Отговори
# 675
  • Мнения: 10 828
Дааааа...и аз четох във фейса ,че след някакъв си....явно е имала връзка,тръгнала през просото....за Съла говоря....аз не съм я гледала...сега само понякога в Шербета...ама  цъ....но пък забелязах нещо друго...наш убавец все на синеочки налита....ThinkingJoy

А...за Чачко...честно да си кажа аз много ги харесвах като двойка с Дуйгу... Heart Eyes



Момичетаааааа,дайте малко да се редуваме ...да изпишем по бързо темата....,че другата седмица излитъм към Туркиш...поне последния епизод да сме в новата тема....
 Айде ...каня ви на

# 676
  • София
  • Мнения: 3 498
Феми, да аз казвам само своето мнение. А ти въртиш сучаш и все за Чачи отваряш дума. Знаеш ли, че от много сладко /хвалба на някой/ става байгън и дълго време не ти се яде сладко.

# 677
  • Мнения: 10 828
Феми, да аз казвам само своето мнение. А ти въртиш сучаш и все за Чачи отваряш дума. Знаеш ли, че от много сладко /хвалба на някой/ става байгън и дълго време не ти се яде сладко.

JoyJoyJoyJoyJoyJoyJoy

# 678
  • Мнения: 27 923
Нинче , аз го хваля много  така е  случая исках да изразя мнение, че  не само за Алп пишат такива неща и за други колеги също. Това е цената на славата. Трябва да си със железни нерви.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 17:50 от femmi2

# 679
  • Мнения: 10 828
Ето малко снимчици на Айча Бингюл...



А това е съпружеското и тяло...Grinning



# 680
  • София
  • Мнения: 3 498
Привет!
Свет, освен патроните на сериала, които много харесвам :

също  харесвам Джемал Токтас - прекрасния Къванч.

Гледала съм го в "Завръщане"  като брата на Съла, но тогава беше доста млад :
 
Играл е и в "Мерием", но аз не съм го гледала.
А тук къде е ?  
Другата актриса, която харесвам е Бихтер Динчел / Бирсен/



Гледала съм я "Доктор чудо"

Допълвам се за да не забравя за Алр Акар - Юсуф

Това момче е един от децата артисти в сериалите



Играл е в "Домът в който си роден", "Нашата история " , "Другите отчаяни съпруги"
Гледах го в "Неверният", който сега се излъчва при нас като "Мрежа от лъжи".

Хубава вечер и до скоро.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 21:19 от Nina NN

# 681
  • Мнения: 10 828
Нинкаааааа,дааааааа..и аз радвах на Джемал в Съла....
Другите ...ммм..май не съм ги гледала...ааааааа,смотания Джанер ...пак беше такъв в Дъщерята на посланика...
Айде ,по късно ще сложа някоя снимка. Heart Eyes



38-летний артист счастлив в браке с коллегой по цеху Нергис Озтюрк. Пара воспитывает сына Ямана.

# 682
  • София
  • Мнения: 3 498
Хайде и за Феридето, което много ме ядосва.
 Но актрисата Дилара Аксюѝек е красавица и талантлива актриса:
Играла е в доста сериали, но аз съм я гледала в "Истанбулска невеста" /"Завинаги/


В "Беда на главата"

Там си партнираше с  Ирем

Гледах я и във "Виликолепния век - Кьосем"


                                                                            

Лека нощ.

# 683
  • Мнения: 10 828
И...последно  снимчици на Ейлюл Ерсоьз.
Само в Приказката  съм я гледала.Heart Eyes



Лекинка!!! SleepingSleepingSleeping

# 684
  • София
  • Мнения: 3 498
Здравейте, здравейте!
Момичета, срещали ли сте някъде по форумите Стела. Близо сезмица не е писала в темата ни и започвах да се притеснявам. Дано всичко при нея е добре и се обади.
Прочетох нещо интересно за Селен Йозтурк / Кадер/    
През края на 2019 година са започнали снимки за живота на Наим Сюлейманоглу - мисля, че беше борец със световна слава, който избяга от България и започна да се състезава за Турция.
Сега прочетох следното:
"20-годишният турски актьор Хаят Ван Ек, който ще изиграе Наим Сюлейманоглу във филма за него, е в България.
Младият актьор публикува в инстаграм снимка от Кърджали. На нея той е заедно с актрисата Селен Йозтюрк, която пък ще се превъплъти в ролята на майката на легендарния щангист.
                                                      
Турските актьори са в страната ни за снимките на филма "Джобният Хеаркулес: Наим Сюлейманоглу", който освен у нас, ще бъде сниман и в Азербейджан и в Турция.
Йозтюрк пък е в България от почти месец. Изглежда турската актриса се наслаждава на пребиваването си в страната, защото споделя множество снимки в социалните мрежи от забележителности край Кърджали. Дори пише "Обичам този град", на български, под публикация с множество снимки. Тя е посетила и Момчилград, Перперикон, Дяволският мост.
Лентата, която свързва двамата актьори с България, ще проследи бягството на Наим от страната, спортната му кариера в Турция, срещи и събития, личности, белязали живота на Сюлейманоглу".


                                                                                    





Хубав ден.

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 16:06 от Nina NN

# 685
  • Мнения: 4 681
Нова на Айча

# 686
  • Мнения: 10 828
Приветтттттттт... HugHeart

Първите снимки от новия епизод, които чакаме с нетърпение... 📸
#Yürekıkmazı с новия си епизод от 20.00 часа по TRT 1! 📺
Yürek Çıkmazı TRT


# 687
# 688
  • Мнения: 10 828
Айча ...хм...напоследък много ме разочарова...не е заради това ,че се разделиха с Алп...дори и трудно да го приех,истината е тази...и всеки, по живо по здраво по пътя си....та...напоследък ,след Приказката се изявява като "манекенка"...нищо лошо ,но тези ,които я обличат нещо не се съобразяват с фигурата и...може и да не съм права,не разбирам въобще ,ама въобще от моделиерство...но не ми харесва това ,което виждам....а и този неин смях... Rolling EyesClose
Изгледах и клипа на филма с Екин Коч...амииии...като ,че ли гледах Хазиран...може и да го погледна ,като го преведат...

И...Алпчи хубавеца... Heart EyesStuck Out Tongue Winking Eye

# 689
  • Мнения: 2 775
Здравейте, здравейте!
Момичета, срещали ли сте някъде по форумите Стела. Близо сезмица не е писала в темата ни и започвах да се притеснявам. Дано всичко при нея е добре и се обади.

И на мен ми липсва Стелето, беше редовна в тази и общата тема. Дано всичко да е наред с нея! Heart

Общи условия

Активация на акаунт