Winx i Witch

  • 2 014
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
И ние сме в същия клуб-почитателка на Уинкс имам в къщи! smile3511

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не тачи нито една от изброените видове кукли, сериали, книжи и филмчета.
И слава богу  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 797
 С Уинкс не съм запозната, но дакалкото знам е за по-малки деца, а Уич е за по-големи. Моята племенница е луда по вторите и ми е давала и книжки да чета, като оставим фантастичния елемент, има и поучителни неща. Не вярвам да навреди по някакъв начин, по-скоро е мания, която в един момент ще отмине.

# 18
  • Мнения: 984
бях пуснала отделна тема, но никой не ми отговори и сего ви питам вас майки на деца обсебени от WINX, някой свалил ли си е тази игра, много е хубава, но не успяваме да намерим ключа, който е в самото начало на играта. Ако някой я има нека да каже къде е проклетия ключ
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=33561

# 19
  • Мнения: 431
Kiki77, само ни вкара мухата с тази игра  Grinning, обаче и ние нещо не можем я разгада - стоим си между двете порти в парка и щерката само мрънка...

# 20
# 21
  • Мнения: 2 196
Ето някои от епизодите,но не всички са с БГ аудио:
http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=winx+club& … =0&incldead=1

# 22
  • Мнения: 505
За РД ден купих на малката /5г и 6м/ играта на Уинкс от Мтел  Shocked Беше в комплект с  карта Прима,  интересно направена - в метална кутия с пръстени и карти. Струваше около 15лв., но с точките от Мтел клуб ми излезе 2лв  Laughing

# 23
  • Мнения: 431
Е как се играе де, няма ли да каже някой?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
От няколко дни издирваме извъредния брой на Witch с подарък тетрадка, но не можем да го намерим.Моля ви помагайте  Praynig

# 25
Мисля, че winx забавлява децата.И ас сам дете и лесно се научих да чета бързо.Не сам сигорна но оптах.Сигорно ще се запитате как попаднах тук?Търсих саит с winx i witch. И майки знаите че дори да ви обидим ние децета ви обичаме.Вие сте ни хранели  newsm64.И какво ли не сте правиели зареди нас децата. БЛАГОДРИМ ВИ!

# 26
  • Мнения: 1 734
Изобщо не съм ги чувала тези филмчета  Embarassed

# 27
  • Мнения: 7 723
Изобщо не съм ги чувала тези филмчета  Embarassed

И няма нищо странно в това  Peace
Те са за по- големите момиченца  Wink Аз ги знам покрай дъщеря ми  Peace

# 28
  • Мнения: 984
разгадах играта, трябва да отидеш при мъжа и жената и където ти се покаже стрелката натискаш ентер, тази стрелка не е да ходиш в тази посока, а да натискаш ентер, много е хубава и интересна

Общи условия

Активация на акаунт