Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 304
  • 469
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 612
Побут.

Резултати?

 Whistling

# 31
  • Мнения: 170
Хайде мила Карчева кажи - има ли ефект? Много ще се радвам ако е така , защото съм решила и аз да го почна, но първо трябва да си свърша чая за отслабване.

# 32
  • Мнения: 1 099
Да ви питам!
Днеска гледах в едно списание, което седи в кафенетата, COOL, мисля че се казва,
продукт, който убивал 1000 калории след приемането им?
За съжаление не запомних нищо повече, някой да има информация?

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Ibsena продуктът за който говориш се казва 1000 калории май беше или 2000 Laughing,пиейки го махаш 1000 калории от поетата храна,демек все едно си яла по малко.Абе нещо такова беше на този принцип.
А за Фемимодела.................. Embarassed,ми не съм го почнала още Embarassed Embarassed,както го купих пих едната сутрин,после вечерта забравих и така и не пих повече.Всеки ден като го видя и си казвам от утре го почвам,ама на още не съм.От утре обаче го почвам да знаете. hahaha Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 3 743
Това с калориите ми звучи доста добре Thinking, някой има ли отзиви за него?

# 35
  • Мнения: 3 372
Записвам се за темата, и аз мисля да го почвам

# 36
  • Мнения: 2 085
Утре мисля да почна оцета, и да го пия, докато Карчева докладва резултатите Flutter

# 37
  • Мнения: 170
Аз пих въпросните хапчета, които уж изгарят 1000 калории на всяко ядене. Казват се Калори 1000 Емерджънси. Отзиви: нито качих, нито свалих килограми.

# 38
  • :)
  • Мнения: 337
Хайде да се върнем на темата за Фемимодел. Има ли ефект, защото четох някъде, че Ивана а и други шоу -звезди го пият и като видях преди малко Ивана по телевизията ми се стори доста отслабнала. А при вас как е?
Да! Аз също я гледах и на мен ми се стори поотслабнала, е не е станала нарексична, но от това което беше преди доста е свалила. Не знаех, че е пила Фемимодел. Знаеш ли каква е цената на тези хапчета? Поздрави Peace

# 39
  • Мнения: 1 809
Хайде да се върнем на темата за Фемимодел. Има ли ефект, защото четох някъде, че Ивана а и други шоу -звезди го пият и като видях преди малко Ивана по телевизията ми се стори доста отслабнала. А при вас как е?
Да! Аз също я гледах и на мен ми се стори поотслабнала, е не е станала нарексична, но от това което беше преди доста е свалила. Не знаех, че е пила Фемимодел. Знаеш ли каква е цената на тези хапчета? Поздрави Peace
Около 16-17лв са,вчера ги гледах в аптеката.Мислех да си ги купя,но сега пия капсулите за отслабване,пия и чай Инхуа и ако започна и тези се страхувам ,че много ще заслабна Joy
Мисля да ги пробвам и аз ,но нека да видя ефекта от капсулите Peace

# 40
  • Мнения: 3 356
Разпис.

# 41
  • Мнения: 170
Най-сетне си купих Фемимодела и го почнах . Дано има ефект и ако е така ще ви информирам, макар че като прочетох листовката със съдържанието има препоръчителен режим на хранене, който ако се спазва човек може да си отслабне и без да гълта Фемимодел. Ама вече съм го почнала пък дано...

# 42
# 43
  • Мнения: 7 430
Карчева, къде си....чакаме те да споделиш стават ли чудеса на Коледа и след това Wink Hug

Момичета, успех с отслабването  Peace

# 44
  • :)
  • Мнения: 337
Верно ли е, че Ивана е отслабнала с Фемимодел? Интересно ако е така да го почвам...

Общи условия

Активация на акаунт