КАУФЛАНД - тема 63 Новогодишна

  • 47 212
  • 779
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 587
Гледам си бележките и виждам, че вече почти нищо не купувам от големите вериги.
Био масло си заредих скоро намалено и това беше...
Мезета, кашкавали, яйца, млека, шунка- всичко от магазинчета на производители около нас. Хем по-евтино, хем и децата повече ги харесват.
В лидл ходя за детски кренвирши и крема сирене.
В Кауфланд няма стока, заради която да отида специално.

# 706
  • Мнения: 6 957
Аз пазарувах сутринта. Влязох да активирам купона за кокосовата захар, всичко точно, отчете ми отстъпката.
Влизам преди малко в приложението. Заринали са ме с купони. Цели 36 на брой (сутринта нямаше толкова като активирах за захарта, убедена съм Joy )
Имам 3 масла на цената на 2 - дойчето ама не пише цената каква е. Имам някаква кайма брей, био лимони...
Гледам и конец за зъби се е появил и него го нямаше сутринта - за 100 точки. Ами не мерси Joy
Избрано за мен - сръбска пърленка, аз никога не съм я купувала ама добре щом е за мен. Шоколадови бонбони прегале в някаква зелена опаковка пак избрано за мен..

# 707
  • Мнения: 28 090
Влязох и аз да проверя...Моите купони са само 25...😅😆

# 708
  • Мнения: 55 081
С шоколади Рошен, вафли Хипер и кроасани - за задушница ги иска майка ми, едно китайско зеле и за девойката едно поларено горнище, намалено на 10 лв. си тръгнах. Имаше доста дрехи с червени етикети, предимно бебешки. Това всъщност се води рокля, но е с цип, тъкмо като дълъг суитчер е. Тя е хоум офис, идеално.

# 709
  • Мнения: 4 527
Къде стоят обикновено тези неща с червен етикет?
Чета ви находките, пък аз нещо не си намирам такива Grinning
П.п. и моите купони са 25

# 710
  • Мнения: 2 410
Кауфланд много крадливи доставчици имате.
10% от теглото Заслужават да им резнете 20% от това дето им плащате.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 13:18 от netman71

# 711
  • Мнения: 55 081
Къде стоят обикновено тези неща с червен етикет?
Чета ви находките, пък аз нещо не си намирам такива Grinning
П.п. и моите купони са 25

Преди касите, вдясно са нашите червени етикети.

# 712
  • Мнения: 5 168
Някой купи ли маслото с купона 3бр на цената на 2. В имейла пишр црна само 6.99. На колко излизат 3те масла в крайна сметка.

# 713
  • Мнения: 650
Имам 3 масла на цената на 2 - дойчето ама не пише цената каква е.
Ако бяха изгодни, щяха да напишат цената, така си разсъждавам аз и си спестявам излишно разкарване. Stuck Out Tongue Winking Eye
Разбира се винаги остава капка съмнение, ама сега си погледнах мейла и установих, че съм права. Писали са, че е 6,99/бр, демек в тройката по 4,66 ще излезе едното.  
Ами то навсякъде сега му е такава цената и без задължението да се купят три... Flushed
Все пак редно беше да пишат и в купона колко струва, ама нямат интерес явно.

# 714
  • Мнения: 3 992
Така написано аз разбирам, че трите масла са за 6.99. Аз не виждам да пише да е за брой.

# 715
  • Мнения: 5 168
И аз първонално така си помислих, затова питам дали някой е взел да каже с точност.

# 716
  • Мнения: 19 068
Съмнявам се да е за три цената

# 717
  • Мнения: 650
Де да беше така, ама едва ли...

# 718
  • Мнения: 39 811
Плащате 2 масла по 6.99 и взимате третото безплатно. Мое тълкование.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 41 089
Така написано аз разбирам, че трите масла са за 6.99. Аз не виждам да пише да е за брой.
пише вземете 3 на цената на две. Демек взимаш три, а плащаш 2-6,99.

Общи условия

Активация на акаунт