АМ след годинка

  • 1 199
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 457
Да, мисля, че е по-скъпо. Не знам точно колко струва в Метро, но в София съм го виждала за 8 лв. и нещо. Peace Май е по-добре да се запасиш с повече кутии от Метро.

# 16
  • Мнения: 27 524
АМ на прах след годинка няма. Всички тройки са след 8-ми месец до годинка.
Защо не взимаш Нестле Джуниър?

# 17
  • Мнения: 832
Всички тройки са след 8-ми месец до годинка.


Не всички. Фризо 3 е за след годинка.

# 18
  • Мнения: 27 524
Не всички. Фризо 3 е за след годинка.

Абе, то и на Аптамила и Милумила пише, че тройката е от годинка до 3 годинки, но това изобщо не е така. Така изнася на вносителя, понеже не внасят млеката за над годинка на съответната фирма. Няма АМ на прах което да е след годинка, просто преводът е такъв.  Laughing

# 19
  • Мнения: 832
Може, но по - принцип, на тях пише, че Фризо 1 е от 0 до 6 мес, Фризо 2 - от 6 до 12, а Фризо 3 - след годинка. Значи може би и 1 и 2, не са до тези месеци, а са като Аптамила.

# 20
  • Мнения: 27 524
Може, може. Не съм сигурна. Заивис къде се произвежда и откъде се внася. Защото съм забелязала, че се нагаждат според страната. Нутрилон съм виждала някакво руско издание, което няма нищо общо с истинския Нутрилон. Но ако си е внесено оригинално, както Аптамил и на оригиналния надпис така пише, значи е така.

# 21
  • Мнения: 278
ПРИВЕТ МАМИ.НИЕ СЕ ХРАНИМ С НУТРИЛОН КОМФОРТ 2/ОМНЕО 2/НО НАВЪРШИХМЕ 1 ГОДИНКА И НЕ ЗНАМ С КАКВО МЛЯКО ДА ПРОДЪЛЖА.ЗНАЕТЕ ЛИ ДАЛИ ИМА НУТРИЛОН КОМФОРТ 3?

Общи условия

Активация на акаунт