На каква възраст проходиха вашите сладурчета?

  • 1 467
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 902
НА ръката ми ходеше на 8 месеца.НА 1 годинка и месец, на веднъж, никакви подготовки никакво 4удо,  една сутрин докато си правех кафе, най непринудено  се иzправи и най тарикатски си донесе от стаята 4ашката, да й сложа и на нея да пие(не кафе, раzбира се  Mr. Green) .. беz да zалита, беz да се клатуШка,и с бърzината на въшле. Laughing МОжете да си представите шашнатия ми поглед.(Нека отбележа zа протокола,бяхме се пренесли току що в ново по голямо жилище,и бях отсякла"тук ве4е никаква проходилка" беше може би 3 или4 ден беz нея. )

# 16
  • Мнения: 465
И двамата проходиха към 11 месец Peace

# 17
  • Мнения: 5 362
Кали проходи на 1г. и 2мес.

# 18
  • Мнения: 4 473
Първите си самостоятелно-изминати метри направи на 11 месеца, но истинското прохождане беше броени дни след годинка. Grinning

# 19
  • Мнения: 2 952
На  рожденния ден годинка направи 8  стъпки .Преди това правеше по 2-3 и падаше.

# 20
  • Мнения: 115
Деси проходи на 11 месеца, а малкият на 1г.и 1месец, но пък беше доста стабилен.

# 21
  • Мнения: 516
На 1г.15дена беше стабилна

# 22
Павката проходи на 11мес. и една седмица.Както си стоим с татко му в кухнята и изведнъж той идва отстрани хладилника и идва с едно шише безалкохолно и казва"Мамо лей".Статко му преживяхме голямо удоволствие.  bigdance2

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На 10 месеца и 10 дни се отпусна самичка да ходи без проблем. Преди това правеше само по 1-2 крачки

# 24
  • Мнения: 3 336
Моите проходиха вече, като сме наблизо се подпират и искат ръка, а като не сме и не ги гледаме се пускат и ходят Crazy

# 25
  • Мнения: 118
Днес става на годинка , а от една седмица се пуска и прави  по 5-6 крачки сама . Още не е много стабилна

# 26
  • Мнения: 3 089
петра още не ходи сама. почти на година и 2 месеца е. за ръка върви добре, прави х 4-5 крачки сама, но толкова. а това за мен не е прохождане.

# 27
  • Мнения: 2 891
Приложих му следната тактика. Понеже много обичаше да си играе с пакета от носните кърпички, го хвърлях на около 2м. разстояние и той от прекомерно желание да го хване се впускаше напред сам. След едноседмична "терапия" се отпусна и от тогава няма спирка.
п.с. Беше на 11 м.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Започна с опитите на 11м.,стабилно проходи на 12м. у дома и окончателно го пуснах сам на 1г и 1 седмица навън.
При всяко дете е различно Peace

# 29
  • софия
  • Мнения: 495
Проходи стабилно на 1 годинка PeaceИначе още от 10 месечен обикаляше хванат за мебелите Laughing

Общи условия

Активация на акаунт