Лептен?

  • 25 451
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Ще взема да го пробвам този Зинерит, защото нищо не помага за тези пъпки Embarassed, ужас станахме на по 30 години, а още имаме младежки пъпки е докога така #Cussing out Close Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 391
Никакви  кремове и лосиони ,които действат отвън на кожата не  могат да излекуват акнето ,защото то е състояние на организма.Могат само да помогнат да завехнат появилите се пъпки и да не  се омазнява толкова много кожата,но докато организма продължава да произвежда себум в по-голямо количество от нормалното ,ще продължат и пъпките.Не искам да разочаровам никого. Единствения начин за справяне с акнето са антибиотиците,пити по схема ,продължителен период от време ,но те пък докарват други проблеми ,за това всеки сам си преценя.

# 17
  • Мнения: 2 697

Деси_слава, привет! Peace Аз също имам акне, особено по гръбчето ми се появяват доста често пъпки (a съм вече на 24  Sad), та ме заинтригува поста ти. Под антибиотици какви точно разбираш и реално те за какво се пият? Зачудих се, защото от това, което досега съм чела, съм останала с впечатление, че акнето е преди всичко провокирано от хормоните, които водят до прекалено омазняване на кожата и оттам поява на пъпки? Би ли обяснила по-обстойно? Благодаря ти предварително. bouquet

# 18
  • Мнения: 24
Desi_Slava е права, но според мен не е наложително да се стига до антибиотици. Преди половин година промених напълно хранителния си режим и това автоматично ме избави от акнето и черните точки. Сладкото е най- големия приятел на акнето, цигарите, алкохола, мазното и консервантите също

# 19
  • Мнения: 259
Да, има /д/ефект - изгори кожата на лицето на сестра ми...  Rage

Първоначално уж се заличаваха пъпките, но само след дни кожата й направо изгоря, беше изсъхнала и дори се появиха лишеи /от прекаленото изсушаване/  Rage
Явно в Лептен има киселини или не знам какво...

НЕ КУПУВАЙТЕ ТОВА НЕЩО!!!

# 20
  • Мнения: 3 453
На мен пък лептена многооооо ми помогно последно го ползвах преди 1 г.Ползвала съм го 2 пъти и бях очарована.Препоръча ми го приятелка,която също е доволна.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз бих ти препоръчала гел за почистване (има и с частици за черните точки, а има и без, а може и просто тоник за почистване) и крем-гел на Eucerin за чуствителна кожа, за акне. Ползвам го вече 10 дни и съм мнооого доволна!  Peace Струва някъде към 40 лв (двата продукта).

# 22
  • Мнения: 511
За лептен не знам ,ама аз от месец ползвам Zineryt и вече почти нямам папки.Цял живот сам се борила с тях,с какво ли не съм се мазала и това нещо е първото от ,което наистина има ефект.Препоръчвам го на всички с този проблем. Hug




да попитам все пак дали ще става и за по мазна кожа защото аз нямам пъпки но по челото ми избиват едни такива бели точици и незнам с какво да ги премахна.ако някои знае нека пише newsm78

# 23
  • Мнения: 4 176
Много мои приятелки са го ползвали и всички казват, че няма ефект. Naughty

# 24
  • Мнения: 2 414
Не съм го ползвала,но не ми се вярва продукт за 20лв ,който е абсолютно "натурален"да ти оправи кожата. Sick

# 25
  • Мнения: 680
поръчах го на брат ми още миналото лято изобщо нямаше никакъв ефект!пълен боклук! Close

# 26
офф Sad нз кажете ми кои е наи хубавия крем за лице и за пъпки и секви такива за6тото .... направооо ми иде да се гръмна Sad

# 27
  • Мнения: 311
здравейте
от  lepten и резултат  нулев.
Поздрави Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 28
  • Мнения: 227
За лептен не знам ,ама аз от месец ползвам Zineryt и вече почти нямам папки.Цял живот сам се борила с тях,с какво ли не съм се мазала и това нещо е първото от ,което наистина има ефект.Препоръчвам го на всички с този проблем. Hug






да попитам все пак дали ще става и за по мазна кожа защото аз нямам пъпки но по челото ми избиват едни такива бели точици и незнам с какво да ги премахна.ако някои знае нека пише newsm78



Зинерита e за акне.А за тези бели точици май ще трябва да отидеш на козметик според мен там ще ги оправят newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 375
Имам приателки ползвали Лептен никакъв резултат newsm11, ще им препоръчам сега този Зинерит за който вие говорите и ще видим дали ще има ефект, ако реши някоя да го пробва ще пеша дали е имало ефект

Общи условия

Активация на акаунт