за мамите от Пловдив 6

  • 9 898
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Обадиха ми се от Тракия от кметството, в детска градина "Червената шапчица" са събрали още неща и се уговорихме на обед да отида да ги взема.

Говорих с директорката на дома в Нареченски бани, все още имат нужда от пижами и пантофи, така че нашата покупка за децата ще е пижамка за всяко дете, утре на сортирането ще отделим и по една играчка за всеки. Пантофите ще ги купят Elisir с две нейни приятелки, които са събрали 150лв. за децата и преди самото тръгване ще вземем и нещо за почерпка.

В 11ч. ще ми се обадят да ми продиктуват списъка и номерацията на децата.

Ако някой знае склад или шивашки цех за пижамите, нека да пише, аз се сещам за едно до Душо Хаджидеков, после ще проверя за цени.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Знам, че в Асеновград се шие детско бельо - ТЕГЕД и АРНИ. ВЕНЕРА в Калековец - имат склад на Брезовска. Иначе и Вис Виталис шият, но са кофти като качество, че и скъпи. Ако трябва ще се разровя за телефони.

# 32
  • Мнения: 335
момичета ето  и моите възможности да се включа:
1. в сряда съм на линия от обяд, защото сутринта съм на работа
2. в петък за Калофер съм свободна и мога да се включа
3. на 27 също съм свободна, ако има място идвам и аз

# 33
  • Мнения: 335
 За момиченцето аз ще купя една нова кукла с голямо удоволствие, защото с моите мъжкари не мога да се нарадвам на момиченца. За малката ще взема плюшена играчка за коледа

# 34
  • Мнения: 236
elpet, pisah ti na lichni, akoi iskash mi dai koordinatite na momichetata. Peace
Jony  ti e otgovorila kolko sa domovete.

Za sortiraneto sam na linia ot 14-16h.

# 35
Ще видя къде мога да се включа, защото бебка е много малка и няма на кого да я оставя-почти никога. Но имам събрани малки дрешки (от 0 до 4-5 месеца) и ще се радвам, ако мога да ги дам на дом за дечица-как може да стане това?

# 36
  • Мнения: 786
Лудницата продължва и дано се справим докрай успешно.
За Асеновград - сме с Вики на линията.
За Калофер - по-рано от 10.30ч няма да може да тръгнем,защото Техномаркета отваря в 10ч.Не е сигурно дали ще мога да взема пикапа,а в кола незнам дали ще се събере телевизора.
За Наречен - какво ще кажете за 26.12 - почивен ден е и може да направим и малко разходка след лютите угоявания Wine Glass cook
За сортирането- с малки паузи ще се включвам.Опитвам се да намеря и помощници,но не обещавам.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета за пижамите аз контактувам с фирми, които шият точно това:
В Асеновград са 4-5 фирми, а този дето писа Мили до Душото ми е клиент - аз се наемам да ви направя оферта с цени- най-евтината ще избера Mr. Green
На сортирането ще ви кажа цените. Peace

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета за пижамите аз контактувам с фирми, които шият точно това:
В Асеновград са 4-5 фирми, а този дето писа Мили до Душото ми е клиент - аз се наемам да ви направя оферта с цени- най-евтината ще избера Mr. Green
На сортирането ще ви кажа цените. Peace

Ок! Децата са 49, височина от 98 до 104/това за размера/, а за номерата на пантофите 10бр. - №24, 10бр.- №25, 10бр. - №26, 7бр. - №23, 6бр. - №27, 6бр. - №28.

# 39
  • Мнения: 786
 Ето малко снимки и от мен
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86448.
Имам сглобяема кошара от ТСМ - ако върши работа ще я дам.

# 40
  • Мнения: 903
Писах, писах и изчезна всичко ooooh!.
Добре ... на кратко  аз от къде да взема пантофки? И ако някой знае да ми каже някакви цени ориентировъчно, за да си направим сметката. Защото аз в това време и с малкия не мога да обикалям. Благодаря предварително за инфото Hug.

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Добра идея  Peace, трябва само да решим какво ще изработваме, аз още съм на коледна вълна и в момента нищо не ми ражда главата, освен поставки за яйца.
Декоративни яйца, украси с пилци, зайци и яйца и т.н.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Писах, писах и изчезна всичко ooooh!.
Добре ... на кратко  аз от къде да взема пантофки? И ако някой знае да ми каже някакви цени ориентировъчно, за да си направим сметката. Защото аз в това време и с малкия не мога да обикалям. Благодаря предварително за инфото Hug.
Ели до нас е фирмения магазин на фирма Беко за детски пантофки - утре ще говоря и ще ти кажа Peace

# 43
  • Мнения: 236
Momicheta dnes biahme s Jony v Asenovgrad.

1.Direjtorkata shte napravi spisak s decata - godini i visochina, utre sutrinta Jony shte i se obadi za da go izprati na faxa na Viara.
Za vida podarak, kaza belio, pigami.Spodelih i che sme pravili akcia i imame igrachki, tia kaza che vsichki deca se radvat na igrachki.
S dve dumi niamame informacia koe dete kakav podarak iska.
Kaza oshte che imat postoianno nugda ot obuvki.

2. Zaedno s tehnologkata na Darvoto vzeh razmeri i opredelihme vidovete garderobcheta.Okazva se che parite niama da ni stignat za vsichkite 22br. garderobcheta.
Pri tova pologenie v petak shte se chuia s neia i tia shte mi predlogi variant za tezi pari da moge da osigurim pone po edno garderobche v staia, edno garderobche struva okolo 100lv.

3.Az shte se vkliocha -
- ako moga utre v sortiraneto ne znam po koe tochno vreme, no ne sam sigurna
- chetvartak v Asenovgrad
- petak Zelenikovo - partito na Grafa.

Za drugata sedmica oshte ot sega kazvam che za 26.12. niama da moga.

Iana AD do sega ne sa mi dali otgovor taka che go priemam kato otricatelen rezultat za darenieto, utre shte im zvanna da popitam dali shte ni gi dadat na preferencialni ceni.

# 44
  • Мнения: 236
Oshte nestho:

Utre 20.12.2006 ot 14:30h. v Profesionalna gimnazia po darvoobrabotvane shte ima razprodagba-targ na mebeli na ul.Gladstoun 70

Propusnah da kaga che bazata na Asenovgrad nikak ne e otlichna. Vtoria etag e mnogo zle, banite im sa vanshni v drugata sgrada. Ima edin moket dage ne tochno moket koito e tolkova mrasen i mirise.Niakoi legla sa s izbuseni dioseci.
Toaletnite ne se opisvat s dumi. Sad

Общи условия

Активация на акаунт