Каде сте си сложили сушилнята?

  • 3 621
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Темата би могла с голям успех да кандидатства в номинациите за най-абсурдна такава  Crazy

# 16
Става въпрос за сушилня за дрехи.Питам точно заради тръбата през,която излиза парата.Купихме си такава , а сега незнам къде да я сложа.За сега е в спалнята,но когато я пускам отварям врата и изваждам тръбата на терасата,но когато вали въздуха е влажен и не става , защото тя нали трябва да вкарва сух , за да суши. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 455
А ясно Peace Моята е на принципа на конденза и нямам такъв проблем.

# 18
  • Мнения: 505
javascript:void(0);Все още малко домакинства имат сушилни и затова сме неосведомени някак си. (Да не взема да използвам някоя по-яка дума.) Тия идиоти, дето са ви продали машината, е трябвало да ви подготвят. Аз се каня да си купувам и понеже ме е страх, че ще сбъркам нещо в избора, чета в Интернет всичко, каквото мога да намеря по темата. Оказва се, че сушилните са два вида - коминни и такива, дето отвеждат влагата в резервоарче - кондензни. Вашата е коминна, т.е. трябва да свържете тръбата с комина. Поогледайте се, във всяко жилище има комин в кухнята - на него често се закача аспираторът. Комини има и в холовете - там ние в България си слагаме нафтовите печки например. Може би има и при вас. Аз се чудя не може ли просто да се пробие дупка в стъклото на балкона и тръбата да се монтира без комин, както каза една жена по-рано, "да се погрижим за глобалното затопляне" Между другото, тръбите за отвеждане на въздуха до комина се продават навсякъде по магазините за ремонти - железарии, големи магазини като Бриколаж  и т.н. 
Flutter

# 19
  • Мнения: 1 311
Между другото, тръбите за отвеждане на въздуха до комина се продават навсякъде по магазините за ремонти - железарии, големи магазини като Бриколаж  и т.н. 


Между другото, въпросната тръба (с дължина 3 метра) си върви в комплект със сушилните на Горение. Не е алуминиева, а от нещо като дебел наелон. Има ги в Бриколаж и цената беше около 11 - 14 лева.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Най-удобно е близо до пералнята според мен. Ама къде се бутам и аз в тая тема newsm78 Моята е кондензаторна и нямам подобни проблеми с липса на комин.

# 21
  • Мнения: 857
нашата е в банята до пералнята.

# 22
  • Мнения: 78
Моята също няма тръба и е върху пералнята в мокрото помещение.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
В кухнята.

# 24
  • Мнения: 1 756
НА ЗАТВОРЕНА С ДОГРАМА ТЕРАСА Peace

# 25
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Моята е върху специално направена поставка от винкел над пералнята в мокрото помещение. Много е удобно наистина, и не заема много място. Но тя е на принцип на конденз.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Нашата е в банята, няма тръба, но в банята става голям задух и оставям открехната вратата да се изпарява нанякъде, иначе не се диша. Пералнята е в кухнята, но там няма място и за сушилня.

# 27
  • Мнения: 1 381
Точно до пералнята.И двете се намират в кухнята.

# 28
  • Мнения: 175
Върху пералнята в кухнята. Тръбата е свързана с комина.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 903
в пералното помещение над пералнята.

Общи условия

Активация на акаунт