ЯНУАРскИ СПАМ 2023

  • 13 332
  • 557
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 643
то и без тва не е мноо искаш застрашен вид ли да стане уа

# 76
  • Мнения: 6 416
Значи требе се размножиш. Joy

Чистих, немаше начин за друг ден. Мъ то чистотата е здраве, па здравето е от Господ, та нещата са ок. Grinning
Дитето обаче нещо болно го раздава. Ходи си той по блуза, вечер, на вятър ... тва топло време вече го не ща значи! Мрън!

Джасте, как си?

# 77
  • Мнения: 36 091
вчера инсталирах крачкомер на телефона
ако някой каже с гордост в гласа, че е направил 10 000 крачки, ще получи най-презрителния ми поглед
без усилие, само заета с ежедневности, направих 11 000 до 17 часа и то без да нося телефона непрекъснато
а 11 000 крачки са само 7.5 км. и съм похабила под 500 калории
ми аз толкова поглъщам само докато проверявам има ли мляко в хладилника
и въпреки многото ми крачки, проклетникът твърди, че съм дебела
подозирам, че е прав

# 78
  • Мнения: 6 416
Ох, Бубее ... Joy
Аз все си мисля да изкарам 1 ден с телефона закачен на мен, но досега не съм го направила. Подозирам, че толкоз ще ми запречи в даден момент, че няма да удържа да го запокитя нейде. Grinning

# 79
  • Мнения: 36 091
подозирам, че ако правя средно 10 000 на ден с телефон, то правя и около 5 000 без
спирах го в гт, защото видях, че дори така отчита
и ако трябва да правя препоръчаните 6 000, ще се наложи да не мърдам от дивана Grinning

# 80
  • Мнения: 9 895
Аз си направих крачките за днес по прекрасните им улици, но е ужасното им време. Уж вали, а всъщност ходиш през облак от ситен и обилен ръмеж, нито вали особено, нито чадър ще те спаси, нито можеш да се прибереш сух. Не знам как ще живея в това, ден 11 без дори лъч слънце. Утре си идвам Heart

# 81
  • Мнения: 18 369
Норе, имам приятелка в Белгия, все се оплаква от времето там и все й се чудех: "Абе какво толкова му е на това време?!", ама сега и ти. Grinning Има много хубави неща там, които ще те компенсират за времето. Много добре ще ти бъде. Flowers Four Leaf Clover

# 82
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Тук на този ръмеж му казват "сиримири". Все едно с пулверизатор те пръскат, няма спасение, при всички положения си мокър. Ами... свиква се.

# 83
  • Мнения: 9 895
Точно като пулверизатор. Ще трябва да се откажа от грима, но пък кожата ми е супер мекичка Joy

# 84
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Не се отказвай, ще намериш нужните продукти.

# 85
  • На Марс
  • Мнения: 8 721

Негово величество спи Simple Smile

# 86
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Ей, уморили сте хайванчето! Wink

# 87
  • Мнения: 36 091
някой да ми направи греяно вино, моля

# 88
  • София
  • Мнения: 6 311
С всички екстри или бейсик? Simple Smile

# 89
  • Мнения: 36 091
с ексти и консумация

Общи условия

Активация на акаунт