Без секс до 16-та г.с. и бебо е по-малък :(

  • 2 277
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Виж в подписа ми в коя седмица съм - откакто ми установиха бременността, сексът ми е табу и ще е така до края  Cry

# 16
  • Мнения: 7 418
Обърната матка нищо не променя!И аз съм с такава и се различавам от други бременни може би само с това,че корема ми е доста по-малък.
    За секса.......... трябва да има причини да го спреш,иначе доста жени си го правят почти до края,ако нямат противопоказания или не им липсва желание.

# 17
  • Мнения: 5 362
Винаги има +/- в размерите на ехографа.Не се притеснявай и следвай съветите на лекарите. А за секса-всичко е индивидуално.Важното е да правиш най-доброто за бебче! Късмет и лека бременност!
Peace

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Моето бебе изоставаше според ехографа точно с две седмици. Толкова по- късно се и роди. Така че и ВТР е само вероятен  Peace

# 19
  • Мнения: 1 104
Аз също не вярвам 100% на ехографите. Но щом лекаря е казал без секс, може наистина да има право и Ви съветвам да спазите този съвет.

# 20
  • Мнения: 2 952
  Ехографа показва  + - 2 седмици в големината на бебето....няма  страшно...
  А за секса - ще правите както  доктора казва....индивидуално е.
  Няма връзка между  секса и големината на бебето от  ехографа ....

# 21
  • Мнения: 1 555
Не се притеснявай за беб4о вси4ко е наред !!! Аз за секса ми то аз въобще не съм правила по време на бременността не ме питай
как издържах  #Crazy но в името на дететто нищо не

# 22
  • Мнения: 2 035
За бебчето изобщо не се шашкай! Както и  petia911 ти е казала ехографа почти винаги дава отклонения "+" "-" една, две седмици  Naughty

А за секса има и по зле от теб  Wink Примерно на мен цялата бременност от самото начало ми беше забранено  Simple Smile
Важното е бебчето да е добре, а после ще си наваксате  Peace

# 23
  • Мнения: 6 461
Не мисля ,че ехографа може да се вярва на  100% .За това не се тревожи. Peace
А за секса ,след като Док. ти е казал без-трябва да го послушаш.
Честита бременност   bouquet

# 24
здравейте мами!     Много ми е притеснено,понеже съм в 9 г.с но вчера на екографа ми излезе 5г.с а миналата седмица ми излезе на екографа 4.5г.с .И също ми установиха двурога матка.И всичко това много ме притеснява............ще ви моля най искрено да ми пишете  Cry Cry Cry Cry Cry

# 25
здравейте мами!     Много ми е притеснено,понеже съм в 9 г.с но вчера на екографа ми излезе 5г.с а миналата седмица ми излезе на екографа 4.5г.с .И също ми установиха двурога матка.И всичко това много ме притеснява............ще ви моля най искрено да ми пишете  Cry Cry Cry Cry Cry

# 26
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз съм чела че няма нищи лишо да се прави секс, но не и маратони де, но моя съпруг беще говорил с един лекар негов познат който му казал : "До 15-та, 16-та седмица има голяма опасност да пометне затова секс не се препоръчва" и аз всеки път като му споменех само и той казва:  "аааа не,  ще направим нещо на бебето"   NaughtyА и да ти кажа чесно през цялата бременност много рядко се случвало. Не се безпокои ще свикнеш Stop, на мен ми остава още малко в 34 г.с сам Mr. Green

# 27
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
А до колкото за това че бебето било малко - ехографите грешат - моето бебе го  изкара с 3 седмици по голямо, така че не се бозпокой  bouquet

# 28
blagodarya ti mnogo  :)uspokoi me stra6no mnogo..........dano da e taka...

# 29
  • Мнения: 26
Наистина тези ехографи са доста неточни Simple Smile онзи ден като бях пак на преглед и бебо си излезна много точен по размери Simple Smile Вече ще знам да не им се връзвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт