Искам да сложа край на всичко...

  • 3 481
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 581
Напълно заслужаваш някой да мастурбира, мислейки точно за теб  Mr. Green
Да те целува и да вижда точно теб, да те обича с цялото си сърце и да заслужава и ти да му се отдадеш така. Явно този човек, колкото и да го обичаш, не изпитва същото към теб. Явно още е влюбен в другата.
Може и в теб да е влюбен всъщност, но за да го разберете, трябва да се разделите. Времето ще покаже. Имате невероятния шанс да започнете отначало, но му дай всичкото време и не очаквай нищо. И не го чакай, и не го викай. Отвори сърцето си за другите, скоро ще ги погледнеш с други очи.
И не го съди. Човек не избира за кого да мисли и в кого да се влюбва. А колкото и да изглежда лесно, не е толкова лесно да ти каже "мисля за нея". И аз мисля за други мъже понякога, пък и ги сънувам  Blush  но не бих прекрачила границата (защото съм го правила вече), така че мъжът ми ми има доверие. (Искам да кажа, че отчасти разбирам приятеля ти.)

За килограмите не мога да съм категорична. Аз също съм с наднормено тегло през повечето време, и проблемът не е, че мъжът ми не ме харесва, а че много често аз не се харесвам. А една жена с ниско самочувствие се познава отдалече - мъжете виждат точно това, което им представяш от себе си. Така че се замисли над това, не го отхвърляй с лека ръка, може би приятелят ти има точно това предвид.

# 16
  • Мнения: 2 673
...бах ти простака...любовта в килограми ли се измерва, или в коса, или в цици newsm78Такъв не заслужава и плюнката ти, камо ли сълзите! Не се докосвай до боклук - ще се заразиш!

# 17
Момичета, кстрахотни сте, благодаря ви, че ви има.

Казах, че ми идва да сложа край на всичко това, не че ще го направя. Представям си колко мъка ще причиня на тези, които наистина ме обичат и...ами, не съм такава егоистка. Въпреки че имам един неуспешен опит от пубертета.  Embarassed
Не знам, момичета, не знам какво ще последва след това, но в едно имате пълно право- ще оставя ролята на обезумелия смешник. Вече сгреших когато на няколко пъти му се обаждах посред нощ, в истеричен плач, като исках да знам защо го е направил. Отговорът на всичко беше- "не знам" или "от глупост".
Също така се кле, че онова с ...лъскането Embarassedи че я харесвл повече от мен- не били вярни. Казал ги, защото се почувствал притиснат към стената и незнаещ какво да каже. А  аз наистина го притиснах. Не той по свое усмотрение ги каза, а на мен незнайно откъде ми хрумна да го питам.  CryГлупава интуиция, за какво ми беше...сега само страдам. #Cussing out

Иначе повтарям: докато я нямаше онази всичко беше по вода, даже каза на цялата си рода,
че сме щели да се женим, без да сме го планували въобще, всеки ден ми пишеше мили писма, обаждаше ми се. Когато го удрях, не ми посегна и с пръст.  Naughty

Ще кажете: "Тази пък каква е пуйка. Оплаква се, пък сега как го лустросва".  Thinking Просто се опитвам да запомня единствено хубавото. Толкова съм мнителна и злопаметна, че ако помня само тези лоши моменти, ще остана завинаги сама.

БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА!   bouquet  bouquet  bouquet
Бъдете щастливи!

# 18
Божичко, говорим за вълка, а той....
Току-що ми се обади. Тъкмо четях какво сте писали и Слава Богу, че почерпих кураж от вас- не ревнах нито веднъж, бях кратка и хладна. А той- била съм му липсвала и нямало ли шанс да започнем отново и за празниците...бла-бла-бла.

Право сте усетили възрастта ни- аз съм на 24, а той на 23, но мисля, че главния му проблем е, че е мамино синче. Сега само учи, техните му дават "заплата" от 200-250лв на месец, пък и ученето му едно- все оставя по някой изпит за септември. А за тая "заплата" мисля, че може да дава повече. Embarassed Преди месец работи за 30 дни и го уволниха, казаха му, че изглеждал неизантересован от работата. Тъпче се с антидепресанти, купума "магически камъни" за 150-200 лв.  EmbarassedА аз работя от самото начало на следването, в момента даже на две работи.

Благодаря ви още веднъж за куража!   bouquet Обичам ви!!!

# 19
  • Монтана
  • Мнения: 499
Живота е пред теб-хич не се и унижавай,там дето веднъж си плюла,никога недей да лижеш
Той просто не те заслужава-закръглените хора са много по-добри,весели и т.н от колкото един скелет
Я се усмихни и погледни света през розови очила-задават се празници,излес и се весели,а знаели човек-точно на тази Коледа можеш да откриеш мъжа на живота си-НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА
УСПЕХ

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Според мен е нормално женен мъж да мисли за някоя хубава друга жена. Той не е  кон с капаци и забелязва хубаво дупе или пълни цици. Да се мисли противното би било наивно.

В тази ситуация ме смущава неговата меко казано "прекалена откровеност".
Може би си мисли, че си му много навита и може да си говори каквото си иска.   chef

# 21
  • Мнения: 431
Аз съм с малко по-друго мнение.

Нещо и двамата не сте ми симпатични от тези твои писания.

Той сигурно е прибързал, като е тръгнал с теб, още не е бил прежалил бившата - ами случва се, някои любови са по-силни от други. Ти за какво му ровиш в душата за признания? Чак пък за кого мислел, докато лъска? Това си е лична територия. Naughty

Не бившата е развалила връзката ви, ти я разваляш сам-самичка с ревността си и с разпитите си. От описанието ти той ми изглежда мекушаво момче, не особено наясно със себе си. Явно и опит с жените няма, щом е толкова откровен.
Защо му чоплиш душата? Защо вместо това не си преосмислиш комплексите и ниското самочувствие, щом само появата на бившата те кара да изпадаш в такива истерии и чак да го биеш?! И цялата тази тирада ти каква си работяга и той какъв е мързеливец - необходимо ли беше, и пред него ли такива ги приказваш. А това как се тъпчел с антидепресанти - ами той защото се чуди какво да прави, от скука ги взима сигурно. Това са сериозни медикаменти. Rolling Eyes

Честно казано, ако бях мъж и ти ми беше гадже, не бих те търпяла и минута. Помисли си добре върху СЕБЕ СИ и поведението си, а не кой в какво бил виновен. Разбирам, че ти е засегнато самолюбието, но да дигаш скандали въз основа на това кой за кого си мислел и какво си мислел не изглежда много нормално, какво ще кажеш?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
...... Ти за какво му ровиш в душата за признания? Чак пък за кого мислел, докато лъска? Това си е лична територия. Naughty
Не бившата е развалила връзката ви, ти я разваляш сам-самичка с ревността си и с разпитите си. От описанието ти той ми изглежда мекушаво момче, не особено наясно със себе си. Явно и опит с жените няма, щом е толкова откровен.
Защо му чоплиш душата? Защо вместо това не си преосмислиш комплексите и ниското самочувствие, щом само появата на бившата те кара да изпадаш в такива истерии и чак да го биеш?! И цялата тази тирада ти каква си работяга и той какъв е мързеливец - необходимо ли беше, и пред него ли такива ги приказваш.
С това и аз съм съгласна,не чопли там където и теб ще те заболи.Мъжете не обичат да ги притискат и затрупват с въпроси,а после и отговорите им не ни харесват.Щом всичко е било наред,защо си започнала да  го разпитваш,така сама го подтикваш точно натам накъдето неискаш да отива.Той сам ли започна да говори за нея или ти започна всичко,понеже аз разбрах че от теб е почнало. newsm78

# 23
Лизбет, Карчева, разбирам откъде идва несимпатимчността ви към мен!
Мислите ли, че ми е хубаво да се правя постоянно на инспектор Гаджет?!  newsm78 Е, не.Ама въобще даже. Но ревнивите хора са болни хора. Сега като съм малко по-спокойна, чета какво съм писала и не се познавам на моменти. Може би до следващия пристъп. Embarassed
Иначе за работата сте прави. Много беше грозно от моя страна и го направих от яд. Иначе приоритет му е ученето сега, да. Учи една от най-реномираните специалности у нас и ме кара да се гордея.

А иначе комплекси нямам от няколко години.  Stop Blush

# 24
  • Мнения: 592
Я го разкарай този от главата си #2gunfireНе ти трябва такова нещо я къщата #Cussing out!Задават се празници,излизай с приятели,забавлявай се.. PartyИ ведъж завинаги приклю4и с тази връзка която ти носи само мъка!Каква любов,какви 5 лева-тоя 4овек не те Party заслужава!Килограмите...О,я моля...той сигурно е ,,Мистър България,,!Стига си си оплаквала живота!Вземай се в раце....4е да не идвам JoyГоре главата мила...и други майки синове са раждали!  bouquet
Peace

# 25
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Използвам ника на жена ми, защото случайно попаднах на темата ти и просто се шашнах.
1. Аз като мъж - к'во е това ту при едната после при другата, после пак обратно  #Crazy
Това да не е верига магазини да ходи кадето му отърва. Я го шитни или да си сяда на дупарата и да си гледа либето.  smile3513
2. Какъв е този дето още мама и тати го издържат на 23 години. Лелеее  и ти те първа ще разчиташ тоя да ти издържа семейството, което трябва да сътворите. Бил на работа един месец... той "Ши са приомури ма жена"... и го уволнили  smile3532 
3. Вие пробвали ли сте да живеете заедно...  newsm78  аз този го виждам само пред компиютъра или пред телевизора и нищо друго да не прави.
Съжалявам че има такива лйохмани (без да обиждам), но после що ни плюели жените...   smile3512

 #2gunfire GOROMINATOR  #Sniper

# 26
  • Мнения: 463
Сега само учи, техните му дават "заплата" от 200-250лв на месец, пък и ученето му едно- все оставя по някой изпит за септември. А за тая "заплата" мисля, че може да дава повече. Embarassed Преди месец работи за 30 дни и го уволниха, казаха му, че изглеждал неизантересован от работата. Тъпче се с антидепресанти, купума "магически камъни" за 150-200 лв.  

от това, което си написала, още веднъж се убеждавам, че този мъж е за коша.

# 27
  • Мнения: 4 668
Сега само учи, техните му дават "заплата" от 200-250лв на месец, пък и ученето му едно- все оставя по някой изпит за септември. А за тая "заплата" мисля, че може да дава повече. Embarassed Преди месец работи за 30 дни и го уволниха, казаха му, че изглеждал неизантересован от работата. Тъпче се с антидепресанти, купума "магически камъни" за 150-200 лв.  

от това, което си написала, още веднъж се убеждавам, че този мъж е за коша.

Опссс ... това по - горе не бях прочела ... за антидепресантите и магическите камъни  Shocked
Примера който ти дадох с моята приятелка беше за подобна ситуация , но с двама успели в кариерата и живота си хора ...

Така че ... ще трябва да се съглася с Eden , това не може да се нарече мъж ...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
Според мен /от това което прочетох/ човека продължава да си е влюбен в другото момиче, но тъй като тя е "заета", ти се явяваш нещо като заместител.
Извини ме за откровеността, може би е болезнено за теб, но смятам, че когато човек се отърси от илюзиите и погледне истината в очите, по-лесно е да я приеме.
Желая ти успех и една много щастлива и разтърсваща нова любов през Новата година.

# 29
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Разкарай го, не е за теб. Ровиш ли му се в душата или не - това си е твоя начин на действие. Попадала съм в подобна ситуация - ревнувах, много! И знам какво е. Каквото и да правиш, то е защото си предизвикана (поне от това, което чета, така излиза). Ако кратко и ясно е дал да се разбере, че няма НИКАКВО желание да се замесва с бившата, и че е с теб, и само с теб, нямаше да се стигне до тук. А тая тъпотия с килограмите - ми и аз бях "пищна мадама". И какво, трябваше да ме зарежат ли? Хах! Да хваща пътя и да трови друга. Ти си живей живота - мъже много, там е и твоят  Wink

Общи условия

Активация на акаунт