Пак за сайтовете за запознанства и мъжете ни

  • 3 646
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
аз искам да попитам инициаторката на темата! Мислиш ли , че ако му "забраниш" да се рови в сайтове за запознанства и нещата ще се оправят?! Страдаш за нещо което няма смисъл..., и ако той е решил да кръшне или нещо друго - ще го направи независимо какво мислиш ти!
Така , че по-добре се наслаждавай на живота и на това кото ти се предлага , а не се задълбавай в безумни истории!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
аз искам да попитам инициаторката на темата! Мислиш ли , че ако му "забраниш" да се рови в сайтове за запознанства и нещата ще се оправят?! Страдаш за нещо което няма смисъл..., и ако той е решил да кръшне или нещо друго - ще го направи независимо какво мислиш ти!
Така , че по-добре се наслаждавай на живота и на това кото ти се предлага , а не се задълбавай в безумни истории!



послушай го прав е ,ако е решил да кръшне няма да го спреш.Въпроса е да го направи дискретно,а не дърварската:-)))

# 32
  • Мнения: 209
Ако само си чати човека,разсейва се и се запознава с нови хора лошо няма...стига да се ограничи само с това.Истината,е че ако иска да кръшка и нета да му отрежеш той на улицата ще си намери с кого да се заплесне.Остави го да си начеше крастата и може да му омръзне.При мен беше обратното...мъжа ми вдигна ръце от мен и ме остави да си чупя главата и...аз наистина си я счупих. Confused

# 33
Това е от любопитство според мен и ще мине. Щом казваш, че имате интернет отскоро.
Сещам се, че и ние като си вкарахме интернета и аз забелязах същия сайт. Simple Smile Естествено под формата на майтап си поисках обяснение и мъжът ми каза, че в този сайт имало и др. интересни неща освен запознанства Thinking
Е, не съм влизала и незнам дали наистина е така, но пък това беше временно. Сега не съм го виждала скоро да рови в интернет (има си нова игра на РС-то и няма време за друго) Simple Smile
Но наш познат така се разведе. Всъщност от виртуална, връзката е превърна в реална #Cussing out и въпросният г-н се разведе #2gunfire
Затова не е лошо човек да си има едно наум - за всеки случай.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
аз искам да попитам инициаторката на темата! Мислиш ли , че ако му "забраниш" да се рови в сайтове за запознанства и нещата ще се оправят?! Страдаш за нещо което няма смисъл..., и ако той е решил да кръшне или нещо друго - ще го направи независимо какво мислиш ти!
Така , че по-добре се наслаждавай на живота и на това кото ти се предлага , а не се задълбавай в безумни истории!

Дааа, така стоят нещата... yes

# 35
  • Мнения: 239
Жоре, то да не мислиш, че топките ги удрят все едни и същи тенисисти?

А това за форхенд, бекхенд и т.н. си има мисионерска, задна прашка и останалото разнообразие за да не ти писне.
Затова съветът ми към питащата е да смени форхенда със бекхенд

Смяната на пози в случая е като смяната на техниката на форхенда - лифтиран, прав алабала. Колкото и да сменяш пози писва и не ми се правете, че не е така. Сексът не е любов, без пиченца живота е суров.

# 36
За такива като тебе съществуват понятия като полигамия. Не знам как човек би го скрил от жена си толкова дълго време. В някои държави си е узаконено, в други не. Съответно е и общественото мнение.

Като писнат форхенда и бекхенда смени хилката, ма не сменяй топката. Ако искаш можеш за я боядисаш с фосфор та да ти посвети, можеш с червена перушина да и лепнеш. Ако на топката и харесва да играеш с нея би се постаряла да изглежда по друг начин. Ама недей да прекалямаш с изискванията.

Това за секса и любовта - вярваш ли в любовта без секс?

# 37
  • Мнения: 239
За такива като тебе съществуват понятия като полигамия. Не знам как човек би го скрил от жена си толкова дълго време. В някои държави си е узаконено, в други не. Съответно е и общественото мнение.

Като писнат форхенда и бекхенда смени хилката, ма не сменяй топката. Ако искаш можеш за я боядисаш с фосфор та да ти посвети, можеш с червена перушина да и лепнеш. Ако на топката и харесва да играеш с нея би се постаряла да изглежда по друг начин. Ама недей да прекалямаш с изискванията.

Това за секса и любовта - вярваш ли в любовта без секс?

Чакай малко, ти ми говориш от перспективата на човек, който мисли, че повечето хора са си верни и така трябва да бъде при нормалните люде.
Това е или защото лъжеш себе си или защото живееш в собствен свят, което често е едно и също нещо.

За твое сведение, повечето хора си трескат пичета и така е цял живот. Никой нищо не крие, повечето хора просто не го обсъждат. От време на време има пичета, които са живяли в заблуда, откриват истината и изпадат в някакви психо истерии.

Не си била мъж и не знаеш кво е да си само с една дълго време. Требе да си представяш кви ли не неща, аз например съм стигал и до мисли за фантомас например.

Обществото и времената се менят. Не знам дали помниш, но по времето на комунизма извънбрачните деца бяха тема табу, за тях и родителите им се говореше като за деградета и пропадняци. В наши дни това е вече напълно нормално защото лека полека хората поумняват и излизат от шока, в който са били поколения наред. Същото е и с резгането на пиченца - навремето беше тайна, днес е спорна тема, а утре - нещо напълно нормално. А?

# 38
  • Мнения: 9
абе жоре, кога пък резгането на пиченца през комунизма е било тайна...навсякъде се резгаха..и в бар София, и в Новотела, и къде ти падне,  вярно Интернет нямаше  hahaha

# 39
  • Мнения: 239
абе жоре, кога пък резгането на пиченца през комунизма е било тайна...навсякъде се резгаха..и в бар София, и в Новотела, и къде ти падне,  вярно Интернет нямаше  hahaha

така е, но криеха повечето, а? не беше 'нормално'.

сега е щото 45 години стигат, неро е наше

# 40
тонколона басова  много си прав !!!!!!! Hug

# 41
  • Мнения: 87
аре да съ сваляме тогава... Wink

# 42
Ама аз ощте ли не сам те newsm78 newsm78 newsm78
аа лошо Joy

# 43
  • Мнения: 87
ми...аз съм трудно достъпен...ама рядко Wink

# 44
Значи само на мен се дарпаш newsm78 Joy

Общи условия

Активация на акаунт