?Въпроси всякакви за СО? 2023

  • 339 155
  • 8 160
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 13 089
Всъщност, какво точно е имало на снимката? Защото имитация на френска, може и да е оня жест с палеца и езика в бузата. Все пак и контекста има значение. А тя ли му я пратила, той ли я е свалил? Снимката е правена преди година, или е свалена на телефона преди година?

# 751
  • Мнения: 21 744
Или пък той я е снимал със своя телефон. И аз не разбрах.

# 752
  • София
  • Мнения: 13 089
Другата анонимна - ако нещо лошо ще се случва, със здравето ви или друго, то така така ще се случи. Какъв е смисълът да се страхуваш предварително? Така само ще го изживееш два пъти. А може и веднъж да не го изживееш, защото може изобщо да не се случи.

# 753
  • Мнения: 18 983
В случая която и да е случка, случила се докато са заедно, е от значение. За мен е знак, че мъжът не е моногамен. Впоследствие ще има още изненади.

# 754
  • Мнения: X
Точно това представлява снимката, Лъвица.
Ами и аз се опитах да разбера от къде е снимката и кой му я е пратил.
В подробности пише, че е от телеграм, но пак той си я е изтеглил, защото не всеки файл отива в галерията.
Разправя ми за някакви групи в които той /тогава/ е участвал от рода на "курвите на Еди кой си град", обаче тая не е от нашия град, а от друг и няма как там да са я пратили.
Остава да е или приятеля при когото ходи, когато посещаваме роднините му, а те се познават от него. Или пък да му я е пратила тая мацка, не знам...

# 755
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 367
Момичета, знам,че ще ви се стори гаден въпроса ми-от болницата в която лежи моя близка ни искат бележка за кръводаряване .Няма кой да даде кръв от нас(по здравословни причини).Казаха ,че имало срещу заплащане-колко ще струва за 1 банка кръв?

# 756
  • Мнения: 39 697
Около 300 лв. Поне толкова ми искаха преди две години.

# 757
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 367
Благодаря за бързия отговор

# 758
  • Мнения: 6 307
Едни наши мургави сънародници стоят на тумби пред всеки кръвен център, актуални цени не знам, ама е там някъде около 300 лв. Ще ти свършат работа без проблем

# 759
  • Мнения: 1 261
Хич не ми се струва ревнива жената(анонимната със магически появилата се снимка). Вижда се с негови бивши, гледа снимки, стои вечер да си бъбри с непознати роднини, докато той гуляе с приятели, кое да и е ревнивото. Сега пък за нищо ли да не повдига въпроси?

П. С. Скоро един мой приятел ме определи шокирано като ревнива. Разказвахме си истории, свързани с моята връзка и неговия брак. Аз разказах как годеникът ми(преди още да стане такъв), постоянно си щракаше и пишеше нещо в телефона, когато не съм около него. Като доближавах, бързо го гасеше екрана и си го прибираше в джоба. Мълчах си. Един-два пъти съм го бъзвала, но нищо повече. Един ден докато бяхме и двамата с телефоните и му диктувах номер, му изскочи съобщение с много сърца и целувки. Смених три цвята сигурно. Опитах се да се направя, че не съм го видяла, но явно отстрани съм изглеждала много свирепа.
Оказа се, че хич не е така, както изглежда. Показа ми съобщението, от роднина, която такъв си и е стилът. Сега като се познаваме и на мен ми ги праща същите - любовче, благодаря за честитката и много сърца на всяко изречение. Постоянното щракане е чат в една игра, която играе от 10г. заедно с други приятели. Било го срам да ми каже. Показа ми и нея.
Вие какво бихте си помислили в тази ситуация, ако не беше последвалото обяснение?

# 760
  • Мнения: 18 983
На мен и роднината ми се струва съмнителна хихи

# 761
  • Мнения: 17 416
@Uncommon, благодаря ти!
Аз към момента нямам заболявания, имам наследствени предразположености, които може и да се развият, а може и да не се.
Надявам се да изкарам до дълбока старост.
Мъжът ми, покрай новороденото, не е хванал навреме проблем, който доведе до нарушаване на функцията на орган. Дали се е отключил от стрес, дали от някаква инфекция, която е неглижирана - на по-късен етап нямаше как да разберем.
Може и да няма връзка, факт.
Просто се притеснявам да не рецидивира, защото вече му е слабо място.

@Дренка, чак жалко за децата! Laughing
Подозирам, че нищо няма да им липсва.
Сигурно е странно, но започнах изобщо да имам страхове, откакто имам дете и повечето се въртят около него.

За това не е виновно новороденото. По-малко драми, по-лек живот. Жалко за децата, пак ще повторя, особено след като разкри подробностите. Не че ми трябваха, ей така - за аудиторията е интересно как се опитваш да се оправдаваш с децата си.

# 762
  • София
  • Мнения: 4 376
Аз така веднъж питам един "FB-friend" нещо за компютъра (IT-човек), той ми казва, аз му благодаря и понеже е около 21:30 и вече едва гледам му изпращам първото ми попаднало пред погледа гифтче, на което пише "Good night". Добре, обаче освен надписа имало подвижна картинка на 2 животинчета, които се гушкат. Бре, направо сексуална. Не знам имал ли е гадже тогава човечецът, нямал ли е, ама що време се червих да се обяснявам... Simple Smile

# 763
  • Мнения: 1 261
На мен и роднината ми се струва съмнителна хихи
Е по кръвна близка линия, няма как. 😂😂😂
Има хора с такъв стил. Имам и колежка такава. То не са слънца, любовчета, мила/мили мой/я. Изключително лъчезарни и любовно настеоени. 😉

# 764
  • Мнения: 18 406
Към противоположния пол не си е работа да се обръщаш гальовно. Ако си жена, ще те разберат погрешно, ако си мъж - я, сексуален тормоз.

Общи условия

Активация на акаунт