Разминаване при децата..... - мечти и реалност

  • 1 871
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Винаги съм искала 3 деца - 2 по-големи момичета (близначки) и по-малко момченце.
Близначките са вече налице, остава момченцето след някоя и друга година. Ще работим по въпроса (в бъдеще време).
Дори все повече тайно си мечтая отново за близнаци - този път момчета. Ще видим.
Човек предполага, Господ разполага.

# 16
  • Мнения: 11 004
Номер 1 вече е на път  Heart Eyes От 2-3 години искам 3 дечица, но засега нямам шанс да стигна тази бройка (на 26 години съм Sad ).

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз като Шани трудно схванах идеята ти, доста е объркано, но:
Като малка винаги съм мечтала за 1 дете (аз съм 1 дете) и имам 1 дете. Само пола дето се разминава. Та отговорих, че са равни.
Но пък като пораснах мечтите ми се промениха. С мъжа ми искахме 3 деца 2 момчета и 1 момиче (най малкото да е момиче), но като се роди 1 мъж решихме, че ни стига и се отказахме от опитите и мечтите за повече деца.

# 18
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Като малка си мечтаех за 3 деца - и трите момчета - на юмручето все толкова и такива ми се "падаха", и да не се падаха, доизмисляхме ги. Wink
Към днешна дата мечтая за най-малко три деца, без значение от пола, но още и едно нямам. Mr. Green Работим по въпроса обаче, така че гласувах с последната опция, а дано един ден да мога да се впиша в надскочилите мечтите си. Wink

# 19
  • Мнения: 801
Гласувах с последната опция - работим по въпроса, по-скоро ще работим по въпроса, в момента имаме едно момиченце на 8 месеца.
Аз искам и едно момченце, а таткото иска още две дечица, т.е. общо три......но ще видим......

# 20
  • Мнения: 11 607
Като малка винаги съм мечтала за 1 дете (аз съм 1 дете) и имам 1 дете. Само пола дето се разминава. Та отговорих, че са равни.

По принцип пола не ме интересува, аз питам само за това колко деца сте искали да имате и колко са всъщност.....

# 21
  • Мнения: 15 215
Помня е тази игра и бях много щастлива, че ще имам 2 деца. Имаше един момент, в който си мислех, че няма да имам и едно, но Господ се смили над мен и мечтата ми е реалност.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Исках седем сина. Имам един, второто още не го знам какво е. Надявам се, че ще е момченце.
Обичам момченцата.  Laughing
Съмнявам се обаче, че ще стигна до седем.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 3 061
Номер 1 вече е на път  Heart Eyes От 2-3 години искам 3 дечица, но засега нямам шанс да стигна тази бройка (на 26 години съм Sad ).
Какво??? Имаш още около 15 "плодовити" години пред себе си! Може да се сдобиеш не с 3, а с 13 деца! Не се предавай  Peace
Аз родих на 28 и намирам, че е било съвсем навреме.

По темата: спомням си въпросната игра, излизаха ми (и все още ми излизат - проверих Wink ) 2 бабунки - т.е. 2 деца. Тогава го приемах като отреденост - 2 бабунки - 2 деца, няма място за коментари или размисли, ще имам 2 деца и това е.
Напоследък реших, че искам 3 деца, но пък мъжа ми мисли, че (поне за сега) 1 ни е напълно достатъчно  Cry
Гласувах с втора опция

# 24
  • Мнения: 3 810
По принцип пола не ме интересува, аз питам само за това колко деца сте искали да имате и колко са всъщност.....

Понякога пола може да повлие за промяна на мечтите... Tired
Ама много си.... значи...аргументи не искаш, пола не те интересува...то човек не може да си почеше пръстите по твоята тема, ааама ха! Joy
А и мечтите могат да се променят с времето, нали?
Ако е така- като малка не мечтаех за деца, като се омъжих- решихме че ще са две, сега мечтаем за момченце, така че броя не се знае.
А кажи сега какво да гласувам?

# 25
  • Мнения: 1 555
Сега имаме едно прекрасно дете, лично мойта мечта е да имам 3 деца, а сега  в слу4ая искам да имаме близнаци и то4но стават 3   Grinning Heart Eyes  дано ме4тата ми се сбъдне

# 26
  • Мнения: 2 807
Да кажа и за мен! Мечтала съм си за три деца - момче, момиче, момче и си имам три деца,че дори и Господ ми даде и така както си ги бях мечтала! При мен е равно!

Мамо Цоцоланке, и при мен е равно  Wink  Laughing

И аз исках трички и ги исках точно в тази последователност  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Е, не сме ги планирали с толкова малки разлики, но... въобще не съжалявам, напротив Grinning

Винаги сме се майтапили със съпруга ми на темата за броя на децата - той искаше 2 (когато още бяхме гаджета, де  Wink), а аз му отговарях, че искам 4 - само и само "консенсуса" да е 3 (винаги стигаме до консенсус, когато не сме на едно и също мнение)

П.С. А ако знаеш от кога се каня да се "запиша" в Многодетни мами  Blush

Много  Hug за теб и слънчицата ти!

# 27
  • Мнения: 11 607
А кажи сега какво да гласувам?

С 2 повече! Не си искала нито едно, а сега имаш две...... И нещо друго - в списъка на многодетните семейства има свободно място...... Това го казвам и на останалите!

Исках седем сина. Имам един, второто още не го знам какво е. Надявам се, че ще е момченце.
Обичам момченцата.  Laughing
Съмнявам се обаче, че ще стигна до седем.  Laughing

Моята кума я има записана на видеото от сватбата как казва,че иска 7 деца. След 3-тото се отказа от мечтата си! Така че вярвам си гласувала с 4-та опция.....

П.С. А ако знаеш от кога се каня да се "запиша" в Многодетни мами  Blush

То тази работа с канене не става, а с действане - както и за децата междудругото!

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Искала съм и продължавам да искам три, но явно няма да достигна бройката. Горещо се надявам да са две и така да съм само - 1, но от суеверие на гласувах.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Не я помня тази игра...

Като дете никога не съм мечтала да имам деца - изобщо не мислех за такива неща.

Обаче, когато започнахме да живеем с мъжа ми и да правим бебе исках момче и после момичета близначки  Praynig После се примирих с просто 3 каквито и да са /последното родено малко преди 40-я ми рожден ден/... Обаче се разделихме с мъжа ми и си останах с 1.

Гласувах с 2 по-малко...

Общи условия

Активация на акаунт