за мамите от Пловдив 6

  • 9 905
  • 250
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
моето предложение е за Маската, ако ще ядем eat, и за Графит, ако само ще пием Drunk

Ще ядем, ще ядем. За Маската още по-добре, че на мен ми е до носа, но трябва някой да отиде да направи резервация, аз съм на работа, а там по принцип винаги има хора.

# 226
  • Мнения: 302
в Маската не правят резервации, поне аз досега като съм питала винаги са ми отказвали, а между другото и в Графит има ядене, но не съм го опитвала, та незнам.

# 227
  • Мнения: 236
Къде се намира Маската?
и за колко часа остана срещата?

# 228
  • Мнения: 903
И аз ще се пробвам да дойда за бързичко... но нищо не обещавам. С моят голям мъж е много сложно. Но не знам къде е Маската. Според мен и във Верди си е добре, ама както решите.

# 229
  • Мнения: 236
Аз също смятам че във Верди е по-добре защото там има детска стая за игра и ако някоя мама дойде с дете за нея ще е по-лесно и по-удобно.

# 230
  • Мнения: 302
Хайде тогава някой от Тракия да направи резервация.

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
В такъв случай остава Верди в Кичука, срещата от 17ч. Джони можеш ли да направиш резервация?

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
За колко човека да направя резервация?
Нека си остане Кичука - Верди, че аз вече се обадих на Нора и тя там ще дойде.
За тези, които не знаят къде е Верди - значи по бул.Н. Вапцаров до Камела се завива по посока на пазарчето /Хоризонт/ там където завива рейс №1 продължавате направо 100-200м. и отляво има детска градина, след нея кооперация и под тази кооперация е Верди, след него  в другия край на кооперацията има друго заведение - Мафиозо /ако някой нещо му говори/.
 Дано съм обяснила правилно newsm78

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета току що звъннах в пицарията - за резервация искат 50лв. капаро.
Не мога да дам в момента капаро, а и не мога да отида сутринта до там - така, че без резервация отиваме - съгласни ли сте? Ако не сте съгласни пишете и казвайте какво да правим, че трябва да пътувам до Асеновград днес и да не отида довечера на друго място, не където сте вие? Embarassed

# 234
  • Мнения: 903
Aз пък не вярвам , че всичко ще е заето и няма да има места.....

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Aз пък не вярвам , че всичко ще е заето и няма да има места.....
И аз така мисля, така че остава уговорката за там Peace

# 236
  • Мнения: 606
Здравейте и от мен!!!
Аз бях малко болна но днес вече съм на работа.
В 17 часа ще взема моята дъщеря Божидара от градината в Тракия и се надявам към 17,30 да долетим с едно такси при вас!!!
Чао засега, че имам много работа, изготвям т.нар ИНТРАСТАТ декларации, а срока за подаване е утре!!!

До довечера!!!!

# 237
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Пловдив, давайте идеи за великденски неща. Вие сте повече, значи повече идейки!Хайде, ние ще допълваме и пийте по една боза и за нас!

# 238
  • Мнения: 88
Ще опитам да дойда най-вероятно ще съм с малката и дано да има каки след градина  Wink  Mr. Green Но това с масите не е много сигурно стискам палци!

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Днешната среща мина добре. Успяхме да обсъдим нещата, решенията ще ги напиша утре, че за днес не ми остана време. Ето и присъстващите : nevenaR ,nora13 ,Джони ,Elisir ,mamaT ,vici_ ,ВяраВики ,Каспър,kiro  и аз. Благодаря на всички които отделиха отново от личното си време   bouquet
 
 

Общи условия

Активация на акаунт