Да се оплачем... 2023

  • 1 855 878
  • 26 785
  •   1
Отговори
# 26 730
  • Мнения: 35 199
Моя го изгоних от кухнята и ми се разсърди. Ама не ми пука. Като заспи в кухнята нищо няма да мога да свърша .

# 26 731
  • Мнения: 24 777
Ха-ха. И моите спят, а аз правих сарми. Не можах да случа на зеле и този път, но имам едно пълнено пиле, което ще пека като резерва + баницата и съм готова.
Пуснах кафемашината, обаче ММ грам не мръдна. Как спят тия мъже?!

Жаки, мисля те и стискам палци. Нищо друго няма да правя докато не дойдеш с добри вести❤️

# 26 732
  • Мнения: 22 534
Аз опекох две пити,  баница, и сега пека още една баклава. Simple Smile
Няма да мога да спя, ама все ще оживея.

# 26 733
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Оф, аз не съм болна ,но от вчера съм с моята си стомашна криза. То май си е панкреас това, не ми се говори. Добре че вчера през деня сготвих капамата. Стана много, кой ще я яде ,не знам. Сигурно ще замразявам тия дни. Детето обаче детето се върна от лагера болно. До преди две седмици беше на антибиотик! Какви са тия вируси по никое време, не знам. А тя е калена , голяма ,не знам какво се случва... Мм е търчал снощи между стаите. Тамън да легне днес и му се обадиха от Варна,че вуйна му починала, та търча за някакви декларации по гробища. Там почивен ден няма. Разстроих се и аз.
Как ще празнуваме - никак.
Сега ви дочитам. милгамаН винаги съм взимала без рецепта, сега ако трябва .. много тъпо. Те по- добре да я бяха поели малко от касата , че аз съм с годишна рецепта и ни струва доста ако я пия редовно. Направих една поръчка в абаут ю то малко да се почувстваме празнично , ама и от това не ми стана по- добре. Мм му се наложи и направи за пръв път баница по ютуб. Ами справи се , ама като няма кой. Дано се запали и малко ме отмени по принцип. Нямам много надежда, ама знае ли човек. Все пак , на всички желая весело посрещане! Наистина очаквам Новата година поне за нас да е по- добра от тази ! Имахме много перипетии ( болести и инциденти) , да остават назад! На всички по- щастлива Нова година!

# 26 734
  • Бургас
  • Мнения: 16 579
Момичета, весело посрещане на Новата 2024 година!🍀🎄
Нека е здрава,мирна,спокойна и благословена!🎄🍀❤️

# 26 735
  • Мнения: 4 975
Жаки🍀

Боря се с кривото си настроение.
В заведение ще празнувам, а ми се иска на дивана в къщи с купа чипс и шоколад до нея. Имам още 3 часа да се стегна.

Весело посрещане, момичета! Нека е здрава, да носи повече усмивки и радост!

# 26 736
  • София
  • Мнения: 6 187
Аз ще съм си точно с книжка и чипс на дивана. Simple Smile
Иначе ме удари вдъхновението и ще правя тиквени мъфини. И баница даже направих.
Ходихме с децата и гледахме "Уонка", много е приятен и много добре ми дойде за разведряване на настроението.

# 26 737
  • Мнения: 5 491
Дъщеря ми много прекали с приказки и просташко поведение. Получи си скандала, лошото е, че на мене ми е криво, а на нея не и пука. Ще ги изладим нещата, лошото е, че е във възраст в която се правят на по-големи, отколкото са. Дано е по-кротка през новата година.
не си сама.
Моята каза, че цял живот (на 15 е) трябвало да празнува НГ с хора, които са по-възрастни от нея с поне 30 години (тук ме обиди:).
Това при положение, че от месец имаме запазени места и платени куверти, но днес е получила по-добро предложение.
Когато в началото на месеца попитах на вечеря иска ли да запазя места, отговори с ДА.
Днес ми се тъжи, че съм я поставила пред свършен факт.
Много ми е хубаво детето, ама тия тийн изпълнения и влизане в ролята на жертва ми дойдоха повече.
Всичко това си го пишем на чат, понеже бях на фризьор. Баща ѝ си е вкъщи, но него не го притеснява с такива неща.
Прибрах се преди малко и не ми говори Simple Smile
Провалих ѝ живота.

# 26 738
  • Мнения: 39 687
Нищо не съм готвила. Бяхме с детето на кино и после на азиатски ресторант.
Хапнахме добре

# 26 739
  • София
  • Мнения: 14 263
Уау, много си добра с клечките.

# 26 740
  • Мнения: 39 687
Не съм аз.
Аз боравех с вилицата.

# 26 741
  • Мнения: 5 072
И ние ходихме да гледаме Уонка. Хареса ми.
Имахме предложение да празнуваме с приятели на ММ, обаче предпочитам да се отпусна вкъщи. Ще сме със свекърите, ще хапнем, детето ще си спи в леглото, ние ще играем на нещо. Пълно спокойствие.

# 26 742
  • Мнения: 10 688
Значиии, голема съм домакиня - точно 6 ролца баклава, колкото да пиша, че и аз съм правила, то да бях ги купила. Закарах детето до локацията, където ще празнуват, върнах се и обикаляхме с ММ парка, сега правя половин доза памук погача със сиренце ще я хапнем и салата аз, а той ако иска има пържоли.
За баницата се колебая днес ли да опека или утре като се прибере синът ми да е топла, никога не сме си яли баницата вечерта и винаги на другия ден за закуска си теглим късметите и се забавляваме като ги четем Simple Smile

Жаки, палци и от мен 🍀🙏

# 26 743
  • Мнения: 551
Приятно празнуване на всички , дано новата година донесе само хубави и приятни моменти и здраве най-вече , ние сме сами с детето (4г) мъжа нощна смяна , врътнах едни домашни дюнери и това е то , нямаме роднини в Бг , пък и двамата сме болни не ми е до празнуване , както дядо ми казваше винаги на нова година , ден като ден , та така , към 22:00 ще го слагам да спи , ще изпия една чаша вино и в леглото , че цял ден не съм се спряла , все подир него , че е доста палав и само ми разхвърля ама да е жив и здрав , пък мама ще чисти 😀

# 26 744
  • Мнения: 2 663
Жаки, стискам палци. ❤️
Момичета - кокичета желая весело посрещане на Новата година!
Нека зло да ни забрави и остане в старата, нека има мир, любов и разбирателство.
Днес се счупИх от готвене. Ама това да речем е сладка умора.
Да седнем на виртуалната ни маса и дружно да си кажем наздраве!
Здраве за всички!❤️🎉🍀

Общи условия

Активация на акаунт