Звездни компромати - Януари' 23

  • 335 385
  • 3 036
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Мнения: 9 413
Става дума за друго... Ванеса Паради например е слаба и все още стройна,но като говори долната и челюст някак си злобно изпъква навън и въобще лицето и става грозно. Не го прави нарочно. Конвулсивно е. Явно животът е оставил отпечатъка си върху лицето и,в лошият смисъл "отпечатък"...

# 3 016
  • Мнения: 18 929
Там ставаше дума за роля и е друго. Такъв трябва да е изглеждал явно Simple Smile

# 3 017
  • Glasgow
  • Мнения: 4 620
Ози Озбърн  обяви преди по-малко от час, че заради претърпян инцидент му предстоят операции и отлага турнето си. ще търсят идеи как да може да се изявява без да трябва да пътува до различни градове

# 3 018
  • Мнения: 3 296
Ръсел Кроу е пълен поне от десет години сякаш...

# 3 019
  • Мнения: 9 171
Може, не го следя.
Но беше наистина отвратителен в тази роля чак го намразих. 😁
Иначе нека си е пухкав човека не ми пречи.

# 3 020
  • Мнения: 4 204
И аз вчера гледах филма с Ръсел Кроу, отвратителен беше. Confounded

Не мисля, че някой на 70 си мисли, че би могъл да изглежда по-добре от двайсет годишен. Всички сме наясно, че младостта си е младост и точка.
Отношението ми към корекциите все още е мъгливо, доколкото виждам бързо се губи мярката, но има прекрасни примери - една Кейт Бекинсейл тази година става на 50 а изглежда на не повече 35 (наборка с Калина и Ванеса). Това разбира се са хора, които имат много пари и достъп до наистина добри специалисти.
Скрит текст:
Джейн Фонда на 85 сме коментирали неколкократно, колко фантастично добре поддържана е  -
Скрит текст:
Една жена с далеч по-скромни възможности е ясно, че не може да си прави постоянно различни процедури и да обикаля бюти салоните, нито да разчита на скъпоструващ лифтинг, но може да се поддържа с козметика, да не преяжда и да се движи. Все е поддръжка и все ще личи положената грижа.

# 3 021
  • Мнения: 3 246
Много ми харесва как поддържат в сивата гама косата на Джейн Фонда. Друго си е Шер с черна коса до дупето или Доли Партън с руси къдрици като малко агънце. Но Шер си е Шер де, с нейния стил.

# 3 022
  • Мнения: 9 246
Снимката на Ванеса е от някакво ежеднвно 'събитие' - т.е. е натюрел
Джейн Фонда е на официално събитие - т.е. е профи грим - няма място да с сравнва как изглеждат.  
Всички сме гледали в тубата видеа за рисуване / прикриване пълна трансформация Wink

# 3 023
  • Мнения: 1 536
Аз си спомням Антония как ходеше по тв студията и се оплакваше от Бередин, как я бил отвлякъл, малтретирал и държал насила затворена някъде. И това беше сензация. Едва ли не беше обявен за престъпник. После имаше пауза и изведнъж всичко това бе забравено и се оказа омъжена за същият този, който я бил отвлякъл! Аз бях шокирана от развитието на случая, и по-точно, как всичката информация се затри и се появи една чисто нова личност. Подобно поведение имаше и Сашка Васева, която бягаше от къщи  и дрънкаше куп глупости за мъжа си, а към днешна дата го боготвори. Но при нея явно това са били симптоми на заболяването ѝ, още преди 20 години…
Тогава за Софи Маринова какво да кажем...?

# 3 024
  • Мнения: 4 204
Снимката на Ванеса е от някакво ежеднвно 'събитие' - т.е. е натюрел
Джейн Фонда е на официално събитие - т.е. е профи грим - няма място да с сравнва как изглеждат.  
Всички сме гледали в тубата видеа за рисуване / прикриване пълна трансформация Wink
Не ги сравнявам двете изобщо, как да сравня една 50 годишна с една 85? Второ, това, че е на ежедневно събитие далеч не означава, че не е гримирана професионално, Ванеса на тези снимки е с много видим грим, не е натюр изобщо. Пък дали се е гримирала сама или е разчитала на професионалист - няма как да знам.

Фонда в края на 80-те и началото на 90-те, тоест, 50 годишна -
Скрит текст:

# 3 025
  • софия
  • Мнения: 25 828
Марианка Попова и муж. Не знам какво си е инсталирала на главата. Всъщност и двамата. Сигурно, за да се мачват.
Възприела е "добрия" мУжов стил на аутфита.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 11:15 от zvаnchе

# 3 026
  • Мнения: 39 637
Даже мислех, че са взели пудела. После загледах, че са ботушите на госпожата Joy

# 3 027
  • Мнения: 29 973
Мариана я видях на живо преди 10ина години пред личния лекар на детето. Земна ми се стори и приятна. Говорихме малко за децата. Аз не се издадох, че съм я разпознала, тя не се "обяви" коя е...

# 3 028
  • Мнения: 569
Ами сега като спре да кърка, как ще бъде хрисима, възвишена, позитивна и над нещата. За Ирина на Ванюшка се чудя. Thinking

Последна редакция: ср, 01 фев 2023, 11:26 от Bug_Developer

# 3 029
  • Мнения: 3 246
Марианка Попова и муж. Не знам какво си е инсталирала на главата.
Възприела е "добрия стил" мУжов стил на аутфита.
Скрит текст:

Гледам, че и брадичка си е сложила, като неинтелектуална фолк певица Grinning

Иначе ми прилича на врачка по кабелен канал, а това на главата й е поръчано от Али Експрес (мисля, че и муж е в потрес). На моп ми прилича най-много.

Общи условия

Активация на акаунт