Novorodeno sas zapek

  • 2 666
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Тук казват, че всяко новородено си има свой режим и до 7 дена без акане не се счита за запек. Също съветват много внимателна гимнастика с крачетата както е описала MrsG или масаж на коремчето, но не си спомям в каква посока се правеше.
Също правенето на формулата с повече вода.

MrsG, отдавна ми се иска, а все не намирам подходящо място да ти кажа, че дъщеричката ти е като изписана кукла! Невероятно красиво дете!   bouquet

# 16
  • Мнения: 508
Голямата ми дъщеря имаше този проблем.Наистина е много неприятно.Прави му гимнастика и масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка.ма едно чайче на БЛЕВИТ протич запек.Дава се от раждането на детето ако има такъв проблем.Кажи на близките си да ти го пратят-върши чудеса.Другото,което се сещам е сварени овесени ядки-прецежда се и се пие вместо водичка.Но не привиквай детето -давай само при нужда както са ти писали по-горе.Най-добре настоявай за един по-подробен преглед.Успех.

# 17
  • Vienna
  • Мнения: 266
Максимилиан, 7 седмици не ходе6е нормално, бях мн притеснена и се налага6е непрекъснато да му слагаме тармометър, бе6е на месец и половина , а преди това си ходе6е нормално. при него се полу4и когато кърмата ми намаля и вклю4их изкуственото. после изведнъж си по4на да си ходи всеки ден сам. а аз бях мн притеснена, 4е само с термометъра ходе6е и на всеки 2 дни му слагахме термомеръра, майка ми го масажира6е и му свива6е кра4етата и го поо6трява6е с ^айде баба давай, то4но така^ от тогава го е приу4ила да не напъва и на6ия о6те от малък надава6е викове като си вър6и работата. Не се притеснявай.
А на нас докторката ни преписа Милхцукер, ама не пи6е6 от къде си..... тя е напълно безвредна и Макси я пие6е 4 седмици.

# 18
  • Мнения: 5 183
От Щатите е. Там трябва да е Браун Шугар. Такова ме посъветва педито да слагам в малко вода и да предлагам с шише с биберон за запека.

# 19
  • Мнения: 7 091
Голямата ми дъщеря имаше този проблем.Наистина е много неприятно.Прави му гимнастика и масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка.ма едно чайче на БЛЕВИТ протич запек.Дава се от раждането на детето ако има такъв проблем.Кажи на близките си да ти го пратят-върши чудеса.Другото,което се сещам е сварени овесени ядки-прецежда се и се пие вместо водичка.Но не привиквай детето -давай само при нужда както са ти писали по-горе.Най-добре настоявай за един по-подробен преглед.Успех.

Каква вода от овесени ядки на такова малко бабе?! Shocked Ами алергиите? Тази вода се дава в много по-късен момент.

# 20
  • Мнения: 436
Zdraveite otnovo mili maichitsi!
Kato nova maika az sam mnogo obarkana. V sabota minalata sedmitsa zavedoh bebcheto si koeto e na 24 dni v barza pomosh zashtoto ne beshe hodilo po goliama nujda ot 35 chasa. Te mu nabutaha sveshtichka v dupentseto i za pet minuti bebcheto mi otide po goliama nujda. No dnes e ponedelnik i ot kakto go zavedoh v barza pomosht ne e hodilo po goliama nujda. Molia pomognete mi, neznaia kakvo da pravia! Predvaritelno blagodaria!

Ти къде живееш. В Германия до 7 дена без ако не се счита за проблем. Синът ми си хедеше по голяма нужда веднъж седмично до шестия месец понеже беше изцяло на кърма.
 
Така че се учудвам, че  въобще предприемат нещо в болницата само за това, че 35 часа бебето не е акало. Някои бебета пълнят памперса по 5 пъти на ден някои по веднъж на седмица. Напълно нормално е успокой се. Всяко бебе си има собствен ритъм както на акане така на хранене и спане.

# 21
  • Мнения: 508
Голямата ми дъщеря имаше този проблем.Наистина е много неприятно.Прави му гимнастика и масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка.ма едно чайче на БЛЕВИТ протич запек.Дава се от раждането на детето ако има такъв проблем.Кажи на близките си да ти го пратят-върши чудеса.Другото,което се сещам е сварени овесени ядки-прецежда се и се пие вместо водичка.Но не привиквай детето -давай само при нужда както са ти писали по-горе.Най-добре настоявай за един по-подробен преглед.Успех.

Голямата ми дъщеря беше на 3 месеца когато и дадох овесена вода.За малко бебе/новородено/най-подходящ е чая на Блевит за разхлабване.

Каква вода от овесени ядки на такова малко бабе?! Shocked Ами алергиите? Тази вода се дава в много по-късен момент.

# 22
  • Мнения: 476
35 часа и ти си го завела в бърза помощ? Направо съм изумена.
На мен това ми се струва абсолютно излишно. До седем дни се приема за нормално. Карай го по-спокойно и не си създавай излишни тревоги.

# 23
  • Мнения: 28
Благодаря ви много мили майчици!
Вашите съвети са много полезни.
Аз живея в Атланта,  и ако познавате майки от там моля комуникираите ме! Благодария много още веднъж

# 24
  • Мнения: 7 803
Голямата ми дъщеря имаше този проблем.Наистина е много неприятно.Прави му гимнастика и масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка.ма едно чайче на БЛЕВИТ протич запек.Дава се от раждането на детето ако има такъв проблем.Кажи на близките си да ти го пратят-върши чудеса.Другото,което се сещам е сварени овесени ядки-прецежда се и се пие вместо водичка.Но не привиквай детето -давай само при нужда както са ти писали по-горе.Най-добре настоявай за един по-подробен преглед.Успех.

Голямата ми дъщеря беше на 3 месеца когато и дадох овесена вода.За малко бебе/новородено/най-подходящ е чая на Блевит за разхлабване.

Каква вода от овесени ядки на такова малко бабе?! Shocked Ами алергиите? Тази вода се дава в много по-късен момент.
водата от овесени ядки съдържа глутен, който не се дава преди 6 месеца  Naughty дори zа 3месе4но е опасно  Shocked

# 25
  • Мнения: 508
Голямата ми дъщеря имаше този проблем.Наистина е много неприятно.Прави му гимнастика и масаж на коремчето по посока на часовниковата стрелка.ма едно чайче на БЛЕВИТ протич запек.Дава се от раждането на детето ако има такъв проблем.Кажи на близките си да ти го пратят-върши чудеса.Другото,което се сещам е сварени овесени ядки-прецежда се и се пие вместо водичка.Но не привиквай детето -давай само при нужда както са ти писали по-горе.Най-добре настоявай за един по-подробен преглед.Успех.


Голямата ми дъщеря беше на 3 месеца когато и дадох овесена вода.За малко бебе/новородено/най-подходящ е чая на Блевит за разхлабване.

Каква вода от овесени ядки на такова малко бабе?! Shocked Ами алергиите? Тази вода се дава в много по-късен момент.
водата от овесени ядки съдържа глутен, който не се дава преди 6 месеца  Naughty дори zа 3месе4но е опасно  Shocked

Така е,но не съм от хората,които ще седнат да експериментират със здравето на децата си.Овесената водичка й я дадох по съвет на педиатърката ни в Б-я.Слава Богу нямали сме проблеми.Именно заради това,препоръчах на детенцето да му пратят чая на Блевит за разхлабване от БГ.На мен също ми бяха казали,че тук считат,че има запек след 7-я ден Shocked.Пепоръчаха ми да й давам кафява захар, разтворена във водичка.

Общи условия

Активация на акаунт