Избелваща паста за зъби?

  • 39 547
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
аз ползвам Елгидиум много сам доволна. Grinning

# 91
  • Мнения: 59
Елгидиум и Гъм

# 92
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Аз съм много доволна от Астера white and polish.

# 93
  • Мнения: 59
Наистина ли Астера измива добре,аз нещо и нямам доверие.
Аз съм много доволна от Астера white and polish.

# 94
Така....готово.... Whistling

Кутийката изглежда ето така...



Съжалявам, ама съм хвърлила картонената опаковка
с подробния инструктаж за ползване... ooooh!

Но....ще ви го разкажа в резюме-
топваш си мократа четка в прахта,
търкаш яко... и след няколко дена
зъбите ти стават много бели (като моите) Mr. Green
После инструкциите гласяха,
че след постигането на желания резултат,
прахта да се използва през 3-4 дена само  Crazy

Ако желаете още- утре мога да ви го снимам с
кутийката и да ви цитирам дословно Hug

А за напушачи върши ли работа или не  Mr. Green ... да попитам това във Велико Търново ще го има ли Confused

# 95
да наистина за непушачи има ли Confused: аа да попитам това става ли и за непушачи Confused:

# 96
  • Мнения: 17
lacalut - добра е

# 97
  • Варна
  • Мнения: 283
дано не прозвучи поучително или надуто, но ето и едно професионално мнение с цел единствно да помогне...
най-важното е че избелването е наистина много вредно (всякакъв вид), и най-вече професионалното, тъй като то се прави с киселина (!) и всеки от нас знае какво правят киселините с органичните материи... наистина при стоматолог има и процедури на флуоризация и реминерализация на зъбните тъкани, но все пак... аз не го препоръчвам на пациентите си, защото смятам че здравето е най-ценно, а като лекари трябва него да пазим...
знае се че здравия дентин има жълто-сив цвят и той е този който дава цвета на зъбите... емайлът е проздрачен. с пастите за зъби (тип една субстанция в казана се пълни в различно наименовани тубички аквафреш, колгейт и т.н.) се постига ефекта да се надраска емайла до степен поява на чувствителност и предразположеност към шиечни кариеси (там емайлът е най-тънък).
поздравления за Руска и откриването на праха за зъби, той е чудесен - аз самата го ползвам и го препоръчвам на пациентите си, достатъчно абразивен да отстрани екзогенните оцветявания, без да уврежда зъбите. ползва се 2-3 пъти седмично за избелване и веднъж седмично за поддържаш ефект след измиването с паста, се потапя още влажната четка и се търкат зъбите с не много агресивни движения. има чудесен ефект.  Grinning да не забравя да довавя че всеки от семейството трябва да си има свой прах и да не се поползва от хора с лошо състояние на пародонта. дано съм била полезна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт