Големи или малки цици?

  • 29 551
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 87
много си чувала....таз приказка  , аз съм я измислил....(баба ми де) Wink

# 76
Ти ощте ли не си трагнал бре newsm78

# 77
  • Мнения: 185
е, зна4и мене много огън трябва да ме гори(цяла клада) Shocked Joy

# 78
  • Мнения: 1 152
И моя обича големи цици/натурални/, но знам, че не е само моя така  newsm62

# 79
  • Мнения: 99
Преди години ми дадоха дефиниция, която добре пасва на темата  newsm48 newsm20:


"Има два типа мъже - такива, които харесват жени с големи гърди... и такива, които не си признават, че харесват жени с големи гърди!"

# 80
  • Мнения: 830
Преди години ми дадоха дефиниция, която добре пасва на темата  newsm48 newsm20:


"Има два типа мъже - такива, които харесват жени с големи гърди... и такива, които не си признават, че харесват жени с големи гърди!"
Всички са цицомани Mr. Green

# 81
  • Мнения: 99
Преди години ми дадоха дефиниция, която добре пасва на темата  newsm48 newsm20:


"Има два типа мъже - такива, които харесват жени с големи гърди... и такива, които не си признават, че харесват жени с големи гърди!"
Всички са цицомани Mr. Green

мммм даааа от собствен опит го казвам  smile3520 smile3520 smile3520

# 82
  • Мнения: 4 757
Имала съм и голим и малки цици  Laughing  Ама тц, все в дупето ми гледат Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 047
Имала съм и голим и малки цици  Laughing  Ама тц, все в дупето ми гледат Mr. Green
Всичко е от значение. bowuu

# 84
  • Мнения: 4 757
Мисълта ми беше, че има мъже цицомани и гъзомани. Sorry, но това е истината и колкото и да се отрича тук да, има мъже, които не се впечатляват от цици.

# 85
  • Мнения: 677
Kasidy,стига разводнява темата де..
Циците трябва да са стегнати според мен..
А разбира се и аз се впечатлявам от големи..
Ама малки или големи..И малки и големи харесвам!

# 86
  • Мнения: 508
Нормалните . грешка е че всеки мъж е цицоман  baby_neutral...........с изключение на бебешока  Blush

# 87
  • Мнения: 10 758
Големи имам...а стегнати ще имам кат си влезна в жълтата пола Mr. Green( така е обещал мъжо, тва ми било мерката) Wink

# 88
Освен бюста на жената, според мен общата визия е много важна Wink Ако си с едни дълги бедра, слаба, висока и със секси дупе, даже и да си с малки гърди, мъжете ще предпочетата теб, пред една жена, която е само с големи гърди Laughing А пък и явлението голям бюст с малко дупе и слаба, се среща рядко Grinning В повечето случай, едното е за сметка на другото.
Не ме разбирайте погрешно, не искам да обидя никого Rolling Eyes всеки си има своите предимства и недостатъци

# 89
  • Мнения: 99
Освен бюста на жената, според мен общата визия е много важна Wink Ако си с едни дълги бедра, слаба, висока и със секси дупе, даже и да си с малки гърди, мъжете ще предпочетата теб, пред една жена, която е само с големи гърди Laughing А пък и явлението голям бюст с малко дупе и слаба, се среща рядко Grinning В повечето случай, едното е за сметка на другото.
Не ме разбирайте погрешно, не искам да обидя никого Rolling Eyes всеки си има своите предимства и недостатъци


Значи мен ме пишете към рядката група  newsm44 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт