AVON само за представители - V

  • 14 453
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 035
 ПАПИТУУУ ,мн ти благодаря за из4ерпателните отговори.   bouquet  bouquet  bouquet

но мн бих се радвала да 4уя и второ ,трето и т.н. мнения  Laughing Mr. Green Joy

благодаря! Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 1 892
Здравейте,мацки,редовно ви чета,но не съм писала досега SunglassesАз съм представител от 27 зона.  Търся представителка от същата зона или някоя,която още не си е пуснала втората поръчка от камп. 1 .Искам да поръчам някои неща,но не ми достигат за цяла поръчка,та ако може да се комбинираме.Пишете на лични ,моля,много сте съм благодарна !  Praynig Hug

# 77
  • Мнения: 2 716

1.) стр.4-5
от трито гланца,кой най-си заслужава?
№1- овлажнява; №2 - блести; №3- блести най-много
И трите се произвеждат в Англия и са най-качествените гланцове, които предлагаме
2.)стр.7-8
кой от трито ФДТ е най-хубав?
№1 е за мазна кожа; №2 е дълготраен лек
3.)стр.29
дуо за лице-що е то и хубаво ли е?
Мого е удобно. Лично смятам да си го поръчам. Мисля, че цената е прилична. Коректорът е 3.4 гр. Овлажнителят не е фон дьо тен, по-лек е и по-прозрачен.
4.)стр.41
серума за сухи краища-действа ли?
Страхотен. Има си дозатор. Прави краищата меки и ароматни.
5.)стр.48
възстановяващата маска как се прилага?
ПАПИТУУУ е обяснила
6.)стр.68
дълбоко по4иств.маска как се прилага?
маже ли се с нещо др след като тя се махне?

Намазваш след като си почистила с гел-пяна. След 5-6 минути обилно изплакваш с вода. Следват тоник и накрая лосион за мазна кожа. Мисля, че тоникът е след маката.
 7.)стр.80
кой от всички продукти ще свърши най-хубава работа против сухи и грапави пети?
№2 и №8
8.)стр.91
лосиона за 4ерни то4ки действа ли наистина?
Не зная

Mirena80 аз съм от 5-та зона и не знам дали 2-рата ми поръчка е минала, защото я пуснах много късно. Кога ще пускаш? Ако е станал проблем при мен, ще ти бъда благодарна да ми поръчаш един продукт. И, разбирасе , да се запознаем  Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 1 892
Aми датата ми за поръчка е днес,провери си в сайта и ако не е минала,ще ти пи6а какво точно искам  Hug

# 79
  • Мнения: 2 716
Личните ти са препълнени и не мога да ти пратя нищо. Моля оправи ги.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 892
 Готово !  Blush

# 81
  • Мнения: 983
Цитат: 7.)стр.80
кой от всички продукти ще свърши най-хубава работа против сухи и грапави пети?

Аз използвах Интензивния крем за стъпала против загрубяла кожа, много съм доволна, за две седмици стъпалата ми станаха перфектни, без да преувеличавам. Използвах го само нощем преди лягане.

# 82
  • Мнения: 983
Цитат: 7.)стр.80
кой от всички продукти ще свърши най-хубава работа против сухи и грапави пети?

Аз използвах Интензивния крем за стъпала против загрубяла кожа, много съм доволна, за две седмици стъпалата ми станаха перфектни, без да преувеличавам. Използвах го само нощем преди лягане.

Аз също имам няколко въпроса. Не съм много отскоро представителка, но има продукти, които не са тествани от клиентите ми и не мога да им отговоря нищо като ме питат.
1.Спирала от стр.33-доволни ли сте?
2.Кое колие си заслужава най-много. Искам да си поръчам за мен, но не мога да си избера. Всички ми харесват Laughing
Благодаря.  bouquet

П.с. Извинявайте за двойния пост. Нещо оплесках Embarassed

# 83
  • Мнения: 2 716
1.Спирала от стр.33-доволни ли сте?- Отлични отзиви! Не слепва миглите. Някои хора си я купиха само заради четката и смятат да я ползват иза другите си спирали.
2.Кое колие си заслужава най-много. Искам да си поръчам за мен, но не мога да си избера. - Което искаш. ЗА мен са еднакво скъпи и скапани. (извини ме за отношението) Всички са произведени в Китай и не заслужават цената си. За 3 години не съм продала нито едно. Защото уважавам клиентите си.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 892
Само да кажа,че все още издирвам представител от зона 27 !!!!  Rolling Eyes Ако се появи някой,да пише,моля ! Praynig А за колиетата съм съгласна с мама знае  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 1 914
Някой виждал ли е Уикенд чантата от стр.101? Става ли за ежедневна дамска чанта?

Прочетох за бижутата и все пак да си питам за комплект Coverture? Мнения?  Confused

Като гледам цветовете на стр. 6 май са еднакви, така ли? Само дето Matte е за мазна кожа.  newsm78

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 18:09 от bebsun

# 86
  • Мнения: 2 716
bebsun - уйкенд чантата е голяма. По-скоро е като чанта, която се слага на бебешка количка
комплект Coverture - прилича на пластмасов. Не бих рискувала. Много е пластмасов. И камъчетата му не са хубави.
стр. 6  - на всички фон дьо тени цветовете са еднакви ( по 6) Различават се по съставки - плътност, блестящ ефект, дълготрайност...

# 87
  • София
  • Мнения: 5 832
Аз пък продавам много бижута, на колежки, даже една като си купи - на следващата поръчка поне още една го е харесала и поръчва същото, и за мен съм си вземала някои, харесвам си ги, жълтите не се обелват, стоят си жълти. Клиентките ми са наясно, че са китайски, но все пак ги харесват. Виждала съм на живо доста от бижутата на Ейвън, някои ми харесват, някои - не, въпрос на вкус.

# 88
  • Мнения: 2 716
Да не ме разберете неправилно. Моля! Аз имам лошо отношение към бижутата и съм го прехвърлила неволно към клиентите си. Ако някой си поръча нещо, разбира се, че ще изпълня поръчката. Дори имах поръчани брошка и пръстен Екстраординари. Просто когато ме питат, давам отрицателно мнение. И ми се струват скъпички. Но то си зависи от много неща.

# 89
  • Мнения: 3 835
1.Спирала от стр.33-доволни ли сте?
2.Кое колие си заслужава най-много. Искам да си поръчам за мен, но не мога да си избера. Всички ми харесват Laughing

1. За спиралата - одобрението при мен е 100%.
2. Много хубаво е колието Ethereal - стр.128. Казаха ми че е по модел на Картие.
Уикенд чантата е много хубава. Голяма. Но аз съм хвърлила око на червената от СПА серията.  Heart Eyes
Пак си харесах неща за сума пари.   chef

Общи условия

Активация на акаунт