спирала до 10 лв

  • 2 139
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164

Volume Express на MAYBELLINE!Страхотна е!



И аз това щях да напиша! Peace

# 16
  • Мнения: 408
Тая на Мейбълин не съм я ползвала, тъкмо се чудех каква да си взема  Thinking Бях се загледала в XXL-тая с въгленово-черните мигли. Някой ползвал ли я е? Иначе от една година съм със спирала на Римел и то най-евтината. Много съм доволна  Peace Толкова дълго издържа и още има живот в нея Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 539
Тая на Мейбълин не съм я ползвала, тъкмо се чудех каква да си взема  Thinking Бях се загледала в XXL-тая с въгленово-черните мигли. Някой ползвал ли я е? Иначе от една година съм със спирала на Римел и то най-евтината. Много съм доволна  Peace Толкова дълго издържа и още има живот в нея Mr. Green
Точно тази щях да препоръчам Laughing
Спиралата на Римел от 5,50 е страхотна. Забравих точното й име, но наистина е много добра - сочна и лъскава, дава обем и удължава.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Manhattan - спирали за чувствителни очи
Цена: 7.90 
Manhattan -спирали за обем
Цена: 8.90 


 newsm10

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   На Римел червената-беше някъде към 9лв. мисля. Точното й име е Rimmel Volume Flash, с извита четка е.  Peace
   За спиралите на Мейбълин-ползвала съм почти всички видове, но не съм очарована.

# 20
  • Мнения: 4 053
Караджа-9 лв.

# 21
  • Мнения: 1 205

Няма да съжаляваш Peace

# 22
  • Мнения: 645
Аз съм със светлосинята на Мейбалин и съм много доволна.

# 23
  • Мнения: 6 958
Bourjois - 10.50 лв. Ползвам я повече от 5 години...   bouquet

# 24
  • Мнения: 521
Купих си  Мейбълин.Сложих си и наистина ми дoпада ефекта

# 25
  • Мнения: 661
Купих си  Мейбълин.Сложих си и наистина ми дoпада ефекта
СУПЕР! Sunglasses
Това е една от най- добрите спирали, които съм ползвала. Мисля, че от нея съм използвала поне 10 опаковки. Каквато и друга да имам, тази задължително си я купувам. Ползвам я от няколко години.

# 26
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Римел - червена!
мейбълин е доста по - нисък клас!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
Откакто си я купих- никоя друга не ми хареса повече Peace
XXL на Мейбалин- изобщо не съм очарована. Crossing Arms...друга от тази марка не съм пробвала,но след такова начало как да си купя-много ми хвалят тъмно синята-но.....

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Bourjois - 10.50 лв. Ползвам я повече от 5 години...   bouquet
В момента има промоция и тази спирала е в комплект с черен молив на цена 11,60 лв.
Също я препоръчвам.

# 29
  • Мнения: 1 455

Volume Express на MAYBELLINE!Страхотна е!


  Peace  Плробвала съм какво ли не и само тази ми харесва.Много е добра.

Общи условия

Активация на акаунт