Опасна(мухлясала) храна през ранна бременност

  • 580
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Здравейте,
Днес мъжът ми купи кестени, които сварихме и аз нападнах, тъй като много ми се дойде. Сложих си десетина, от които изядох 6. В чинията на мъжа ми обаче почти всички бяха мухлясали. Много се притесних, защото са се варили в обща вода. Не съм забелязала по моите да има развалено.  Възможно ли е нещо да му стане на бебето от тях при положение, че имаше толкова мухлясали? За какво да следя? 15 г.с. съм.

Последна редакция: нд, 18 дек 2022, 16:53 от happy dream

# 1
  • Мнения: 25 636
Не се филмирай, нищо няма да му стане. Simple Smile

# 2
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
Е нали са минали през термична обработка, какъв е проблемът

# 3
  • Мнения: 216
Аз съм си страхлива. Дано сте прави момичета Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
За общата вода нямам представа. Но ако кестените са мухлясали няма начин да не разберете. Аз ям редовно кестени и мухлясалите са отвратителни на вкус, горчиви са. Даже вече съм се специализирала и си избирам кестени, които са отворени Grinning И така тези, които се вижда синкаво - сивкаво през отвора не ги взимам. По този начин никога нямам мухлясали. Но затворените са по-сложни за преценка. Но и при тях има начин. Като се сварят и белят мухлясалите стоят като черни, тъмни и имат неприятна миризма. Абе, личи си.

# 5
  • Мнения: 216
За общата вода нямам представа. Но ако кестените са мухлясали няма начин да не разберете. Аз ям редовно кестени и мухлясалите са отвратителни на вкус, горчиви са. Даже вече съм се специализирала и си избирам кестени, които са отворени Grinning И така тези, които се вижда синкаво - сивкаво през отвора не ги взимам. По този начин никога нямам мухлясали. Но затворените са по-сложни за преценка. Но и при тях има начин. Като се сварят и белят мухлясалите стоят като черни, тъмни и имат неприятна миризма. Абе, личи си.
Благодаря за отговора.  Много обичам кестени и ще внимавам какво взимам.

Общи условия

Активация на акаунт