Нова седмичка 24.01 - 30.01!

  • 2 137
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
Дано "чуе" и за всички останали момичета.
Аз лично за себе си загубих надежда з-о започна преди малко да се обажда лелката. Тя така прави някой път - няколко дни предварително ми "пише" мейл.
 Wink Но аз не се отчайвам - ако не този месец - може пък да е другия.

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен!При мен седмицата започна ужасно с идването на лелката и ми е мнооооооого, ужасно много криво, но като чета тук във форума ми става добре и се радвам за вас.Желая успех на всички и дано да има добри новини.

# 17
Къде спинкате още сладкиши Laughing  Laughing  Да не ви е затрупал снега днес? Laughing
При мен няма новости днес. Просто  съм в настроение за хубав ден! #Milti  #Milti  #Milti

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Тук е снежно и красиво, само за разходка, ама милото няма време да ходим из снега, та само през прозореца.
Усмихнат ден на всички

# 19
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, оправи ли здравните застраховки? Кога ще правиш операцията?

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Poчти ги оправих, надявам се другата седмица да замина, но не знам кога ще е операцията, защото лекаря каза,ч е не иска да ме оперира докато съм неразположена, а аз не знам кога ще ми дойде, днес ми е ден 21, ову нямаааааааа Sad  Sad  Sad

# 21
  • Мнения: 9 094
Ва,не знам за каква операция става въпрос,май съм пропуснала нещо около теб Embarassed ,но ти желая всичко да мине благополучно.С теб съм мила newsm51

# 22
  • Мнения: 1 497
Stefani, много ти е сладко аватарчето:). Откъде ги вземате вие тези работи?Wink

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Теди, отиваш на линка профил, най-отдолу пише настройки на аватар и има едно влез в галерията, там разглеждаш галериите, избираш си и след това запомняш промените и готово.
Стефани, не е гинекологична операция, но си имам нужда от късмет разбира се #Puppy dog

# 24
  • Мнения: 1 612
Здравейте днес и от мен!
Аз днес пак съм в добро настроение! Дано не ми го развали някой или нещо. Иначе от вчера ме понаболява долу в ляво и имах нещо като леко течение с розов цвят, но за лелката е рано и не знам какво да си мисля. Моля се да не ме навестява, з-о ще я  #2gunfire .
Peta съжелявам, че лелката те е навестила. Дано да не те боли много. И горе главата - след няколко деня пак ще имаш възможност да опиташ!!!
Xera желая ти никой да не ти разваля настроението и да си усмихната цял ден!!!
wa_wa май и аз съм пропуснала за каква операция става въпрос, но искрено се надявам всичко да мине по-най-добрия начин и ти да бъдеш добре!!!
Успехи на всички!!!

# 25
  • Мнения: 7 716
Ама съм клюкарка, сори, Ва-ва Embarassed Онзи месец, проблемния, на кой ден ти беше овулацията?

# 26
  • Varna
  • Мнения: 1 094
lilia_n_s благодаря ти за подкрепата.Днес наистина вече съм по добре.

# 27
  • Мнения: 1 612
Дано наистина да си по-добре.
Мен май ме чака същото. Започна доста да ме наболява. Ама още не се знае.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 205
Лали, не се тревожи, не си клюкарка. Тогава беше на 27 ден овулацията, та имам време още, ама пусти мисли все се надявах, че дотолкова ще ми помогне сиофора, че може да направи овуто по-рано, може би искам пракалено много, със сигурност искам прекалено много Simple Smile , а нали няма да искам така вече.

# 29
Интересно как ли стават близнаците? При две овулации на месец ли? Просто ми хрумна!
Много ми се иска да си имам близнаци, макар , че и на едно бебче пак бих се радвала безкрайно много  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт