Неустановена болка

  • 1 081
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте ! Преди 30 дена бях с адски болки от лявата страна на яйчника, които бяха тръгнали надолу към крака ( коляното) и след преглед при гинеколог се оказа, че имам спукана киста на яйчника. Изписаха ми лекарства, и изхвърлих кистата. Всичко беше нормално до преди няколко дена започна да ме боли крака ( левия същия) на моменти просто болка за секунди и спира. Но днес след обяд започна адска болка отзад само от лявата част ( кръст или бъбреци не знам) и слиза надолу по крака ми пак коляното и е ужасна… НЕ СПИРАМ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ, МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ДОКАТО СТАНЕ ВРЕМЕ УТРЕ ДА ОТИДА НА ЛЕКАР, просто да знам дали да се притеснявам…… стоя легнала и просто болката е страшна, и е единствено от лявата страна ( където имах спукана киста)  и е много странна болка почва от кръста или бъбрека и слиза надолу по целия крак… от другата страна ми няма абсолютно нищо. Моля според вас какво може да е ?

Последна редакция: пт, 06 яну 2023, 10:08 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 28 578
Каква спешна помощ очакваш от форума? Нито можем/трябва да диагностицираме, нито да лекуваме. Отиди до спешен център, ако прецениш.

# 2
  • Мнения: 1 039
Отивайте в спешното.

# 3
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 433
Моля, обяснете ми смисъла да седите да се гърчите от болка в търсене на съчувствие в интернет? Това как помага? Имате нужда от лекар, от преглед и изследвания, от диагноза и лечение, от болкоуспокояващи поне....
И не, това не е злоба. Как точно да Ви се помогне като Вие не искате да си помогнете сама.

# 4
  • София
  • Мнения: 224
В ляво боли и апандисит. Възпалението му е спешно (животозастрашаващо) състояние. Отивай в спешното!

# 5
  • Мнения: 17
В ляво боли и апандисит. Възпалението му е спешно (животозастрашаващо) състояние. Отивай в спешното!

На мен ми го махнаха преди 5-6 години

# 6
  • София
  • Мнения: 13 155
Тромб, усукан яйчник, камък в бъбрека.
И моят съвет е за незабавно посещение в спешното.
Щом има болка, трябва да се действа бързо.

# 7
  • Мнения: 12 790
Иванке, добро утро, дано са ти помогнали в спешното. Какво се оказа?

# 8
  • Мнения: 25 619
В ляво боли и апандисит. Възпалението му е спешно (животозастрашаващо) състояние. Отивай в спешното!

Вляво?
Може, ако сърцето е отдясно.

# 9
  • София
  • Мнения: 224
В ляво боли и апандисит. Възпалението му е спешно (животозастрашаващо) състояние. Отивай в спешното!

Вляво?
Може, ако сърцето е отдясно.


Офффф, ми жена съм, бъркам ляво и дясно Simple Smile Мисля си за ляво, а си представям дясно, и обратно. Използвам ръцете, когато трябва да упътя някого Simple Smile
Сори за офтопика.

Надявам се, че авторката вече е решила проблема.

Общи условия

Активация на акаунт