AVON само за представители - V

  • 14 345
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
Не че съм очаквала да спечеля, ама може ли една и съща жена да я има и в джиесемите и в чантите.... май са ги раздавали според обем продажби!!!! #Cussing out
Специално дамата за която говоря е една от най-добрите във Варна!! Освен нея има и друга дама, която е спечелила и чанта и телефон... newsm78 що така и по две награди, а другите като нас, мухи да лапат... ега ти и късмета тези хора... не че се оплаквам от към награди, ама ми се струва не логично от хиляди представители да тне изтеглят и за двете неща, при положение че има само по 2 на зона!!! Просто са ги давали по обем продажби!!!!  #2gunfire Защо ни лъгаха тогава?!!


И аз започвам да се чудя - нито една моя представителка не е спечелила от въпросната томбола, макар да бяха покрили критериите #Cussing out Яд ме е, че ги увещавах да участват Crossing Arms

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Само за ваше успокоение да кажа, че и мен ме няма сред печалившите Mr. Green!

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Само за ваше успокоение да кажа, че и мен ме няма сред печалившите Mr. Green!

Оххххх, олекна ми!!! smile3534 smile3508 smile3533

# 18
  • София
  • Мнения: 10 309
и аз да се разпиша  Wink

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
пак ми липсват сенките дуо Secret, трета кампания, всъщност откакто са ги пуснали, какво става с тия сенки, някой изобщо получи ли ги или е производствен проблем както винаги  ooooh!  newsm78

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Уф, сега пък проблеми с плащането. По принцип си плащам поръчката в ДСК. Отивам днес сутринта да я платя - и какво става - имало авария в банката. Добрем.. отвам в съседната банка - ОББ. Да, ама там ми искат 5лв. за превода (за справка в ДСК ми взимат 50 ст.). Следващата банка наоколо - ПИБ - имаше километрична опашка. И за да не закъснея за работа, тръгнах, явно после ще мина да платя...
Проблемът е,че довечера пускам поръчка, а днес ще плащам  Embarassed
Дайте съвет, в коя банка е най-добре да платя? По принцип си мисля, че е най-добре в Ситибанк (понеже сметката на ейвън е в ситибанк) и би трябвало най-бързо да пристигнат парите, ама къде да търся ситибанк в плд .. след като и в нета не намерих инфо, къде имат клон.  newsm78



П.С.: Да ви успокоя, и аз не печеля от мотивационната програма  Naughty

# 22
  • Мнения: 8 462
Момичета,дайте моля номера на лаковете от нетната оферта на кампания 1!Спешно е !

# 23
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Момичета,дайте моля номера на лаковете от нетната оферта на кампания 1!Спешно е !
Topaz Jewer-10199
Golden Jever-06528
Amethyst-13375
Garden Jever-13691

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
и аз не спечелих, ама нищо. Още преди ви бях споменала, че видях чантата на живо и хич не ми хареса, а нов телефон получих от мъжа ми във връзка с мотивационната програма "Дядо Коледа" Laughing

*** телефона е друг нов, че нали първия умря за един ден Wink

# 25
  • Мнения: 8 462
Момичета,дайте моля номера на лаковете от нетната оферта на кампания 1!Спешно е !
Topaz Jewer-10199
Golden Jever-06528
Amethyst-13375
Garden Jever-13691

Момичета,дайте моля номера на лаковете от нетната оферта на кампания 1!Спешно е !
Topaz Jewer-10199
Golden Jever-06528
Amethyst-13375
Garden Jever-13691

МЕРСИ!Страхотна си!  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 028
и аз не спечелих, ама нищо. Още преди ви бях споменала, че видях чантата на живо и хич не ми хареса, а нов телефон получих от мъжа ми във връзка с мотивационната програма "Дядо Коледа" Laughing

*** телефона е друг нов, че нали първия умря за един ден Wink
Да и аз също,имам и нов телефон 100 пъти по-готин и скъп и с такваз чанта не бих хукнала,ама това е без значение...много се издразних от факта,че едни и същи лица печелят и чанти и телефони..и общото между всички тези лица е,че са с турски или цигански имена,нямам нищо против тях или етноса им,обадих се на зоналната и изразих възмущението си,тя също подкрепя мнението ми и каза "ами да,дават им щото правели поръчки по 15000 лв.".Ми хубаво нека си ги правят,ама ако нямаше такъв дублаж в двата списъка щеше да има повече зарадвани и мотивирани да се развиват,а така само се убеждавам,че шуробаджанащината е навсякъде и във всяко ниво #Cussing outТова вече беше висша олигофрения от тяхна страна и използвах всички познати ми мейли и телефони,за да им го кажа,не,че ще им кривна шапката де,ама пък на мен ми поолеква.

# 27
  • Мнения: 384
Пък аз да се похваля- при мен Дядо Коледа почна с Ейвън-преди малко си взех поръчката и имам подарък маската за коса с маслина и душ-гел с исландски води Grinning Дреболия,ама много се зарадвах,'щото не очаквах...А, дойде и ЛБД,пък ми светеше червено,като пусках поръчката Rolling Eyes Лошота новина-за трети път не идват прахообразните сенки Бронз, ще си изгубя клиентката накрая!  Sad

Последна редакция: вт, 19 дек 2006, 21:32 от elf4e

# 28
  • Мнения: 1 354
и аз не спечелих, ама нищо. Още преди ви бях споменала, че видях чантата на живо и хич не ми хареса, а нов телефон получих от мъжа ми във връзка с мотивационната програма "Дядо Коледа" Laughing

*** телефона е друг нов, че нали първия умря за един ден Wink
Да и аз също,имам и нов телефон 100 пъти по-готин и скъп и с такваз чанта не бих хукнала,ама това е без значение...много се издразних от факта,че едни и същи лица печелят и чанти и телефони..и общото между всички тези лица е,че са с турски или цигански имена,нямам нищо против тях или етноса им,обадих се на зоналната и изразих възмущението си,тя също подкрепя мнението ми и каза "ами да,дават им щото правели поръчки по 15000 лв.".Ми хубаво нека си ги правят,ама ако нямаше такъв дублаж в двата списъка щеше да има повече зарадвани и мотивирани да се развиват,а така само се убеждавам,че шуробаджанащината е навсякъде и във всяко ниво #Cussing outТова вече беше висша олигофрения от тяхна страна и използвах всички познати ми мейли и телефони,за да им го кажа,не,че ще им кривна шапката де,ама пък на мен ми поолеква.

Абсолютно съм съгласна с теб и те подкрепям напълно. Peace

# 29
  • Мнения: 1 354
Аз също не съм сред спечелилите (не че съм очаквала).
Мами незнам за вас,но аз адски много се зарадвах за "изненадата" от Авон.Става дума за подаръка,който всеки представител ще спечели при пускане на поръчка от кампания 02/07.
А и като си взех кашончето на 01/07 имах подарък парфюм-аромата не ми допада много,ама точно преди Коледа все ще влезе в употреба за подарък. Wink

Айде мили мами чаоте за сега и успешна "дистрибуция" Wink

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт