Коледа наближава-радост да дарява !!! /18.12 - 24.12 /

  • 2 424
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 415
Честит рожден ден, Веси   bouquet
Желая ти много здраве, щастие и любов  Grinning И поне един сладък бебок, разбира се  Mr. Green
Жабче, от де я намери таз бъбречна криза  Sad Дано да минава бързо и да не се повтаря  Simple Smile
На всички желая весела и късметлийска седмица   bouquet

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честито рожден ден, ВЕСИ! Бъди здрава и нека имаш поводи за щастие всеки ден. Крачи смело напред, знаеки че все някой ден едно малко съкровище ще ти казва МАМО!
   ЖАБЧЕ, къде ма душицо те намери таз' бъбречна криза? Шут в гъзеца и да я няма. Дано се оправиш бързо.
ДЖАЗИ, какво става с вашите изследвания бе мила?

# 17
  • Мнения: 740
Честит Рожден Ден, Веси! Много любов и късмет от мен! newsm59

Жабинка, откривам много общи неща с моята елха и моето коледно настроение, а и с моите болки, косвено. Пребори се, силна си!

# 18
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.аз малко късно се включвам тази седмица ама днес ни сложиха новия климатик и тия майстори бяха големи мундари.цялата къща ми направиха в боклуци и то за един климатик #Cussing out.докато изчистя лошо ми стана,после готвене вечери и така си мина деня.сутринта бях на изследвания и утре съм при доктора да ги коментираме.дано всичко е наред,и другия месец хормоналните и те да са ок,че да се успокоя.така ми се иска да е станалотози месец.ама пустата и графика като я гледам май и О е нямало.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕСИ.Желая ти всичките ти желания през новата година да станат реалност.нека здравето и късмета бъдат твой спътници cheers bdbaloni

# 19
  • Мнения: 1 951
Vesimira, Честит рожден ден на патерици   bouquet

На всиЧки останали zакъснели пожелания zа успеШна седмица  Grinning

Моето коледно настроение оЩе никакво го няма, но след малко отивам да си търся елхиЧка, дано да помогне...

# 20
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.аз съм малко тъжна и притеснена.излезнаха резултатите от първите изследвания и се оказа че имам мокоплазмасега след празниците ще се лекуваме Cry

# 21
  • Varna
  • Мнения: 1 094
и се оказа че имам мокоплазма
Миличка, не знам какво е това, но дано бързо се излекуваш. Praynig Hug

# 22
  • Мнения: 1 792
ами това било някакво възпаление и се предавало най-често по полов път.довечера моя ще го смачкам #Cussing out #2gunfire

# 23
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Еееее недей така, бъди добричка, може пък да не е виновен човека. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 950
че имам мокоплазмасега след празниците ще се лекуваме Cry

Мушморок, микоплазмите причиняват инфекции подобни на гъбичните. Водят ги някакви междинни организми между гъби и бактерии. Не съм много сигурна, но беше нещо подобно. Знам, че са два вида, едните бяха уреалитикум. Не се сърди на мъжа ти, може да ги е имал с години, ти също. Ще пиете антибиотици и ще се отървете от тях Peace

Честит рожден ден на патерица на Весимира  bouquet. Много, много здраве и късмет  bouquet
Жабче, не си единствената без коледно настроение. А за кризата съжалявам, пожелавам ти леко да мине и да ти е последната такава в живота Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Simple Smile И на мен вчера въобще не ми беше коледно, даже  ми беше едно тъжно Sad Но пък днес като заваля сняг усетих, че наближава Коледа Grinning И сега се чувствам по-добре, въпреки че имам доста работа за вършене и то навън...бррр.
Жабче, мина ли ти кризата?
Цветунчо, при теб как са нещата?
Желая ви приятен зимен ден, момичета  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 324
Искам и аз сняг Simple Smile При нас няма, вали дъжд и е мрачно . Изобщо не е коледно .....

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Здравейте и от мен  Grinning Аз ви чета, но нещо ме помързява да пиша. По-добре съм вече, благодаря за палците.  Embarassed Надявам се до няколко дни да забравя за кризата, не ме е боляло много - беше лека. Ще се наложи да пишкам още няколко пъти в чашка де, да видим да не се сдобия с възпаление последствие...  Crazy

Цветуне, нИмой мълча, кажи как вървят нещата  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 612
Как сте сладуранки? Нещо се изгубихте?
За мен работната седмица почти приключи - утре съм на синдикално събрание и ще пропусна работния ден, а в петък имам само 1 час с учениците. Така, чеееееее ВАКАНЦИЯ ЗДРАВЕЙ!
Целувки на всички!

# 29
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.на мъжо му се размина Mr. Greenпоговорихме малко и той ми разказа че преди да бъде с мен е излизал около месец с някакво момиче за което в последствие разбрал(от негов приятел)че имала някакви проблеми.но тъй като нямал оплаквания си помислил че му се е разминало.и тъй като познавам въпросната дама въобще не ме учудва.той сега е бясен за това че е бил безотговорен и не се е пазил.няма значение.важното е че ще се лекуваме и че това му беше за урок.благодаря ви за подкрепата Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт