Nail art -8

  • 14 511
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 402
Здравейте,

ето маникюра ми за тази седмица.

малко от  идеите Ви ги обединих и се получи това.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1925399

ето и двете ми ръце:


http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1925593


Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 23:14 от Tulip

# 271
  • Мнения: 455
Браво,браво smile3501развихрихте се отново!Само така.Аз съм си още с последната декорация,за това не се включвам,но ви следя нон стоп WinkИзлезе много издръжлива,а пък си я харесвам и не ми се трие.
bibinceto,от последната ти публикация,втория нокът от ляво на дясно,как правиш тези тънки,финни линии.С четка ли?!Ако не те затруднявам пусни една снимка да я видя.

# 272
  • Мнения: 1 069
Майка Зайка, кой ще бъде следващият ти телефон, че много не се вижда? Аз се мъча с V630i, а до преди една седмица, т.е. до преди да ми го задигнат бях с K610i и нямам една свястна снимка на нокти.
 Иначе по професия съм фотограф, но тогава нямаше телефони, които да снимат....
 

# 273
  • Мнения: 41
sladuri vse po strahotni sa novite noktenca moq kompiutyr e malko razvalen ama savsem skoro i az 6te vi pratq. bravo na vsi4ki.

# 274
прелестни неща сте направили всички...  Grinning човек не може да им се нагледа...продължавайте да творите и да показвате  Flutter ( че да имаме и ние (безидейните) аз де Embarassedот къде да взимаме идейки за красив маникюр  Embarassed...дано не се сърдите...) Hug

# 275
  • Мнения: 590
Браво раздвижила се е сериозно темичката,аз от 2-3 дена нямах възможност да влизам и сте напускали големи красоти и то много  Mr. Green  Hug
Супер сте! И аз искам да се декорирам честичко ама не остава време  Cry
От доста време не съм се разписвала,правих една декорация но не ми хареса и не я пуснах, след това ми се счупиха 2 нокъта ,пробвах да ляпя и не стана и сега съм от групичката на късоноктестите   Mr. Green  Crazy а онзи ден сътворих това  Mr. Green

           

Като че сме се наговорили с някой хора тук че сме направили еднакви декорации  тези дни newsm78 Mr. Green  Blush

# 276
  • Мнения: 1 384
Момичета направо ме разбивате!!!!!! Страхотни творения, нямам думи   bouquet
Не мога да ви се нарадвам  Heart Eyes
ето нещо скромно и от мен http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=22866&AlbumId=82435
и въпрос към тези, които ползват този саит за своите снимки - избирам снимката копирам линка и въпеки това после ми показва всички снимки, а не избраната Crossing Arms какво да направя за да показва снимката, която искам?  Mr. Green

# 277
  • Мнения: 590
Здравей crazy_tikva супер е станало това последното (а и другите са готни де  Embarassed   bouquet  )
На въпроса ти,като избереш снимката от лявото поле и ти я покаже уголемена в дясно, щракаш още веднъж върху уголемената снимка и тя ти се отваря в нова страничка. След това с десния бутон на мишката и ...другото го знаеш  Wink  Mr. Green Успех! И продължавай да ни показваш работите ти!  Hug
Аз тази вечер се оказах малко продуктивна и се наплесках пак  Crazy  Laughing
Ето го произведението  Joy Познато моделче но много хубаво и не съм го правила до сега.
Ето го
       

  bouquet

# 278
  • Мнения: 690
Браво,браво smile3501развихрихте се отново!Само така.Аз съм си още с последната декорация,за това не се включвам,но ви следя нон стоп WinkИзлезе много издръжлива,а пък си я харесвам и не ми се трие.
bibinceto,от последната ти публикация,втория нокът от ляво на дясно,как правиш тези тънки,финни линии.С четка ли?!Ако не те затруднявам пусни една снимка да я видя.
линийките ги направих с четката от лака за рисуване /на Golden Rose/, просто трябва почти да няма лак и стават такива тънки.

# 279
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Момичета направо ме разбивате!!!!!! Страхотни творения, нямам думи   bouquet
Не мога да ви се нарадвам  Heart Eyes
ето нещо скромно и от мен http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=22866&AlbumId=82435
и въпрос към тези, които ползват този саит за своите снимки - избирам снимката копирам линка и въпеки това после ми показва всички снимки, а не избраната Crossing Arms какво да направя за да показва снимката, която искам?  Mr. Green
Много хубави неща показвате,а за въпроса ти кликваш на снимката и тогава копираш адреса.Тя снимката ще ти излезе сама на екрана без нищо около нея.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 544
Майка Зайка,страхотно това бе HugНе поразпита ли как се прави?
Не, защото го видях от близо - КРЪПКИ - ето ти ги да ги видиш по- отблизо.

Мамо Мери , Бибинцето , Тулип,  Майчица и ВСЪЩНОСТ всички  - страхотни неща се сътворили.  bouquet
 
Майка Зайка, кой ще бъде следващият ти телефон, че много не се вижда? Аз се мъча с V630i, а до преди една седмица, т.е. до преди да ми го задигнат бях с K610i и нямам една свястна снимка на нокти.
 Иначе по професия съм фотограф, но тогава нямаше телефони, които да снимат....
 
Този с който съм снимала ноктите е  K800i. Кутията е с К610 i- използвахме я за фон. Wink.Моя е Нокия Н70 и много ме нервира.. егати прехваления телефон. Насочвам се към СониЕр.
А V630 i също прави много хубави близки снимки - от настройките избери цветенцето, след това като приближиш да снимаш ноктите натисни леко и изчакай той сам ще ги фокусира и ще стане.Айде.. ще чакам снимки Hug
 newsm78 КАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - КЪДЕ СИ БРЯ? Heart Eyes

# 281
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

 newsm78 КАТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - КЪДЕ СИ БРЯ? Heart Eyes

Ей ме, ама болна...  Ill

ЕТо обещаните шахмати от мен!! Браво на творящите. Като ми посветне може и да се намацам, че сега 6 дена в къщи ще полудея!!!


http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/6ahmat2.jpg
http://i98.photobucket.com/albums/l243/katyadjin/6ahmat.jpg

# 282
  • София
  • Мнения: 1 544
newsm51 newsm51 newsm51 OOOO да оздравяваш бързо! Навън е пролет  bouquet
Страшно е таксито. Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 118
И аз реших да пробвам тези чертички, но рамазах по диагонал с игла.  Май не се получи сполучливо, но мисля че в действителност изглежда по-добре от на снимката.

# 284
  • Мнения: 622
Ито ме и мен! Нямах нет четири дни и бързам да ви покажа с какъв лак съм тази седмица.




А това пък е маникюрът на... приятелят ми.  hahaha Joy


Общи условия

Активация на акаунт