хомеопатът..

# 486
  • Мнения: 13
Честита Нова година! Пожелавам ви много здраве на вас, пишещите майки и на децата ви!
Ние имаме много малък опит за сега с хомеопатията, за сега сме доволни. Обаче с алопатията имаме огромен опит  #Crazy! И именно, защото виждаме, че нещо не е наред прибягнахме към хомеопатия!
Миналата зима сина ми имаше всеки месец от септември до май гнойни ангини. Лекувахме с безброй антибиотици, включително и ретарпен (може би някои от вас имат опит с него Sad). Искаха да ни вадят сливиците юни месец.
Ние с мъжа ми не се съгласихме. Решихме да сменим метода на лечение. Не останахме доволни от първи ни хомеопат. Проблемът беше по-скоро недобра комуникация.
Есента детето тръгна на училище и пак почнаха проблемите. Нямаше гнойни ангини, а сополи и кашлица - почти непрекъснато. Отново се лекувахме с алопатия. В резултат - 3 антибиотика от септември до края на ноември, а кашлицата все не се изчиства напълно.
От декември сме при хомеопат. Преборихме едно остро състояние и имам нажежда, че най-накрая ще я изчистим тая кашлица!
Надяваме се много на хомеопатичното лечение, защото натровихме детето си с толкова много антибиотици, че вече сигурно няма такъв, който не сме пили!

Последна редакция: пн, 02 яну 2012, 18:41 от Merymoly

# 487
  • Мнения: 1
Здравейте, следя темата отдавна, попаднах на нея случайно, след като търсих информация за д-р Елия Костова. От април миналата година я посещавам, тъй като имам хронично заболяване и друг лекар ме насочи към нея. Много съм доволна от лечението, водя и сина ми при нея. Препоръчвам я горещо на всички майки...

# 488
  • Мнения: 173
Здравейте!Изчетох темичката, общо взето няколко имена ми се набиха-Джеджев,Хаджиева,Капинчева,Костадинов,Елия Костова.
Ние сме с непоносимост към лактозата а може би вече направо и с алергия към белтъка на млякото.Една година лутане,куп изследвания,диагнози....направо ми писна!!!Сега и кръвен тест ще правя на малкия макар и те да са нетолкова достоверни.Моля ви кажете ми дали тук имам мама чието дете е имало или има подобни проблеми и някой от тези хомеопати да е помогнал?
Благодаря много Hug

# 489
  • Мнения: 502
Моя дреболин има алергия или непоносимост, или каквото и да е там, към белтъка на кравето мляко. Но засега не смятам да го лекувам, доколкото знам съществува макар и малка вероятност да го израсте след три годишна възраст. Иначе ние ходим при Джеджев за остри заболявания и досега не ме е разочаровал. Ще се радвам да споделиш след някой друг месец, ако има напредък при вас по тоя въпрос  Peace а също и при кой хомеопат сте били.

# 490
  • Мнения: 173
Моя дреболин има алергия или непоносимост, или каквото и да е там, към белтъка на кравето мляко. Но засега не смятам да го лекувам, доколкото знам съществува макар и малка вероятност да го израсте след три годишна възраст. Иначе ние ходим при Джеджев за остри заболявания и досега не ме е разочаровал. Ще се радвам да споделиш след някой друг месец, ако има напредък при вас по тоя въпрос  Peace а също и при кой хомеопат сте били.
Писах на лични Peace

# 491
  • Мнения: 173
Здравейте!Имам въпрос към тези,които са посещавали Джеджев.Във вторник бяхме за пръв път при него за остро състояние-сополи,кашлица,Т,СЕкрет от окото.Изписа ни л-во на Боарон без да иска да се чуем след няколко дни примерно.Детето за 3 дни нямаше никакво ама никакво подобрение и все пак за пръв път се лекуваме така незнаех какво и кога да очаквам.Реших да му звънна за да питам при което първият ден не ми вдигна а днес се чухме и смени лекарството,без отново да иска да се чуем да разбере как върви състоянието на детето.Нека тези които са ходили при него и останали доволни да споделят как е протичало лечението им при него.На нас за остро състояние и с двете л-ва изписа само по 3гр един път дневно Rolling EyesДали само с нас се държи така или просто така работи?Благодаря !

# 492
  • Мнения: 573
Здравейте!Имам въпрос към тези,които са посещавали Джеджев.Във вторник бяхме за пръв път при него за остро състояние-сополи,кашлица,Т,СЕкрет от окото.Изписа ни л-во на Боарон без да иска да се чуем след няколко дни примерно.Детето за 3 дни нямаше никакво ама никакво подобрение и все пак за пръв път се лекуваме така незнаех какво и кога да очаквам.Реших да му звънна за да питам при което първият ден не ми вдигна а днес се чухме и смени лекарството,без отново да иска да се чуем да разбере как върви състоянието на детето.Нека тези които са ходили при него и останали доволни да споделят как е протичало лечението им при него.На нас за остро състояние и с двете л-ва изписа само по 3гр един път дневно Rolling EyesДали само с нас се държи така или просто така работи?Благодаря !


Така се държи по принцип Twisted Evil,
Има навика да сменя постоянно лекарства,не си вдига телефона в работно време,държи се сопнато,заради това се отказахме от неговите услуги и не съжалявам Peace

# 493
  • Мнения: 50
Ние ходихме веднъж при Джеджев. И на нас при остро състояние ни изписа еднократен прием, който не даде никакъв резултат. На третия ден му казахме, че симптомите продължават, не пожела да види детето, само каза да продължаваме. Да, обаче стигнахме до бронхит. Не сме ходили повече и не смятам да ходя. Иначе не е груб и винаги си е вдигал телефона, даже връща обаждане.

# 494
  • Мнения: 173
Ами незнам...на мен снощи и двата пъти не ми вдигна,а днес беше леко подразнен.Сега обаче въпроса е дали да му се доверя за хом л-во и да изчакам три дни или утре да отивам при личната и да зарежа хомеопатията.ЗАщото пак идват събота и неделя и тогава... ooooh! Имах друга предства за тези лекари или поне така пишат мамите в другата тема за въпроси към кл.хомеопати,че се чуват всеки ден при остри състояния че и по два пъти на ден,че могат да им звънят по всяко време на денонощието ако има нещо притеснително.....аз такова нещо не видях при Джеджев,реших че може би ние нещо не сме му били симпатични,знам ли... Rolling Eyes но явно не е такъв само с нас,жалко наистина,защото както вървят нещата ще бъдем поредните отказали се от услугите му Sad

Общи условия

Активация на акаунт