Ако може малко помощ по един въпрос?

  • 1 939
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
Ами и аз си мисля, че чак да пометнеш.... Thinking Ама на мъжете цял живот все "Нека си опита, че е момченце и ще... от стане нещо до ще му се надуе чурката"  Shocked А пък ние сме бременни и може поне мъъъъъничко да ни поглезят с това да ни копуват каквото ни се прияде  Hug Е, и ние май не трябва да прекаляваме  Twisted Evil

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
frenchy ,  не съм от хората, които им се прияжда чак до такава степен нещо, но знам че е много гадно и ако наистина положението стане непоносимо пиши ми на лични ще ти го купя. Метро е на 5 минути от вкъщи и не ми пречи да прескоча до там. С един куриер за 2 дни най-много ще е при теб. Нямате ли наоколо някой хипермаркет, обикновено в тях има голяма част от нещата, които продават и в Метро. А свекър ти е определено голям темерут, да ме прощава приятелят ти, но си е чистата истина.

# 17
  • Мнения: 640
Жалко само, че не са те поглезили. Че няма да пометнем заради дадена храна, то се знае. Представи си колко майки щеше да има в такъв случай... Просто по време на бременността понякога ни се прияждат разни неща, които в други случаи може и да не ги искаме хич. Аз бях така със зелен боб. Преди това дори съкратено му казвах ЗОБ, а сега ми се дояжда. Но пък мисля, че и да не го кусна, няма да има последици. Та споко. Но това не го казвай на приятеля си, а му мрънкай за всичко, щото това ще ти е мрънкането:) Като се роди бебо до теб ред няма да дойде, та сега си наваксай. И на такива тъпи изказвания - само ти ще си го ядеш, отговори, че и дори някой от тях да е искал, пак е нямало да успее да се добере:))) В крайна сметка сега ти е момента да изнудваш със състоянието си  Peace

# 18
  • Мнения: 936
По някога се случва на бременните жени да изпитат неистова нужда да хапнат нещо оределено.
Когато решиш, че това е нещото, което искаш, значи организмът ти има нужда точно от него и никакъв заместител не може да го измести.

.......ама чак пък да пометнеш  newsm78



Това е точно така - когато на организма му липсва нещо, той го визуализира, за да се сетиш евентуално да си го набавиш. Това важи не само за бременните. Но не прекалявайте със задоволяването, защото детето ви се възпитава  20 г. преди да се роди, та камо ли когато е в корема на майка си!!!

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Няма да пометнеш, това поверие е от времето, когато храната не е достигала и е служело, за да имат бременните предимство при разпределяне на яденето. Иначе най-хубавите неща са отивали за главата на семейството.
Все някьде ще има такова сирене, ама си хапвай и обикновеното, организма има нужда от калций.

# 20
  • Мнения: 5 362
Не се притеснявай!
Това са само суеверия!
А за постъпката-да,ужасно некоректно е спрямо теб.И аз бих се обидила.

# 21
  • София
  • Мнения: 508
Няма да пометнеш със сигурност  smile3503, но е много некоректна постъпката на свекър ти  Naughty Веднъж докато бях бременна мъжа ми направи грешката по телефона да ми каже какви вкусни вафлички яде в момента в службата си и се оказа, че е купил последния пакет и докато родих така и не докараха повече  Confused Еииии сънувах ги вкусните вафлички, а и не можахме да намерим никъде!!! Така и не ги опитах. А веднъж бяхме на гости и като видях домакинята как слага лимонов сок в салатата така ми се допи, че и изпих цялта бутилчица  Laughing

# 22
  • Мнения: 52
Аз пък бих те посъветвала да си хапнеш все пак някакво топено сирене,не случайно се е появило поверието,но няма да пометнеш.Когато на мен ми се прияде нещо ,но не мога да си купя си захапвам дланта два пъти.Но тоя свекър жена му не е ли била бременна newsm78.Прави са мамите сега е момента да ни поглезят.,че като се роди детенце живот и здраве за теб трудно ще идва ред.С дъщеричката ми бях много млада и се притеснявах да искам,но сега не.
Лека и безпроблемна бременност.  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 104
Не се притеснявай за теб и бебо.Всичко ще е наред, просто на бременните им се дояждат разни работи, но ако не ги ядеш, нищо няма да ти стане. А това което е направил свекър ти е подло и нечестно. Не мисли повече за това, за да не се разтройваш и ядосваш.

# 24
  • Мнения: 106
Подкрепям останалите мнения, няма да пометнеш. И на мен не ми допадат подобни поверия. Все пак, ако мислиш, че това ще те успокои - чувала съм, че когато си бременна и те се похапва нещо, което го няма в момента, трябва да си гризнеш дланта на ръката и готово  newsm78
Постъпката на свекъра ти няма да коментирам. Защо не пробваш с друг вид топено сирене? Чао и споко. Твоето бебче има нужда от спокойна и усмихната мама  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 139
Ужас не се коси,няма да пометнеш Peace
Да ти кажа и на мен откакто съм бременна ми се яде течен шоколад (преди по принцип не хапвах) Naughty
Но сега ми се яде само един вид течен шоколад,който го няма в БГ и баща ми трябва да ми го купи от Гърция и ще го направи,макар,че ми е сърдит,не разбирам защо свекър ти е направил това,нали си бременна newsm78

# 26
  • Мнения: 259
Не се притеснявай!

Аз пък в един период всяка вечер /доста късно/ ми се дояждаше руска салата, следствие от една реклама... друг път ми се хапваха кисели краставички.... newsm22  и не съм яла веднага, по една или друга причина.
И нищо ми няма

Смятам, че това е един глупав мит...

/постъпката на свекър ти е меко казано безумна... Rolling Eyes /

# 27
  • Мнения: 113
И аз бях така-като ми се ядеше нещо и го нямаше се побърквах, рев и т.н На мен например ми се ядяха череши през цялото време от август до април не можах да намеря Sad, ама нищо не ми е станало...то общо взето повечето истории са бабини глупости

# 28
  • Мнения: 2 498
Не се притеснявай, нищо няма да ти стане...и аз съм сънувала като теб храни.....
Никога не съм била от тези превзетите, които карат мъжете си по всяко време на денонощието да хукват да им търсят каквото им се яде....всичко е до въпрос на самонявиване, внушение и втълпяване

# 29
  • София
  • Мнения: 1 244
Че няма да пометнеш, няма, спокойно  Simple Smile
Другото с храните е наистина самовнушение. Аз три дни мечтах за една пица (точно определен вид, в конкретна пицария). Когато мъжът ми ме заведе накрая, установих, че изобщо не ми се яде...  Laughing Ама си я изпапах, да не ме заподозрат....  Mr. Green
А на свекър ти поведението е за мен неразбираемо  newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт