Прекрасна, вълнуваща последна ПРЕДКОЛЕДНА седми4ка 18-24.12.2006

  • 6 016
  • 214
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
звезди, права си Grinning
ми двамата влюбени си разказват чувствата, спомена за другия как хем боли, хем топли. рики обяснява на мацката, че където  да отиде все за нея мисли, не може да  изтръгне спомена за нея от сърцето си.... Laughing
блазе й!

радвам се, че ви хареса песничката Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 914
Gollum

my precioussssssssssssss Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Maika, дай няколко пъти refresh  - обикновенно идва Crazy



 заради Рики ли? Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 11 315
Хара, разкошна песен, пуснах си я два пъти!  Hug

# 18
  • Мнения: 2 195
Maika i az nqmam  Sad
Otivam sega da svur6a edna mnogo vajna rabota.Stiskaite palci1Ako e uspe6na 6te vi se pohvalq  Praynig

# 19
  • Мнения: 5 475
Добър ден от мен!
Понеже не знам дали изобщо ще успея да пиша тук през следващите дни искам
 да ви поздравя предварително с настъпващите Коледни празници!  Hug  bouquet



Желая Ви звънът на чашите с шампанско и блясъкът в очите ви да ви съпътства през цялата година.    bouquetБъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите!  Нека се сбъдне всичко за което мечтаете!
Запазете завинаги ВЯРАТА, НАДЕЖДАТА и нейно величество МЪДРОСТТА!Наздраве на всички! Hug


# 20
  • Мнения: 2 907
Добър ден малки и големи,

настъпи и моят форумски час, когато си пия обедния аперитив и губя времето по един много елегантен начин.

Първо да кажа - КАК ТАКА МИ ДАВАТЕ 16 ГОДИНИ? Аз през последните няколко години ужасно се комплексирах, защото всички ми дават повече, дори контрольорът във влака ми е искал лична карта защото ползвах преди намаление "по-малко от 26 години" .А бях тогава на 25 май...А веднъж един тип, който ме сваляше ми даде 32 години, а се сещате, че мъжете казват винаги по-малко отколкото мислят, уж да не засегнат жената... С моят мъж като се запознах навремето и му казах, че съм на 24, той остана доста изненадан, та и той ми е давал повече. Така че за мен това 16 си е такъв комплимент, мерси на опитните лъжци  Laughing Hug

Калида, това е градецът където живея, беше локална разходка, нищо особено. Една от снимките е правена СПЕЦИАЛНО за нана_куул, тя ще се сети коя  Wink

Карилуис, ето сега снимката за теб :

Това са петролиум-лампите на моят влюбен мъж и вечер като си пусна ток ми се казва, че му развалям хубавата атмосфера  Laughing

Хвърчило, той ДБ няма изкуствено око, ами по рождение две различни по цвят очи. Имаше специална дума за тази аномалия. А аз ако ви кажа по какви мъже си падам, ДБ ще ви се види направо красив  Laughing

Хопла, това беше на първо казване  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 382
Привет от снежна Норвегия!
Най-после заваля сняг,дано се задържи до Коледа.
Отивам да чета,че съм изпуснала много  Thinking
Весела,успешна,усмихната и празнична седмица пожелавам на всички   love001

# 22
  • Мнения: 1 610
здравейте!
много хубаво при вас! кафенце, рики мартин, лампи за атмосфера....разписвам се да ви шпионирам    Wink
прекрасна седмица на вси4ки!

# 23
  • Мнения: 2 907
Риен, знаеш ли, че името Мая беше фаворит за моето дреби, понеже съм голям фен на Biene Maia  Mr. Green След това идваха Емма и Изабелла... Ама понеже си мислех, че ще раждам момче ( въпреки потвърдителните ехографии, ми да, не исках да вярвам...) 3 мин след като родих ни питат " как ще се казва?" и ние се спогледахме, аз казах "нека се казва Мадлен". И така .... Замалко да е Мая или Емма...

Това беше ей тъй между другото, нали тази тема сме я направили за да спаимим на поразия  Laughing

# 24
  • Мнения: 7 914
mimkata,
 стискам палци Hug и да се похвалиш ей  Hug


Giorgia
страхотни пожелания Hug

mystic
въпреки ветото за тока ( аз не знам как бих се справила без ток  Rolling Eyes ) все пак атмосферата съм сигурна, че е много, ама много романтична...ама няма ли лек мирис от тез лампи? Thinking


vnr
 честит ви сняг Hug

rien добре дошла   bouquet

Аз нали щях да поспя, че да събирам сили довечера за мама...ама не се получи...явно вълнението си каза думата Crazy

# 25
  • Мнения: 2 907
Деска, те тези лампи са с такъв петрол, че да не мирише  Simple Smile Не е както едно време баба ми в Бг, която палеше такава лампа в банята и миришеше на газ... Ей, ето спомени ме обвзеха  Cry

# 26
  • Мнения: 11 315
Оооооооооо, какво чувам! Над Норвегия имало сняг.
Сега ако пратите малко по на юг много ще ви обичаме.
У нас едно слънце пекнало, дето магаретата мрат от него - бая си е ладничко.
Риен, не шпионирай само, ами направо сядай на масата.
Тез с черните тефтери хич не ги любя  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 914
mystic,
 малеееееееее колко съм наивнааааааа ooooh! ooooh! ooooh!
 Mr. Green
Замириса ми на петролна лампа и на печка с дърва...от едно време като ме водиха на село....някъде около 5-6 годишна май бях.. спомени спомени Party

Gollum
, пък при нас една мъгла се спусна , но съм много щастлива понеже като ходя да вземам мъжО от работа и пътя минава през едно приказно поле...съчетано с магло все едно че съм в приказка Heart Eyes -  много феерична картина  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 195
Оооооооооо, какво чувам! Над Норвегия имало сняг.
Сега ако пратите малко по на юг много ще ви обичаме.
У нас едно слънце пекнало, дето магаретата мрат от него - бая си е ладничко.
Риен, не шпионирай само, ами направо сядай на масата.
Тез с черните тефтери хич не ги любя  Mr. Green

А къде е това - у вас ? Simple Smile

Мистик , я кажи какъв е обедния аперетив , че да почвам и аз...

Да ви се похваля...Имам повод за празнуване...Днес взех тъй дълго мечтаното разрешително за престой  Party
Да почерпя всички , които бяха с мен и ми давах кураж през цялото това време!





# 29
  • Мнения: 2 907
Мимка, аперитивът днес беше бяло вино Gewürztraminer, ама виждам си сложила култовото питие - бирата, та само казвам мерси и наздраве! За твое здраве де!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт