Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 130 - януари 2023)

  • 98 235
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 6 021
Харесва ми калъфът за лаптоп на Марвел. Но ще изчакам да видя дали ще има лаптоп.
Посещение в Disney Париж също е яка награда, но 45 кода?!
Вчера беше наличен черен пуф. Това, че са го махнали, означава ли, че билетите за участие са разпродадени или просто махнаха пуфа заради новите награди Марвел? Thinking

# 1 396
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Dannyny , aз получих пуловера в петък от последното теглене за гр. Варна.
А кой е куриера?

# 1 397
# 1 398
  • Мнения: 372
Здравейте, на страницата на Активия не намирам печеливши за последните две седмици  (16-22 и 23-29). Презаредих страницата и пак ги няма.

Току що пак проверих - актуализирали са си страницата.
Не печеля ☹

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 14:38 от TK0501

# 1 399
  • Мнения: 106
Току що спечелих шапка от приложението на Кока Кола🤗

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 15:16 от Alfeya

# 1 400
  • Мнения: 4 144
На мен така и не ми изпратиха код за фотокнигите и понеже ги коментирате отново- да помоля ако някой има излишен код, дали би го изпратил на лично.

Взех участие в Милка за горивото, но не бе успешно.
От престиж ми дойде кутията, за която бях резерва. Куриерът няколко пъти ми напомняше за бележкатаь

# 1 401
  • Мнения: 444
Активия са публикували печеливши.

# 1 402
  • Мнения: 36 908
Аз пробвах да играя за ваучер за Озон, естествено не спечелих. Записах се един път за алуминиева чаша. Другите награди не ми харесват (не ща да ходя в Дисниленд).

# 1 403
  • Мнения: 3 987
За два поредни петъка не се теглили печеливши КК. Моля някой през приложението да им пише в Месинджър, че на мен вече ми е неудобно. Иначе се разбъркват лекинко, като им напомниш😀

# 1 404
  • Мнения: 1 390
Тегленето ще е на 02.02. Това пишеше при купуването на билетите.

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 16:18 от isis6

# 1 405
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 874
Jameson са публикували, обичайните заподозрени са там

# 1 406
  • Мнения: 4 602
Изтеглени са късметлиите, които печелят ваучер за пазаруване на стойност 99 лв.  за онлайн магазина на Astratex.
Това са:

Lettie
Акаша

Честито! Tada

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 02.02.2023 г. на e-mail: games@neg.bg, като упоменат, че са победители в играта на Astratex и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата
- три имена
- валиден имейл адрес

Благодарим на всички за участието в играта!

# 1 407
  • Мнения: 1 051
И аз се пробвах веднъж за ваучер на озон, ама няма 😶. Много искам поне ваучер, като не ме огря за фраер, кукър и робот 🤣. Мрън, мрън, мрън, както се казва 😅.
За тази алуминиевата чаша... Много симпатична ми се стори, но не знам защо първата ми мисъл беше, дали е безвредна за пиене 🤔. Предполагам, че е тъпо да си го мисля, но все пак живеем в България.

# 1 408
  • При децата ми
  • Мнения: 6 188
Тегленето ще е на 02.01. Това пишеше при купуването на билетите.

Може би имаш предвид 02.02.

Тези, които са печелили ваучер от играта на "Лидл - оцени филиала", кога ви ги донесоха?
Спечелих първият работен ден от новата година, но още не съм го получила.

# 1 409
  • Мнения: 36 908
Знам, че с алуминиева лъжица може да се рисува (примерно слагате тънка хартия върху шевица или нещо друго изпъкнало, търкате с лъжицата и се появяват очертания, като от молив), но едва ли са много вредни.
Все пак се продават тигани (в което няма много смисъл, защото се нагряват прекалено много, но явно не пречи на продажбите).

Общи условия

Активация на акаунт