Горение или АЕГ

  • 3 318
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 409
От двете - Горение е моята марка.

# 16
  • Мнения: 3 423
АЕГ-немско качество,№1 според мен.  Peace

Да, ама се сглобяват в Чехия.
Немско е качеството само на Miele.

# 17
  • Мнения: 1 455
Горение.Всички уреди са ми на Горение и съм много доволна.

# 18
  • Мнения: 125
Аз съм за Горенйе. Peace

# 19
# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Доволна съм от Горение  Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Аз съм за АЕГ стига наистина да са произведени в Германия. Моят керамичен плот и фурната са тази марка - просто са супер.

# 22
  • Мнения: 1 102
Аз пък чух че на АЕГ сервизната поддръжка не е много разпространена.
Гласувам за Горение.

# 23
  • Мнения: 689
Което и да вземеш, няма да сгрешиш.

# 24
  • Мнения: 959
Какво да ти кажа ние сме с Горение и изобщо не съм доволна от фурната (може би аз не мога да работя с нея незнам), а що се отнася до котлоните керамичните са на един принцип Ако можех да я сменя щях да си взема фурна Електролукс, но не мога защото ни е чисто нова Confused (ще чакам да се амортизира и тогава Wink )

# 25
  • Мнения: 648
   Не мога да гласувам, защото котлоните са ми Горение, фурната АЕГ   Peace И от двете съм много доволна Hug

# 26
  • Мнения: 1 041
   Не мога да гласувам, защото котлоните са ми Горение, фурната АЕГ   Peace И от двете съм много доволна Hug
Аз също избрах такава комбинация!
Много съм доволна и от двата уреда! Харесвам това, ча на фурната копчета се прибират /push pool бутони - май така се наричаха Embarassed/. И Иван Звездев готви с такава фурна Laughing!

# 27
# 28
Горение  Simple Smile

За котлоните наистина няма никакво значение (нашите са горение от лоялност към марката). Иначе, керамиката се произвежда от две големи фирми, а производителите на бяла техника само си слагат логото върху нея. Simple Smile
За фурната - вкъщи сме с вградена горение и съм много доволна. Функциите и са добри, а дизайна е ужасно красив.

# 29
  • Мнения: 126
Горение

Общи условия

Активация на акаунт