качествени мъжки ризи?

  • 12 183
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 061
Mexx - страхотни са!

# 16
  • Мнения: 193
Мъжът ми е фен на Докс и Monteli.
Аз като реша да му подаря риза, избирам нещо от Bruneli. Ризите им са много качествени и стилни. Цените са между 40 и 80 лв.

# 17
  • Мнения: 481
страхотен подарък за всеки мъж биха били ризите на LaCoste лично аз ги харесвам най-много....имат страхотни цветове и модели....качесвени са и стоят чудесно!

.....и струват само 150-200 лв. - или повече  newsm78

# 18
  • Мнения: 240
страхотен подарък за всеки мъж биха били ризите на LaCoste лично аз ги харесвам най-много....имат страхотни цветове и модели....качесвени са и стоят чудесно!

.....и струват само 150-200 лв. - или повече  newsm78
толкова някъде....

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Има един магазин в горния край на Стамболийски срещу административния съд - марката е VALENA, харесват ми. Цената - 20 - 50 лева. Български са.

# 20
  • Мнения: 14 489
Не ми вярвате ли ...? Посочете ми една бъгарска тъкачна фабрика която все още да тъче памучни платове, или нещо по-лесно - посочете ми една  кооперация която е отгледала памук тази или предходната година, и най накрая посочете ми поне един производител на конци в Бг.
Истината е, че всичко това се внася от братския турски народ.  

по принцип не отговарям на анонимни постинги и теми ама в случая си го просиш - Миролио в гр. Сливен е тъкачна фабрика за всякакви видове платове. вярно че я притежава италианец но все пак си и българска фабрика.
по темата - Теодор, които въ връзка с анонимния постинг са турски, но това не ме притеснява.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 061
Мисля, че и в Елин Пелин има фабрика на Миролио. Тя е италианска собственост, но се произвеждат тук!

Общи условия

Активация на акаунт