За киселините по време на бременност

  • 13 129
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
При мен се появиха в 8 месец и продължиха до края. Помагаше ми газираната вода Hug

# 16
  • Мнения: 6 461
Има и разни содени хапчета... newsm78
Ох,това не съм го знаела ,а и нищо не ми бяха изписали ... Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 272
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Ох ,аз имах страшно много киселини по време на двете ми бременности.
Имах чувството ,че ми ври стомаха .Помагаше ми хлебна сода ,обикновенна бисквита,ябълка-плод.
Не съм вземала хапчета.
След като родих всичко си дойде на мястото. 

Whistling

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
При мен се появиха в 8 месец и продължиха до края. Помагаше ми газираната вода Hug


 newsm10 newsm10 newsm10

# 19
  • bulgaria
  • Мнения: 309
на мен вече почнаха да ми минават. много е гадно усещането-парене в стомаха и гадене. явно,че при теб нещтата са по -розови щом чаак в 6-ия имаш някаква нищожна киселинка. яж кашкавал, сухар и чай.на мен мноого ми помага

# 20
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
След 6-я месец стомахът ми направо изгаряше, беше непоносимо, като легнех.
Помагаха ми портокали, солети, а в краен случай и сода.
След раждането киселините изчезнаха като с магическа пръчица.

# 21
  • Мнения: 13 809
Киселините и повръщането бяха първите симптоми на бремеността ми - още дори преди за ми закъснее сериозно.... След 5-ти месец нещата се влошиха, киселините сякаш ми разяждат и стомаха и хранопровода. Научих се да "спя" с 4 възглавници- полуседнала, но с никакви лекарства няма оправия. Дори започнах отново да повръщам от постоянното дразнене, а съм в 9 месец. Акушерката и доктора казаха че положението се влошава от разположението на бебето - дупето и краката му ритат точно в стомаха и усложняват ситуацията. Възможно при теб да е същото. Понякога помага сода, понякога газирано, но всичко е само временно ...

# 22
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, жестоки бяха..........
Пиех газ. вода и сода разтворена във вода......Това на мен най - много ми помагаше..

# 23
  • Мнения: 2 616
И аз имам киселини вече  newsm45, дано газираната вода помогне. Ако не сте бременни и не кърмите, шведската горчивка помага много, лекувам мъжа си така и резултатът е невероятен! А преди живееше на Талцид.

# 24
  • Мнения: 1 104
Гадна работа са тези киселини. Ами на мен ми е трудно да ги опиша какво представляват - едно като парене, повдигане и направо в гърлото и устата го усещаш.
На мен киселини ми се появиха към 6 месеца и полувина и ми помага газираната вода и тестените работи.

# 25
  • Мнения: 141
Да имах.След осмия месец беше нетърпимо.Знаех, че не трябва но си правех хл.сода, захар и лимонтозо.Ако не пиех ми ставаше толкова зле, че почвах да повръщам.  Получавах киселини от абсолютно всяка храна.Но след като родих всичко премина.Сега имам киселини само като ям нещо лютиво. smile3514

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Имала съм 1-2 пъти, напук на твърдението, че ако имаш значи детето ти ще бъде с коса и съотвенто ако нямаш- ще бъде плешивичко! моето се роди с много коса
Иначе е все едно ти гори гърлото  Sick

# 27
  • Мнения: 2 956
О, жестоки бяха..........
Пиех газ. вода и сода разтворена във вода......Това на мен най - много ми помагаше..
А от хапчетата смучех Талцид ...но сода-бикарбонат най ми помагаше...появиха ми се някъде средата на 7-ми месец

# 28
  • Мнения: 1 382
Имах киселини, но ги приемах като съпътстващи бремеността. Мерките, които предприемах бяха да зибягвам многото подправки и пърженото, но пак си ги имах

# 29
  • Мнения: 2 616
Да ви кажа честно не съм убедена, че газираната вода ми помага на мен  newsm45

Общи условия

Активация на акаунт