Отговори
# 75
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 135
Ако на нас ни го правят, все е гадно, ако ние го правим същото - няма проблеми, за нас не важи...

# 76
  • Мнения: 9 976
За всеки важи, не се заблуждаваме.

# 77
  • Мнения: 6 662
Не се интересувам какво правят другите, интересувам се какво правя аз.
Следвайте ме и за други съвети в любовната област
Wink

# 78
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 135
Какво правиш ти в любовната област, дай малко съвети... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 79
  • Мнения: 6 662
Точно отгоре съм дал вече.
За днес достатъчно.
Пък и само теория не стига. Трябват си и практически упражнения.

# 80
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 135
Е, уж ще даваш още съвети... За кво да те следвам, мълчиш.... Grinning

# 81
  • Мнения: 10 814
До всяка красива жена има по един мъж в който тя е влюбена и на когото му е писнало от мелодрамите и и секса с нея.

Добро утро. Време е за кафе Simple Smile

# 82
  • Мнения: 8 013
Лане, май само ти вярваш в тази теория..

добро утро Coffee

# 83
  • Мнения: 4 817
Добро утро☕
Днес е ден на най- хубавата дума БЛАГОДАРЯ😊
Лане мъжете трябва да се употребяват правилно - мили дами благодарете с пърхащи мигли  и хич не ги жалете😉

# 84
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 135
Аз шест пъти прочетох това по-горе и нещо не мога да схвана мисълта на автора... Щото съм руса ли?! Rolling Eyes

Добро утро Coffee

# 85
  • Мнения: 20 163
Добро утро и добър ден.
Брях, много работно ми тръгва тази година.
//
И само пържоли омръзва.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 160
Здравейте! Днес е само сряда, но нещо се чувствам уморен. А днес имаме в градината отменено коледно тържество. Преди празниците синковеца го диагностицираха със Скарлатина. Ама нещо го объркаха. От антибиотика му стана още по-зле и го спряхме след 4 дни. И още на другият ден живна и прояде. Та да видим днес тържеството...

# 87
  • Мнения: 9 976
До всяка красива жена има по един мъж в който тя е влюбена и на когото му е писнало от мелодрамите и и секса с нея.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Правилно ли разбирам?
На мъж му е писнал секса с красива жена. Красивата жена е все още влюбена, въпреки че знае, че на него му е през онова за нея.
Я, по сериозно със сценариите, господа!

# 88
  • Мнения: 6 416
Елифче, подкрепям. То като гледам и не само теб, де. Joy Ма мисла, че Лан нещо сей объркал. Щот в писанията му няма никва логика. 

Писнало му е от секс с красива жена ... лелий ... ми ку ней красива ... требе се е отказал от секса ... па тва лошо ... простатата алармира. Joy Ох, вече и аз не знам какви ги пиша, май. Joy

Мелодрами пък ... за какво са му на някого изобщо? Явно не съм от тез много емоционалните. Joy Всъщност си пазя емоциите - да ми са все от хубавите. Joy

# 89
  • Мнения: 17 410
Секс с красива жена не е една дума.  Айт ся, няма си кривим душицата, нит ше им обясняваме (на мъжете) колко са дезориентирани. Не щото не са, а щото - ми омръзва, мноо ясно.
Сал на Базините мъже не им писва от нея и тя си ги трупа на бурканбанк под дюшека, където се разразяват тежки битки.
Наздраве

Общи условия

Активация на акаунт